Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Голяма драма това с Преса и Галя... :3fdb8960598fa63e:

 

Я да се замисля за мои наистина любими и до днес техни песни и да сравня:

 

Обожавам "Пак ли" - изпяла я е с чувство, клипът мога и сега да си го представя, запомнящ се е. На Кастрати му бях фенка, а и "По моята кожа" на Преса ми е мноооого на сърце и сега, а тя е пак негова. /една от малкото песни на Ема, които слушам, без да ме дразнят - "Ако си звезда", пак е на този човек, което е доста странно/.

 

От дуетите, този на Преса с Фики повече ме развълнува, макар да не стана такъв хит като "Кой" и "Боже, прости". На Преса харесвам и "Пиши го неуспешно", "Не се изтриваш", "Няма да ти пиша", "Пада звезда".

 

При Галя... "Ще се проваля" мога винаги да я слушам, "Маракеш" си я слушам и ми е свежа... За друго не се сещам и при двете. Пак са кажи-речи на кантар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава се събуди с "Пада звезда" и оттогава няма слаба песен (освен сръбския дует, но там е разбираемо). Галена пък в същия период тръгна надолу и разликата между тях, които се беше оформила през 2013-2016, се стопи. Даже мисля, че Преса доминира.

:hahaha: :roll1:

 

Галена - The Boss - 10 млн. 11.07.2017 г. >> Падащата звезда Преси 5.05.2017 - 7.8 млн.

"Да гори в любов" мина по гледания "Дай ми любов".

 

Давай, Преси. Мачкай Смядово! :Vishenka_05:

 

Не се изтриваш (11.2017) > Моро му (02.2017)

Обратно в играта (02.2018) > Просто шоу (12.2017)

Да гори в любов (09.2018) > Дай ми любов (05.2018)

 

Фиклена, ще коментираш ли? :3fdb8960598fa63e:

 

не ми хавали еднотипните евтини проекти на Преса-Плейбека

 

Галена има 6 песни с над 20 млн. гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава го удари на живот, заряза бебето на две детегледачки

 

preslava-go-udari-na-jivot-zariaza-bebeto-na-dve-detegledachki-1.jpg

 

Преслава е наела две детегледачки, които да се грижат за дъщеря й, която вече е на един месец.

 

Певицата го удари на живот едва месец след раждането. Само преди няколко дни тя се завърна на сцената, а за детето се грижата две гледачки. Едната от тях обгрижва бебето през деня и помага на Преслава в отглеждането на малката, а другата е до Паола през нощта, когато майка й е на поредното участие. Така Преслава и любимият й Павел се чувствали спокойни и имали достатъчно време един за друг.

 

Любимият й, който я глези от самото начало на бременността бил готов да плаща и на повече от две бавачки, които да отглеждат наследницата му, пише „Телеграф“.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна пародия е станала тая класация. Най-големите хитове на 7 и 9 място, а бозите на Анелия и Азис в топ 5. Последното място няма да го коментирам. :1000 (29):

И как Маракеш ще е бясна чалга, ти добре ли си? :mf_surrender:

Кости манеле.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Чакаааам да видя/чуя такава реакция на "Не се изтриваш" /"Да гори в любов"...... а дотогава - тихичко. :1000 (30):

 

Не отричам ,че “Моро му” е хит , но тук се вижда ,че тя е просто по-лесно запеваема от “Не се изтриваш”. И двете са големи хитове , но “Не се изтриваш” е по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha: :roll1:

 

Галена - The Boss - 10 млн. 11.07.2017 г. >> Падащата звезда Преси 5.05.2017 - 7.8 млн.

не ми хавали еднотипните евтини проекти на Преса-Плейбека

 

Галена има 6 песни с над 20 млн. гледания

 

6 песни и то с купени гледания! Къде са и сега гледанията ,че спря да купува 10 милиона не може да върже , айде по-добре спри и се засрами. Кели ти направи сравненията няма смисъл да се мъчиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина тези 20-25 млн., които правеха песните на Галена, Фики и Анелия през 2015/2016 г. са доста съмнителни. Сега не могат и 10 млн. да направят, освен ако песента не е супер голям хит, както е "Зоопарк" и пак трудно доближават предишните милиони. А за това време броят на абонатите в канала на Планета е нараствал постоянно.

 

Или са купували, или отливът от чалгата в последните две години е брутален.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина тези 20-25 млн., които правеха песните на Галена, Фики и Анелия през 2015/2016 г. са доста съмнителни. Сега не могат и 10 млн. да направят, освен ако песента не е супер голям хит, както е "Зоопарк" и пак трудно доближават предишните милиони. А за това време броят на абонатите в канала на Планета е нараствал постоянно.

 

Или са купували, или отливът от чалгата в последните две години е брутален.

Ако са пазарували тогава, защо не го правят и сега?

И защо Фикрет не е купувал и на "Душа", Галя - на "Да ти олекне"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако са пазарували тогава, защо не го правят и сега?

И защо Фикрет не е купувал и на "Душа", Галя - на "Да ти олекне"...

Защото беше очевидно, че са флопове. :3fdb8960598fa63e:

Не, просто е супер нелогично - някакви средни хитове от 2014 или 2015 са с повече гледания отколкото топ 5 траковете на 2017 и 2018, при нарастващ брой абонати в канала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, значи за други изпълнители е позволено да говорим за уредени хитове, въпреки, че всички помним колко масови са били въпросните им парчета, с някое и друго изключение. И то в последния период, за който можем да кажем, че чалгата още не беше напълно затворена в клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото беше очевидно, че са флопове. :3fdb8960598fa63e:

Не, просто е супер нелогично - някакви средни хитове от 2014 или 2015 са с повече гледания отколкото топ 5 траковете на 2017 и 2018, при нарастващ брой абонати в канала.

Много добри песни са, особено "Душа".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добри песни са, особено "Душа".

Отвратителни са. Вие като вълк и прилича на затворник.

На едно ниво са ми с "Без теб". :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителни са. Вие като вълк и прилича на затворник.

На едно ниво са ми с "Без теб". :gun_bandana:

Разкошна мелодия на Спас Лазаров, къде ще ми го сравняваш с ужасната какафония на Преса! :mf_surrender: За текстът да не говорим - светлинни години пред на Преса повърнята!

Нищо не разбираш, Калинка мая...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкошна мелодия на Спас Лазаров, къде ще ми го сравняваш с ужасната какафония на Преса! :mf_surrender: За текстът да не говорим - светлинни години пред на Преса повърнята!

Нищо не разбираш, Калинка мая...

Може да е хубав текста, но отвратителното изпълнение и безумния му външен вид правят песента неслушаема, а клипа негледаем.

Фикрет е най-омразното ми нещо в чалгата, след Цървула!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим какво е подготвила и Деска

https://www.instagram.com/p/BpPVR6kCGj0/?ut...id=ylb64yane61f

Някои още ни е страх да видим. :D Дано да е нямало за какво.

 

Не забравяйте, че старите песни са имали 2-3-4 години да трупат гледания.

Именно. Това е нещо, което често пропускаме като обсъждаме гледанията и как днес са се правили по-бавно. Истината е, че тези с над 20 милиона са имали повече време. Това не значи, че и от 2017 и 2018 нямаме песни с предстоящи такива цифри- до края на другата година Моро му и Не се изтриваш ще са ги направили, а Зоопарк дори още по-рано, предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До утре Петя-Преслава ще направи 5 милиона. :Vishenka_05:

Дано смаже с прием на концерта. За разлика от "Не се изтриваш", тази песен предразполага пеене и избухване.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До утре Петя-Преслава ще направи 5 милиона. :Vishenka_05:

Дано смаже с прием на концерта. За разлика от "Не се изтриваш", тази песен предразполага пеене и избухване.

Егати сензацията...Петя напълнила Плаза в претъпкания Студ. град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна пародия е станала тая класация. Най-големите хитове на 7 и 9 място, а бозите на Анелия и Азис в топ 5. Последното място няма да го коментирам. :1000 (29):

Защото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...