Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направо е тъжно, много тъжно. Чак нямам мерак да се бъзикам с нея. И няма да пускам снимката от последното участие на Кама, която Сашо е качил....

 

На Цура и този Теофиков не е лоша песента, ама много прилича на "Кой"....

Камс е съвършенна :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Андреа (освен ако няма здравословен проблем), как може да се занемари така? От секс символ и топ мацка е станала като 50-годишна лелка.

Не, че я защитавам, но толкова ли е трудно да приемете, че понякога човек изглежда така, заради проблем? Нима красотата е най-важното нещо? Ако пееше добре, може би нямаше да я критикувате толкова... и ако не се превръща в друг човек в инстаграм. Тук малко и тя има вина, но все пак не намирам за уместни подобни коментари, че се е занемарила. Има причини и си личи, че не са прекалено хранене. Само гушата и погледнете и ще ви стане ясно. Аз съм с подобен проблем и изключително трудно го овладявам, така, че не скачайте така. Адски трудно е, почти невъзможно да изглежда като преди и да не изглежда подута. Няма как. И не вярвам да й е много приятно, ако чете тези неща. Гледайте песните, пеенето, визията не винаги може да е топ, защото операциите и гримовете не могат да променят някои неща, които касаят здравето. Да, не е същата като преди, няма и да бъде. Както и Ивана, която отслабна страшно много, но след дълга борба, която не се знае кога пак може да бъде нарушена. Всеки иска да е идеален, но понякога е по-важно да си колкото се може по-здрав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че я защитавам, но толкова ли е трудно да приемете, че понякога човек изглежда така, заради проблем? Нима красотата е най-важното нещо? Ако пееше добре, може би нямаше да я критикувате толкова... и ако не се превръща в друг човек в инстаграм. Тук малко и тя има вина, но все пак не намирам за уместни подобни коментари, че се е занемарила. Има причини и си личи, че не са прекалено хранене. Само гушата и погледнете и ще ви стане ясно. Аз съм с подобен проблем и изключително трудно го овладявам, така, че не скачайте така. Адски трудно е, почти невъзможно да изглежда като преди и да не изглежда подута. Няма как. И не вярвам да й е много приятно, ако чете тези неща. Гледайте песните, пеенето, визията не винаги може да е топ, защото операциите и гримовете не могат да променят някои неща, които касаят здравето. Да, не е същата като преди, няма и да бъде. Както и Ивана, която отслабна страшно много, но след дълга борба, която не се знае кога пак може да бъде нарушена. Всеки иска да е идеален, но понякога е по-важно да си колкото се може по-здрав.

Проблемът на Андреа не са килограмите и евентуалните проблеми, а това явно не може да се приеме и се излага с фотошопирани снимки в Инстаграм, където от самолет си личи че са пипани. По клипове я правят да е с някакви дълги крака като кокили.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът на Андреа не са килограмите и евентуалните проблеми, а това явно не може да се приеме и се излага с фотошопирани снимки в Инстаграм, където от самолет си личи че са пипани. По клипове я правят да е с някакви дълги крака като кокили.

Ти казваш, че се е "занемарила", аз ти обясних, че може да е съвсем друго, и очевидно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти казваш, че се е "занемарила", аз ти обясних, че може да е съвсем друго, и очевидно е.

Ами да мине на хормонална терапия. И най-малкото да не си обработва снимките. Оттам идват подигравките, не толкова от самото напълняване.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да мине на хормонална терапия. И най-малкото да не си обработва снимките. Оттам идват подигравките, не толкова от самото напълняване.

Мислиш ли, че не е на такава терапия? И нима мислиш, че това може да върне предишния й вид напълно? Не си на ясно, няма какво да коментираме. А за снимките- казах, че тук тя си е виновна И все пак е жена, нормално е да има суета. Дори Десислава, която няма проблеми се свива до неузнаваемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо е тъжно, много тъжно. Чак нямам мерак да се бъзикам с нея. И няма да пускам снимката от последното участие на Кама, която Сашо е качил....

 

На Цура и този Теофиков не е лоша песента, ама много прилича на "Кой"....

Че има ли причина човек да се бъзика със здравословен проблем?

 

А Преслава да не би да е станала собственик на продукцията си, като Глория? Не виждам друга причина да си качва песните в нейн канал, но да остават и в на компанията. Деси Слава например само си вгражда клипчето от Планета в нейния.

Фокс, коментирай възможността да е на нов договор. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава например само си вгражда клипчето от Планета в нейния.

 

Преслава ако е умна няма да ги качва песните си веднага след премиерите в офишъла, а чак след като се развият.

 

Аз всъщност се поправям- сетих се, че Деси Слава все пак качва новите песни и в канала си, макар и само като аудио версии и ремикси. Но не ги качва веднага, а след определено време. Доста интересен договор, може би и Преслава вече е на същия. Премиерите й навярно ще са само в Планета и след време в нейния, съмнявам се да си разпръсква гледанията в два канала, като Глория. В това никога не съм виждал смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти спиш тук, тук си от часове, той преди малко влезе. И пак чакаш да чуеш неговото име и подскачаш. Смешен си. Чао.

Някой да те банне,току що ме обиди.Чао. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че не е на такава терапия? И нима мислиш, че това може да върне предишния й вид напълно? Не си на ясно, няма какво да коментираме. А за снимките- казах, че тук тя си е виновна И все пак е жена, нормално е да има суета. Дори Десислава, която няма проблеми се свива до неузнаваемост.

Като се замисля си абсолютно прав и съжалявам, че е имало моменти в които съм я гаврил за килограми, както нея, така и Ивана. Никой не е застрахован. Не си представям какво й е. Особено на Андреа, която до преди години беше в безупречна форма.

Аз знам, че проблема й е от кофти силикон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля си абсолютно прав и съжалявам, че е имало моменти в които съм я гаврил за килограми, както нея, така и Ивана. Никой не е застрахован. Не си представям какво й е. Особено на Андреа, която до преди години беше в безупречна форма.

Аз знам, че проблема й е от кофти силикон.

Независимо от какво е породен, е факт, че нещо не е наред и не е хубаво да повтаряме колко е занемарена и грозна и т.н. Както казваш ти, тя беше безупречна... невъзможно е да е позволила да се подуе просто ей така, с лека ръка. Хубаво ще бъде да започне да си качва нормални снимки, когато не става въпрос за официална фотосесия. Във всяко нещо има красота, сигурен съм, че и тя може да я покаже от друг ъгъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис с участия на черно, крие приходи от НАП

824598.jpg

Азис пази в дълбока мистерия графика си с участия, защото пее на черно. Кралят на фолка не обявява къде ще пее, за да не го видят от НАП и да му вземат парите от изявите.

 

Азис склонявал да свали 500 лева от хонорара си, но да е пълна тайна участието му. Причина за това е НАП, чийто длъжник е той. От известно време сметките и картите на певеца са блокирани. Звездата е със запорирани от съдебен изпълнител банкови сметки и всеки лев от сметката му отива директно при бирниците, пише "Уикенд“.

 

Хитрият изпълнител намерил начин как да не декларира нито лев приходи, пеейки на черно. Така прибирал парите кеш и те не стигали до бирниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...