Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

22 млн гледания за този жесток хит! :Vishenka_05:

А, добре че ми напомни да допълня. :1000 (29): Когато прави хитове с 15-20 и повече милиона те са купени и не се зачитат, а когато не може да стигне 10- залязла е.

Поне 2015 никой не й я отрича... надявам се. Наистина разби мощно тогава, неслучайно именно гаврата на наградите с тази година сложи края им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Максим през 2018 с по-голям хит от Глория! :3fdb8960598fa63e:

Знаех си,още преди няколко седмици го казах. :3fdb8960598fa63e: Глорче е тотално в нафталина вече,щом някакъв без песен от 15 години я размаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен факт: Само грозните и дебелите потребители, които са яко комплексирани плюят срещу лидерката :3fdb8960598fa63e:

 

Защо новият микс на Наско Ментата не е включен в попнейбъла, щом прави по 80-100К на ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен факт: Само грозните и дебелите потребители, които са яко комплексирани плюят срещу лидерката :3fdb8960598fa63e:

 

Защо новият микс на Наско Ментата не е включен в попнейбъла, щом прави по 80-100К на ден?

Аз нито съм грозна, нито дебела, но най-много плюя по нея. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максим през 2018 с по-голям хит от Глория! :3fdb8960598fa63e:

Знаех си,още преди няколко седмици го казах. :3fdb8960598fa63e: Глорче е тотално в нафталина вече,щом някакъв без песен от 15 години я размаза.

Недейте говорете така, че неспособните да приемат този факт ще дойдат да спорят с вас, както с мен, когато обезпокоен твърдях, че и Сашка успя да изкара по-забелязана песен. Вместо да отидат при Глория и да й споделят тези притеснителни факти и на нея.

А и ме депресирахте с тези приказки, особено след като вчера се замислих за подходящи песни за микса й... Стана ми някакво носталгично и същевременно неприятно, че златните години на Глория са толкова далеч в миналото и голям процент от успехите в тях не са отразявани от новите поколения. Тази жена беше такава тотална звезда, за каквато надали някой би очаквал, че още в средната си възраст вече ще е толкова слабо актуална, че почти всички да могат да направят по-популярни песни от нея. Само родените преди 95-96 ще разберат за какво говоря.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недейте говорете така, че неспособните да приемат този факт ще дойдат да спорят с вас, както с мен, когато обезпокоен твърдях, че и Сашка успя да изкара по-забелязана песен. Вместо да отидат при Глория и да й споделят тези притеснителни факти и на нея.

А и ме депресирахте с тези приказки, особено след като вчера се замислих за подходящи песни за микса й... Стана ми някакво носталгично и същевременно неприятно, че златните години на Глория са толкова далеч в миналото и голям процент от успехите в тях не са отразявани от новите поколения. Тази жена беше такава тотална звезда, за каквато надали някой би очаквал, че още в средната си възраст вече ще е толкова слабо актуална, че почти всички да могат да направят по-популярни песни от нея. Само родените преди 95-96 ще разберат за какво говоря.

 

Никой не й е виновен на Глора,че за повечето от хората е надута и изглеждаща като някоя естрадна певачка лелка.Дори Нелина като нацели силна песен вижда някакво хитче и почти милион.За другите от нейната генерация като Ивана,Кама и Деса да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недейте говорете така, че неспособните да приемат този факт ще дойдат да спорят с вас, както с мен, когато обезпокоен твърдях, че и Сашка успя да изкара по-забелязана песен. Вместо да отидат при Глория и да й споделят тези притеснителни факти и на нея.

Ами всички знаем качествата и възможностите на Глория. В случая Максим е направил /точно това което хорато вече много години искат от нея/ актуална поп-фолк песен с приличен текст и резултата е налице. Гло тази година пусна 4 песни и нито една няма успеха даже на Твое копие на Ивана. :mf_surrender: Поне да предлагаше нещо наистина само за ценители, но тя последните години си пуска типичните денс бози с еднакви изтъркани текстове. И не, никой не оспорява успехите й от миналото. Просто да се беше отказала някъде преди 7-8 години и да си беше правила концертите(които никак не са посещавани заради новите й песни).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не й е виновен на Глора,че за повечето от хората е надута и изглеждаща като някоя естрадна певачка лелка.Дори Нелина като нацели силна песен вижда някакво хитче и почти милион.За другите от нейната генерация като Ивана,Кама и Деса да не говорим.

Ами всички знаем качествата и възможностите на Глория. В случая Максим е направил /точно това което хорато вече много години искат от нея/ актуална поп-фолк песен с приличен текст и резултата е налице. Гло тази година пусна 4 песни и нито една няма успеха даже на Твое копие на Ивана. :mf_surrender: Поне да предлагаше нещо наистина само за ценители, но тя последните години си пуска типичните денс бози с еднакви изтъркани текстове. И не, никой не оспорява успехите й от миналото. Просто да се беше отказала някъде преди 7-8 години и да си беше правила концертите(които никак не са посещавани заради новите й песни).

Ох, честно казано вече не знам къде точно е проблемът в случая на Глория. Тази година пуска една степен по-вървежно звучащи песни, а баладата пък е супер силната. Но пак малцина я отразяват като име. Поколенията под 22-23 явно наистина не я отчитат изобщо като какъвто и да е фактор дори и от миналото, а по-зрелите са си останали главно с предпочитанията за въпросните стари песни от миналото и пак не отразяват новите.

Но си мисля, че още не е съвсем късно за нея- има и други примери на подценявани изпълнители, които са разбивали липсата на очаквания към тях. За Деса и Кама ясно, но от настоящата година най-голямата и най-приятна изненада е именно Ивана. Сега гледам, че Твое копие, въпреки прецаквацията с авторските права, вече даже е минала най-гледаната песен на Глория от стрийминг ерата- Пясъчни кули.

 

И мисля, че тези неща трябва даже да ги обсъждаме по-често и никой да не се сърди на твърденията колко е зле Глория понастоящем. Понякога точно в дискусиите може да се роди някакво решение, не че самата тя би послушала каквото й казват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твое копие на Ивана ако не беше скрита от ютюб точно в пиковия й момент нищо чудно да имаше едни 4-5 милиона.Не че и сега е зле де,като съберем гледанията от всичките й клипчета има почти два милиона и половина. Не е ли най-гледаната песен на секси Иви с изключение на някоя от златните й? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, най-гледаното й парче от стрийминг ерата е (която в Пайнер започна през 2013, защото бавно загряват какви са тенденциите). Мачка Ивито, само да не се беше отказала да пуска песни, покрай засилката можеше сега преди концерта да разбие с първия си истински тотален хит от години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Фокс каже нещо то не се обсъжда, а покорно се свежда глава и се благодари за вниманието, което е отделил на постчето ти. Това важа с особена сила, за няколкото супер досадни "десови" латерни, между които си и ти. Оспамихте форума и напълнихте с абсолютно безсмислие трол-темата за нея в нещастен опит, да заблудите себе си, че тя е интересна на някой, освен на вас. Защото Насе, Деса отдавна е само добър спомен в чалгата. На фона на кариерата си от едно време, днес тя е едно жалко посмешище и това ще го видиш на 4 декември за РД. Не е лошо да помислиш за тези неща преди да обсъждаш категорично доказалите се през годините мои тези, една от които е, че Камелия реши да закрие звездната кариера на "троянският кон" и се справи блестящо с това.

 

Виж какво пишат хората кое е хита на Балканите. Хубаво е да влезеш в час понякога...

 

 

Това с навеждането на глава може да го изискваш у вас, ако има кой да те слуша :1000 (29): Както искаш ме квалифицирай, думите ти не могат да ме засегнат. Отговарям ти, за да не се допуска заблуждаването на други хора, което от много време е целта ти. Неведнъж си доказал, че не си способен да си обективен, за това и не те взимам на сериозно. Разбира се, че Десислава е далеч от пика си, което е нормално. Няма артист по света, който толкова години да е номер едно постоянно. Към момента се справя добре, актуална е и заби няколко масови хита от новия си пайнерски период.

 

Камелия не е интересен артист за мен, защото аз обичам пеещи талантливи хора. Може да е добра циркаджийка и да притежава други качества, но липсата на талант мен лично ме отблъсква. Защото в тази държава е пълно с безочливи хора, които нямат талант за нещо, но използват други способи, за да се задържат на гребена на вълната.

 

Кои хора на балканите, господине? Шепа сърби, които си постват клипчета с Луда по тебе? Или децата, пеещи такава песен. Не, мерси. Това не са хората на балканите, към които желая да имам поглед. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчето на Андреа да коментира гледанията и харесванията на тази песен! 40 млн с 32 хиляди палци? :a035:

Какво има да коментирам? Гледанията са общо 45 милиона +,а ако Андреа не беше изтрила клипчето и от нейни канал щеше да има 47-48 общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да коментирам? Гледанията са общо 45 милиона +,а ако Андреа не беше изтрила клипчето и от нейни канал щеше да има 47-48 общо.

коментирай лайковете кучко !

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да коментирам? Гледанията са общо 45 милиона +,а ако Андреа не беше изтрила клипчето и от нейни канал щеше да има 47-48 общо.

Другият клип с 5 млн гледания има почти 20к харесвания. Песните й от същият период:

Хайде опа: Публикуван на 09.11.2010 29.5 млн гледания 72к харесвания

Неблагодарен: Публикуван на 23.05.2010 11.5 млн гледания 32к харесвания

 

Повече от ясно е че Употребена е яко напомпана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2014 не можеше да се гласува за клипа. :)

Когато не излиза бройката на харесванията и нехаресванията не се ли отчитат пак? Някой по-запознат да каже. Ако е моя грешката, ще си го призная, нищо лошо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...