Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Май имаш да ни споделиш нещо интересно.... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Еванджелин е изпадала в овулации и пред Блу-то на ЛС ли?

 

Да! Точно нощта в която стана големия скандал в Чат мания, беше провокиран именно от романи написани на ЛС на не кой да е ... а на Блу! :Vishenka_05:

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И скромна! :aj:

 

Преди време един потребител ми каза, че приличам на катър. След това ми казаха, че и ботокса не ми помага. Отчаях се и разбрах, че сромността красяла човека и реших да пробвам. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време един потребител ми каза, че приличам на катър. След това ми казаха, че и ботокса не ми помага. Отчаях се и разбрах, че сромността красяла човека и реших да пробвам. :3fdb8960598fa63e:

 

Скромността е признак за липса на други качества. Бъди властна, меркантилна и лидерка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Точно нощта в която стана големия скандал в Чат мания, беше провокиран именно от романи написани на ЛС на не кой да е ... а на Блу! :Vishenka_05:

 

Значи с Боровинката трябва да почнем да взимаме такси за тази работа. Може да си отворим и кабинет. Ще прилагаме музикална терапия с песни на любимките ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ? Не ви ли писна от незаслужени награди?

Не! Като гледам как на другите им е гадно и на мен ми става густо!

 

Стела да се докаже като съвестен мод и да ми влезе в профила да види Фикла какви работи пише и да направи нужното, защото това ще го изтрая още малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела да се докаже като съвестен мод и да ми влезе в профила да види Фикла какви работи пише и да направи нужното, защото това ще го изтрая още малко.

 

Фиклена има проценти и предупреждение. Коментара е изтрит.

 

А ти карай по-леко с тона и заплахите. Не съм само аз модератор тук и не мога да следя личните профили на всеки потребител. Като има нещо го кажи и се оплачи като нормален човек. Това, че се обръщаш само и единствено към мен е показателно, че търсиш причина да се заяждаш. Както добре знаеш, заяждането с модератор не се толерира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин имаше лайв чат и каза, че тази година бил много нахъсан да мачка и щял да работи с Даниел Ганев.

А песента с Десита излиза до 2-3 дни. Ще има и ново друго момиче, което ще обяви Февруари месец. (17-18 годишна)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да да да дааа

L090lvT.gif

То няма как,задължително трябва! Най-много хитове тази година са при нея, а при другите по един.

Албума си е просто златен,който издаде.

Абе то като се замислиш и Яница заслужава същото тази година. Много силни години имаха и двете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин имаше лайв чат и каза, че тази година бил много нахъсан да мачка и щял да работи с Даниел Ганев.

А песента с Десита излиза до 2-3 дни. Ще има и ново друго момиче, което ще обяви Февруари месец. (17-18 годишна)

 

Другото момиче дали няма да е Лидия, приятелката на VessoU ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах годишната на Попнейбъл. На Галошче първата песен на 36 място. А някои в топ 3 ще ми я гласите... :1000 (29): Та тя в топ 30 не влиза

 

Първата песен на Галош на 36,а първата на Деса на 40 то. Гивмилов и Дали ще те оставя също една до друга. Аз като ви казвам че положението и на двете не е розово и са между топ 5 и топ 10 :confused:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма как,задължително трябва! Най-много хитове тази година са при нея, а при другите по един.

Албума си е просто златен,който издаде.

Абе то като се замислиш и Яница заслужава същото тази година. Много силни години имаха и двете!

Особено Яница е много успешна... От 5 издадени песни - 4 флопа и един хит, скалъпен по модела на Сен тропе.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всеки който парадира с напускане, след два дни е тук. Само при Сенуж беше забавно, вече не върви! :3fdb8960598fa63e:

Сашо също не си е плюл на думата.

А аз без да съм напускал ме обявиха за напуснал. Казах, че все по малко ще влизам, но като се замисля няма да оставя гадините да си виреят в комфортна среда. Аз съм техния Ride

 

Но факт е, че много готини потребители напускат и спират да пишат. И тук общо взето 4-5 човека си водят диалог. Все по скучен форум.

 

 

 

Стело, с теб утре ще се занимавам в чат манията, че сега мибе весело и не ми се четат обяснения и жалби

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...