Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Готино парче. Андреа имаше големи попадения. И въпреки че е не най-талантливата певица доста често се е пускала на живо в някакви предавания акапелно и има нежен глас. Доста по-приятен за слушане от този на Камелия например.

Камелия ми е следващата най-дразнеща певачка след Галс и Гейлин. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Камелия ми е следващата най-дразнеща певачка след Галс и Гейлин. :gun_bandana:

 

Аз вкарвам и Фики в кръга :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ИНаче снощи един приятел си беше споделил снимка с Галин от 2012. Та там устните му са около 3 милиметра. Той си е правил устните и скулите явно. И все същия селяк. Аз го бях видял веднъж още след първата му песен с Гергана на гарата в София. ИЗглеждаже много тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ми е следващата най-дразнеща певачка след Галс и Гейлин. :gun_bandana:

Госпожа Ваня Калудова влиза ли в това число?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото феновете на Деса много ме кефят колко са критични към любимката си докато тези на Галена,каквито и лайна да им предложи С мядовица винаги я величаят.Тя затова и почва да залязва.

 

ПП: Сега Стела пак ще ми каже,че се подмазвам,but idc.

Там е работата, че Галена "лайна" никога не е предлагала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че Галена "лайна" никога не е предлагала.

ТОва е въпрос на гледна точка. За мен последните ѝ две неща Шефката и Феноменален спокойно отиват в графа зле. Заедно с Маракеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОва е въпрос на гледна точка. За мен последните ѝ две неща Шефката и Феноменален спокойно отиват в графа зле. Заедно с Маракеш.

Тогава защо извън форума всички харесват и слушат и трите песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо извън форума всички харесват и слушат и трите песни?

Кои са тези "всички"? Явно не са достатъчно, щом имат малко гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам тези представяния на Галена. Много светски, както обичам да казвам.

Кофти е само, че операцията на гласните струни си е оказала въздействието. Иначе я смятам за талантлива. То се чу още преди години на "Как не те е срам".

И народно си пее добре жената. Да, не е Преслава, но е талантлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо извън форума всички харесват и слушат и трите песни?

 

Koи са тези всички? Подобни генерализирания са доста крайни. Иначе е въпрос на вкус, но не смятам, че въпросните ѝ парчета има масовото добро приемане на Пак ли, Спри се, или Кой например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОва е въпрос на гледна точка. За мен последните ѝ две неща Шефката и Феноменален спокойно отиват в графа зле. Заедно с Маракеш.

 

Или проблема е, че ги изпълнява Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вкарвам и Фики в кръга :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ИНаче снощи един приятел си беше споделил снимка с Галин от 2012. Та там устните му са около 3 милиметра. Той си е правил устните и скулите явно. И все същия селяк. Аз го бях видял веднъж още след първата му песен с Гергана на гарата в София. ИЗглеждаже много тъжно.

Явно съм алергичен към певачки с имена Галена,Галин и сие.

 

Госпожа Ваня Калудова влиза ли в това число?

Не! Секси Иви ми е третата любимка. :Vishenka_05:

 

Там е работата, че Галена "лайна" никога не е предлагала.

От гледна точка на изкуството 80% от кариерата й е един боклук.Да я бяхте съветвали да прави топ проекти като В твоите очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен изглежда така ТОП 5:

 

1. Емануела

2. Галена

3. Преслава

4. Анелия

5. Емилия/Цветелина Янева

Според мен Анелия заслужава топ 3, защото има 2 от 5-те най-големи хита, но иначе съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От гледна точка на изкуството 80% от кариерата й е един боклук.Да я бяхте съветвали да прави топ проекти като В твоите очи.

Вместо да се занимаваш с Галена, вземи се замисли какво чудовище е станала Андреа. За мен тая жена пропадна по-бързо и смешно от Ивана и всички останали които залязоха. Тя е пример за най-пропаднала чалгарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Анелия си гарантираха Топ 3 още в първата половина на годината, която беше напълно тяхна, а Преслава и Галена за първи път от години изглеждаха западащи и двете. Добре, че Обратно в играта успя да се задържи повече и да се докаже като някакъв по-голям хит (макар и хит, който според мен ще си остане в 2018), за да има поне едната от двете нещо с 10 милиона от там. Надявам се и Галена, дори и без милиони на Дай ми любов, да докаже на концерта, че и тя е голям хит. Но да се върнем към темата- Емануела и Анелия. Гледайки втората половина на годината им определено везните натежаха към първата.

 

Моят Топ 5:

1.Емануела

2.Анелия

3.Преслава/Галена, наистина ми е трудно да преценя

4.Джулия - ако имаше по-масова популярност нямаше да позволи на предните две да я изместят от Топ 3 с актуалните си парчета. Иначе е единствената, на която и трите й парчета през годината са успешни и многомилионни.

5.Алисия- нека да не забравяме най-голямата не-Пайнерска терминаторка, макар и успехът й често да се дължи на дуети с Пайнерци.

 

А между другото някой от вас чувал ли е "Зоопарк" извън дискотека? От коли, паркове, пейки, апартаменти? Бъдете откровени.

 

Защото аз не съм. Честно ви казвам.

 

Още, като излезе тая песен, няколко човека тук заподозряхме, че има нещо гнило с тоя чутовен трафик...

Аз я чух веднъж... в зоопарка. :1000 (29): Едни деца на около 10-12 си я бяха пуснали тематично. :1000 (29):

Нищо гнило няма. Песента излезе по време на една тотална суша за жанра и беше нещо открояващо се. Някак по-различен чалгорап, с мазни отсвири. Още като я чух знаех, че такава песен ще има тотален успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да се занимаваш с Галена, вземи се замисли какво чудовище е станала Андреа. За мен тая жена пропадна по-бързо и смешно от Ивана и всички останали които залязоха. Тя е пример за най-пропаднала чалгарка.

Няма какво да направя. Да се онождат там с Кубрат и да горят калории.Сега поне макар и по-бузеста мяза на жена,преди на някои снимки изглежда като пребит травестит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много инфантилна затапка, не ти отива. Не знам кому беше нужно това сравнение.

Да, Глория си пази много неща в гардероба, някои от чист сантимент, други, както виждаме, стават за носене и след години.

Предполагам, знаеш, че жената се облича добре като цяло и сама, докато Рени е пълен моден дизастър. Не сме 90-та години по кафаните.

Да я научи малко Есил как става. И всъщност аз Рени я харесвам, не знам дали си разбрал досега, а това, че я критикувам за разни нейни изцепки, трябва ли да означава ти да ми го връщаш и това как ще промени написаното от мен?

То и в "Смени жената" ѝ го каза една нищо и никаква уж Доника - много кофти тоалети. Жалко, защото е хубава жена иначе.

Не, просто беше ненужно това подмятане. Всяка е носила повече от един път доста от сценичните си рокли, пък и не я облича за десети път, та да е фрапантно. Това няма значение, има значение това, че и двамата държим повече на таланта и стабилната дискография, за това и аз не го очаквах от теб. Иначе Рени пък не пази стари неща като Гло. Щом следиш ТВ изявите и, значи видя в Мармалад, че е оставила една единствена рокля от първите 10 години на сцена, че и повече. А в Семени жената, онази гледаше ежедневните и блузи. Виж визиите от Черешката, че са супер, като сме започнали. Но да си дойдем на думата - съвети да се обърне към Сърбия и да започне пак дейността си там - направи стъпка напред - Е, ма то поредната незначителна коледна програма. Няма угодия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но да си дойдем на думата - съвети да се обърне към Сърбия и да започне пак дейността си там - направи стъпка напред - Е, ма то поредната незначителна коледна програма. Няма угодия..

 

Ами то наистина няма никакво значение освен респект от Драгана към носителката на последния златен албум в поп-фолка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да направя. Да се онождат там с Кубрат и да горят калории.Сега поне макар и по-бузеста мяза на жена,преди на някои снимки изглежда като пребит травестит.

То не е само до визия. Там по-дебела от нея няма. Ивана и Преслава от дебелани, станаха фиданки, а Андреа от секссимвол стана на Урсула.

Типичен пример за лоши хириргически намеси - направо й увисна лицето, двойната брадичка стана тройна. Циците огромни и увиснали до пъпа. Визията настрана, както казах...но като изпълнител е кръгла нула. Всеки е приел факта, че пее трагично, но поне като клипове и хитове никой не можеше да я стигне, а сега ходи по всякакви измислени събития, като наградите в Америка които дори не са реални. Търси някакви композитори които са били актуални преди 10 години и ги пробутва пред всички като грандиозни успехи. Няма слушаема песен от близо 5 години, няма добри клипове, във Инстаграм създава персонаж който няма нищо общо с нея. Тотално дъно е тая жена и на мен и омръзна да я оправдавам за цялата й простота, заради песни които харесвам от преди 7-8 години.

 

И ти си тръгнал да коментираш Галена...Хахаха, колкото и слаба година да има, за Андреа би била най-силната й от 2011 насам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто беше ненужно това подмятане. Всяка е носила повече от един път доста от сценичните си рокли, пък и не я облича за десети път, та да е фрапантно. Това няма значение, има значение това, че и двамата държим повече на таланта и стабилната дискография, за това и аз не го очаквах от теб. Иначе Рени пък не пази стари неща като Гло. Щом следиш ТВ изявите и, значи видя в Мармалад, че е оставила една единствена рокля от първите 10 години на сцена, че и повече. А в Семени жената, онази гледаше ежедневните и блузи. Виж визиите от Черешката, че са супер, като сме започнали. Но да си дойдем на думата - съвети да се обърне към Сърбия и да започне пак дейността си там - направи стъпка напред - Е, ма то поредната незначителна коледна програма. Няма угодия..

Може да ти звучи странно, но аз обръщам внимание и на тези неща, на дрехите имам предвид. И ти казвам, че единствената фолкпевица, която се облича добре без стилист, ама наистина стилно - това е Вероника, вижда се по модната марка, която сама си създаде и въобще назад в годините. Есил също. Смятам, и Глория, защото в години, в които не е имало Стоянски и подобни екземпляри, на които после би шута, наложи първа визия и стил в този жанр. Сега вече има и готови модели, сетове, много по-лесно - изваждаш парите и си готов, ама се обличат еднакво и кичът присъства навсякъде, така че и в парите не е въпросът. В стила на Рени има нещо ретро, в сценичния говоря. Тия рокли бяха модерни последно преди 10 години. Но както и да е, достатъчно други неща съм ѝ признал.

Тя и предния път беше в тая програма - и какво последва? Виж сега, бъди ѝ фен, ама се съгласи, че изцепки като "Карай ме", бяха излишни. Сега не ми споменавай само, че е направил един милион от канала на Крмак. Не се е завърнала както си му е реда в Сърбия, ама няма и как - много време мина. Ако иска завръщане, трябва да поработи сериозно. Тя си живее във времаната, в които беше в десетката по продажби там. Трябва да не я защитаваш така сляпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е само до визия. Там по-дебела от нея няма. Ивана и Преслава от дебелани, станаха фиданки, а Андреа от секссимвол стана на Урсула.

Типичен пример за лоши хириргически намеси - направо й увисна лицето, двойната брадичка стана тройна. Циците огромни и увиснали до пъпа. Визията настрана, както казах...но като изпълнител е кръгла нула. Всеки е приел факта, че пее трагично, но поне като клипове и хитове никой не можеше да я стигне, а сега ходи по всякакви измислени събития, като наградите в Америка които дори не са реални. Търси някакви композитори които са били актуални преди 10 години и ги пробутва пред всички като грандиозни успехи. Няма слушаема песен от близо 5 години, няма добри клипове, във Инстаграм създава персонаж който няма нищо общо с нея. Тотално дъно е тая жена и на мен и омръзна да я оправдавам за цялата й простота, заради песни които харесвам от преди 7-8 години.

 

И ти си тръгнал да коментираш Галена...Хахаха, колкото и слаба година да има, за Андреа би била най-силната й от 2011 насам. :3fdb8960598fa63e:

Че тя май си е махнала силикона на циците,много по-малки и виснали са сега. :1000 (29): А за обработените снимки..това са си нейни комплекси,щом й харесва да се самозалъгва окей. Поне стават скандали щом се появят необработени снимки и хората чуват за нея. :3fdb8960598fa63e:

Никой голям изпълнител или композитор няма да тръгне да прави нещо с тотално непозната дебеланка,така че и там да се самозалъгва.Иначе годината й изобщо не е толкова слаба има 2 песни една от която си стана хит,а Галена има 4,2 от които мазнотии и пак й се получи само с една.Андреа да кавърдисва Плакала ако иска тотален хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя май си е махнала силикона на циците,много по-малки и виснали са сега. :1000 (29):

Не са й малки циците, а обработва и тях. Тя сигурно мигла по мигла си редактира снимките. Ужасна жена. Отивам да я махна от Инстаграм! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...