Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много хубава и хитова песен, но да си го признаем, че истерията идва от малкия, а не от Цура, която е пълно дърво и вижда хит веднъж на 2-3 години, най-често в дует с някой друг. И на концерта се видя какъв прием имаше Денис, а преди това Цура със самостоятелната песен - нищо особено.

 

+1

 

Теофиков е сензация. Но и самата песен е добра. Видя се, че Джула (както я нарича моят любим -А) също се опита да извлече дивиденти на гърба на Денис, ама такъв хит от ранга на "Грешка беше" не се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Те хората в залата като видяха декорите, веднага разпознаха, че това ще е Галена, каква агитка те гони?

Ами именно - по-сигурно е да е агитка и да знае кога ще излезе Галена, за да викат. Как цялата зала ще знае по едни декори, че е тя? :1000 (19):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение с най-добър прием за вечерта бяха Цветелина и Денис, Галена, Преслава и Галин. Теориите ви тук за слабия прием на Галена са опит за поредната заблуда от ваша страна. Още повече от хора които са били на концерта и изопачават истината така нагло. Аз не бях в залата, но от лайфа който гледах на Галена се чуваше за какво става на въпрос. Хората пееха дори на "Дай ми любов", а на "Шефката" приема беше брутален. По-важно обаче ми е, че трима човека присъствали в залата, които не са фанатизирани по Галена ми казаха, че приема й е бил топ. Аз вярвам на тях. Всички други тук, които твърдят, че реакцията била слаба и се е издънила са хора, които в последните месеци не спряха да я плюят и изкарват, че е залязла и е извън всякакъв топ. Единственото в което Галена не беше добре снощи е прекаленото много приказване между песните и може би избора на "Маракеш", макар, че и тя не беше толкова зле. Все пак щеше да е по-добре да изпеят "Пей сърце". Самите ви коментари тук и възмущения, че са й позволили да пее "Шефката", че не била пайнерска песен и т.н. показват пълна неадекватност и типичната ви злоба към Галена на която вече всички се нагледахме достатъчно. Нали тази песен нямаше да се приема добре, тогава какво ви притесни факта, че ще я пеят на концерта? И понеже сега нямате "топки" да си признаете, че сте плюли излишно по песента и се е приела добре замазвате с клипчета, на които не се чува реалната ситуация. Аз мисля, че най-добре могат да кажат хората присъствали на концерта и то безпристрастните към Галена, а не хейтърите й. Аз като нейна фенка поне бих била обективна, ако не беше добре приема, ако наистина хората не реагираха на песента щях да си го призная. А нали, Галена се отдръпваше умишлено от проекта, нали не било нейна песен, нали не е дует? Ами тогава, питам аз, какво правеше Тони Стораро на концерта на Пайнер да си пее фючъринга? Как ли са го допуснали? Аз поне не отричам факти, като този например, че Преслава беше със страхотен прием и "Да гори в любов" е хит и накара хората да избухнат. Тя пък ме разочарова с избора си за пореден път на "Моето слабо място", можеше да изпее "Обратно в играта" и да видим и тя какъв хит е. Но тя си е алчна за слава и прием и заложи на сигурното. За разлика от нея Галена избра "Дай ми любов" с 5-те милиона гледания и "Маракеш".

 

Понеже цяло лято сравняваме "Шефката" и "Зоопарк", нали видяхте коя песен се прие по-добре на концерта? Снощи попитах тук, как ще оправдаем гледанията на въпросната песен на Анелия с приема, който получи? Беше изкарана за супер хит, има над 15 милиона гледания, а приема почти нулев. Много слабо дойде, като за песен с толкова гледания и това събужда в мен въпроса до колко тези гледания са реални. Много пъти сме се съмнявали тук, но сега съвсем. "Шефката" на която събираме гледанията от няколко клипчета за да ви мамим едва ли не е с по-голям прием, защо?

 

Фаст, нали направи на проблем, че са дали толкова песни на Галена да изпее и коя била тя? Ами Теда Александрова също беше с 4 песни, та тя коя е? За нея защо си премълча?

Страхотен пост! Плюс от мен довечера. :3fdb8960598fa63e:

 

Галя С М А З А! Друго няма да казвам 3fdb8960598fa63e.gif

 

Ти беше ли там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами именно - по-сигурно е да е агитка и да знае кога ще излезе Галена, за да викат. Как цялата зала ще знае по едни декори, че е тя? :1000 (19):

По едно време отидохме зад сцената. На страничния сектор до сцената се вижда кой излиза да пее, т.е вижда се всичко зад сцената. На Галена й правеха фотосесии там и хората от въпросния сектор я виждаха. След това започнаха да крещят за нея и тогава почна и другата част от залата.

 

Ти беше ли там?

Имаме обща снимка с кралицата даже. :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждам смешно отстрани? Повечето хора ми вдигат репутацията, пишат ми +1, а вие със Стела цяло лято втръснахте дори на феновете на Галена. Това вашето адекватност ли е? Аз мнението за чалгата ще го сменям ако искам и през стотна от секундата - тя няма никакъв фактор в живота ми и здравословното ми състояние. Ако за теб е от толкова голямо значение, при теб е проблема...А и нали знаеш - всеки съди другите за собствените си комплекси. ;)

 

Кои хора ти вдигат репутацията бе? Някакви смешници, които са комплексирани от Галена и цяло лято хейтят, полудели от факта, че Галенови сме с хита на годината. На това ли си доволен, това ли те прави щастлив? Браво на теб, страхотни критерии имаш. 1000%20(10).gif

 

За мен е важно да ме харесват хора, които и аз харесвам и с които ми е приятно да общувам. Ти с lakibebe и Слави ли общуваш от форума? Или си ми казвал лично на мен в прав текст, че ти било цитирам "най-яко да си пишеш с мен"??? Стела също ти е горе-долу близка в сравнение с повечето тук. Пълен смях, задоволявай се с плюсовете на оная македонска злобна дъртица, дето само стои да чете и няма топки да изръмжи един път като истинска македонка, а тихомълком дава плюсове. :mf_surrender:

 

Да си сменяш мнението през стотна от секундата по какъвто и да било въпрос - повярвай ми има много голямо значение и за живота ти и за психическото ти здраве. Дано да дойде ден, в който да го осъзнаеш и да спреш да се самоуспокояваш, търсейки оправдания за самия себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои хора ти вдигат репутацията бе? Някакви смешници, които са комплексирани от Галена и цяло лято хейтят, полудели от факта, че Галенови сме с хита на годината. На това ли си доволен, това ли те прави щастлив? Браво на теб, страхотни критерии имаш. 1000%20(10).gif

 

За мен е важно да ме харесват хора, които и аз харесвам и с които ми е приятно да общувам. Ти с lakibebe и Слави ли общуваш от форума? Или си ми казвал лично на мен в прав текст, че ти било цитирам "най-яко да си пишеш с мен"??? Стела също ти е горе-долу близка в сравнение с повечето тук. Пълен смях, задоволявай се с плюсовете на оная македонска злобна дъртица, дето само стои да чете и няма топки да изръмжи един път като истинска македонка, а тихомълком дава плюсове. :mf_surrender:

 

Да си сменяш мнението през стотна от секундата по какъвто и да било въпрос - повярвай ми има много голямо значение и за живота ти и за психическото ти здраве. Дано да дойде ден, в който да го осъзнаеш и да спреш да се самоуспокояваш, търсейки оправдания за самия себе си.

:whistling:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е единствената певица оглавявала месечната класация за изпълнители на popnable.

Азис 12 пъти

Криско 11 пъти

Галена 5 пъти

Галин 4 пъти

Фики 3 пъти

Аднан 2 пъти

Димчоу, Павел и Венци Венц 1 път

Галена - 6 пъти

Номер 1 и за Ноември! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българска ли трябваше да кажа? :3fdb8960598fa63e:

Не съм по историята, лека закачка! :3fdb8960598fa63e:

 

Ти коментира ли манипулациите за приема на шефката? Никола, Филип и други присъстващи в залата казаха че е била наравно с Грешка беше и ДГВЛ, а и от клипчето на Амброжка се чува всичко. Също така и мега слабият прием на най-гледаната пайнерска песен за годината, което ме кара да се замисля за теорията ти за купени гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм по историята, лека закачка! :3fdb8960598fa63e:

 

Ти коментира ли манипулациите за приема на шефката? Никола, Филип и други присъстващи в залата казаха че е била наравно с Грешка беше и ДГВЛ, а и от клипчето на Амброжка се чува всичко. Също така и мега слабият прием на най-гледаната пайнерска песен за годината, което ме кара да се замисля за теорията ти за купени гледания.

 

Да, точно сега изгледах приема на "Шефката" от клипчето на Амброжката. Супер добър ми изглежда. Също и "Феноменален" беше топ.

 

Клипчето с Преслава е блокирано обаче и няма как да направя сравнение.

 

Изобщо не съм учуден, че за милионен път се опитват да я принизят. Това правят цяла година вече.

 

За "Зоопарк" повечето хора тук се съмняваме, че е с купени гледания. Само SG налага тезата, че е мегахит. Веднъж не съм я чул навън, докато за "Шефката" съм споделял поне 5-6 пъти.

 

Анелия всъщност изобщо не е такава лидерка, каквото се изкарва през последните 2-3 години. Има един масов, голям мегахит в лицето на "Дай ми още". Всичко друго е временно, напомпано изкуствено или изкарало късмета да тръгва автоматично след някой актуален голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос:

 

Защо, след като "Обратно в играта" е един от големите хитове на годината с над 10 милиона и бла-бла-бла, самата Преслава реши да не я пее на концерта? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е важно да ме харесват хора, които и аз харесвам и с които ми е приятно да общувам. Ти с lakibebe и Слави ли общуваш от форума? Или си ми казвал лично на мен в прав текст, че ти било цитирам "най-яко да си пишеш с мен"??? Стела също ти е горе-долу близка в сравнение с повечето тук. Пълен смях, задоволявай се с плюсовете на оная македонска злобна дъртица, дето само стои да чете и няма топки да изръмжи един път като истинска македонка, а тихомълком дава плюсове. :mf_surrender:

 

Да си сменяш мнението през стотна от секундата по какъвто и да било въпрос - повярвай ми има много голямо значение и за живота ти и за психическото ти здраве. Дано да дойде ден, в който да го осъзнаеш и да спреш да се самоуспокояваш, търсейки оправдания за самия себе си.

Да, с вас общувам, но вие ми скачате заради някаква мастия. Трябва да ви подкрепям и да не изразявам мнение, само защото сме приятели ли? Ти си готов да категоризираш, да осмиваш, да се опитваш да унизиш човека, само и само да си надвиеш мнението над него. Кое според теб е по-тъпо: аз да си сменям мнението за Галена или ти за мен?

 

Аз си сменям мнението за неща, които нямат никакво значение за мен, но ти го обръщаш все едно характера ми е такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с вас общувам, но вие ми скачате заради някаква мастия. Трябва да ви подкрепям и да не изразявам мнение, само защото сме приятели ли? Ти си готов да категоризираш, да осмиваш, да се опитваш да унизиш човека, само и само да си надвиеш мнението над него. Кое според теб е по-тъпо: аз да си сменям мнението за Галена или ти за мен?

 

Аз си сменям мнението за неща, които нямат никакво значение за мен, но ти го обръщаш все едно характера ми е такъв.

 

Денис, извинявай, но да изразиш мнение е да кажеш, че "Шефката" не ти харесва и ти е противна, това е ок! Но да кажеш, че се радваш, че вече няма да четеш статистики с гледанията е съвсем друго, нали? Много добре знаеш какво имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, извинявай, но да изразиш мнение е да кажеш, че "Шефката" не ти харесва и ти е противна, това е ок! Но да кажеш, че се радваш, че вече няма да четеш статистики с гледанията е съвсем друго, нали? Много добре знаеш какво имам предвид.

Да, радвам се че ще имате реални факти за това, че песента не е толкова много нива над всички останали, а дори има песни с по-добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, радвам се че ще имате реални факти за това, че песента не е толкова много нива над всички останали, а дори има песни с по-добър прием.

 

:1000 (10):

 

Сериозно ли не разбра какво исках да ти кажа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10):

 

Сериозно ли не разбра какво исках да ти кажа?

Казваш ми че щом песента не ми харесва имам правото на субективно мнение, но да не съм казвал нещо против статистиката ви.

По същата логика и аз ти казвам: води статистики, кефи се на песента, имай я за най-големия хит, но не налагай твоето мнение на целия форум.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с вас общувам, но вие ми скачате заради някаква мастия. Трябва да ви подкрепям и да не изразявам мнение, само защото сме приятели ли? Ти си готов да категоризираш, да осмиваш, да се опитваш да унизиш човека, само и само да си надвиеш мнението над него. Кое според теб е по-тъпо: аз да си сменям мнението за Галена или ти за мен?

 

Аз си сменям мнението за неща, които нямат никакво значение за мен, но ти го обръщаш все едно характера ми е такъв.

 

Напротив - винаги човек трябва да си изразява мнението откровено и честно.

 

Обаче да ти кажа какво забелязвам аз в последните дни: Опитваш се целенасочено да дразниш по отношение на "Шефката". Отдавна темата за тая песен не я натрапваме ние, от месеци сме спрели да говорим усилено за нея, броим си гледания в Галенината тема и от дъжд на вятър обелваме по някоя дума по въпроса. И ти от няколко дни ми прави впечатление, че правиш едни такива хапливи коментарчета дразнещи (а много добре знаем кого ще подразнят) по отношение на песента. Нямал си търпение да спреш да четеш за гледанията й, за популярността й, да сме спрели да натякваме какъв хит била и т.н. 1-2-3 коментара ги игнорирах, но тая сутрин вече ми кипна и реших да реагирам. Все пак, неспирайки да пишеш сходни постове явно търсиш някаква реакция, ето получи я.

 

Теб специално изобщо не съм те осмивал. И няма как да си сменя мнението ми за теб, защото имам изградено такова от много време Имаш плюсове, имаш и минуси - също съм ти ги казвал още преди години. Това не е осмиване.

 

Съвсем откровено ти казвам и не е с цел да те засегна - не намирам за нормално човек да си сменя мнението по някакъв въпрос толкова драстично, буквално на двата полюса за кратки интервали от време. Не е знак за устойчивост на нагласи и характер това нещо, сигнализира за някаква лабилност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем откровено ти казвам и не е с цел да те засегна - не намирам за нормално човек да си сменя мнението по някакъв въпрос толкова драстично, буквално да двата полюса за кратки интервали от време. Не е знак за устойчивост на нагласи и характер това нещо, сигнализира за някаква лабилност.

Каква е драстичната промяна в мнението ми? Никога не съм харесвал Галена, нито като човек, нито като изпълнител. Харесвам й 5 песни и съм сигурен, че знаеш кои са те. Промених си аватара с тоя на Преслава и вече съм бил друг човек. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е драстичната промяна в мнението ми? Никога не съм харесвал Галена, нито като човек, нито като изпълнител. Харесвам й 5 песни и съм сигурен, че знаеш кои са те. Промених си аватара с тоя на Преслава и вече съм бил друг човек. :1000 (29):

 

Да, връщай Галениния и отново почвам да те издигам в култ. Ще върна и плакатите с лика ти на стената в стаята. :3fdb8960598fa63e:

 

Както и да е, разбра какво имам предвид с горния си пост. Искаше да ни дразниш, получи ти се, реагирахме, дано да си доволен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казваш ми че щом песента не ми харесва имам правото на субективно мнение, но да не съм казвал нещо против статистиката ви.

По същата логика и аз ти казвам: води статистики, кефи се на песента, имай я за най-големия хит, но не налагай твоето мнение на целия форум.

 

Ами, това казвам - да. Аз от доста време съм спряла да коментирам темата, просто ме подразниха манипулациите от снощи и реших да изкажа мнението си. Не виждам как обаче съм го натрапвала на някой. Който иска да го споделя, който не иска - жив и здрав! Какво го изкарваш сякаш задължавам някой да харесва същите песни като мен и да е на еднакво с моето мнение? От кога воденето на статистики и това да се кефиш означава, че налагаш мнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз, че на пет педала от форума не им харесва "Шефката", след като цялата зала изригна на нея. :hahaha:

 

Все още съм разочарован, че не пя Просто шоу. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, връщай Галениния и отново почвам да те издигам в култ. Ще върна и плакатите с лика ти на стената в стаята. :3fdb8960598fa63e:

 

Както и да е, разбра какво имам предвид с горния си пост. Искаше да ни дразниш, получи ти се, реагирахме, дано да си доволен. :3fdb8960598fa63e:

Не искам да ви дразня, а да ви покажа мнението си по тая тема която развивахте цяло лято. Аз последните 5 месеца не бях тук, а когато се появих излезе песента на Галена, която е супер готина, но след това почнах да казвам какво мисля за Галена като цяло и ти ме изкара все едно за пръв път го чуваш от мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още съм разочарован, че не пя Просто шоу. :gun_bandana:

 

Е, то оставаше да пее и нея, и половината концерт щеше да е отреден за Галена. 1000%20(29).gif "Дай ми любов" е по-яка.

 

И Преса не пя "Играта".

 

"Маракеш" беше излишна, трябваше "Пей сърце" вместо нея. Иначе приемът на "Маракеш" ме изуми! Ето кой е навъртял милионите гледания на тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...