Jump to content



Кючек на десетилетието


Препоръчани коментари

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И тук ли ще набуташ баба Гергана? :roll1:

По-добре я бутни при някой пластичен хирург, че положението е зле. :3fdb8960598fa63e:

Ти пък и ти стига си осирала темите с евтините ти провокации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Лудата Дойде и По моята кожа би ли включил? :1000 (29): Гледам, че напъват да ги има.

Не, разбира се! Но нека има активност!

Не съм и против осирането на темата, достатъчно насрани песни ще се класират така или иначе :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук ли ще набуташ баба Гергана? :roll1:

По-добре я бутни при някой пластичен хирург, че положението е зле. :3fdb8960598fa63e:

Какъв ти е проблема с Гера не мога да разбера? Открай време съм забелязал, че не пропускаш възможност да излееш злоба по нея. Вместо да се занимаваш с това, я ходи да провериш пак гледанията на "Шефката", че май са с едно повече - трябва да се отбележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема с Гера не мога да разбера? Открай време съм забелязал, че не пропускаш възможност да излееш злоба по нея. Вместо да се занимаваш с това, я ходи да провериш пак гледанията на "Шефката", че май са с едно повече - трябва да се отбележи.

 

Поне Галена има гледания, които могат да се следят и водят ежедневни актуализации. Горко на тези, които нямат хитове от повече 10 години и са изпаднали зад борда. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема с Гера не мога да разбера? Открай време съм забелязал, че не пропускаш възможност да излееш злоба по нея. Вместо да се занимаваш с това, я ходи да провериш пак гледанията на "Шефката", че май са с едно повече - трябва да се отбележи.

Посъветвай Гуци да направи кючек в стиг ММА иги Сен Тропе Ще избие рибата и ще се завърне наистина този път :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне Галена има гледания, които могат да се следят и водят ежедневни актуализации. Горко на тези, които нямат хитове от повече 10 години и са изпаднали зад борда. ;)

Ама знаеш ли колко ми дреме кои са зад борда и кои на него? Тоя период с фанатизирането по певачки съм го преминал. На вас оставям тия вълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посъветвай Гуци да направи кючек в стиг ММА иги Сен Тропе Ще избие рибата и ще се завърне наистина този път :)

Това е идея, ще смаже! Щом "ЩЕ ИЗДЪРЖИШ ЛИ" стана мегахит без клип, представяш ли си какво ще се получи ако клипира такъв тип песен? :a040:

Бих номинирал и тупалката "ИМАМ НУЖДА", където се гърчеше гола и съблазнителна на легло, но за съжаление е от 2009!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е идея, ще смаже! Щом "ЩЕ ИЗДЪРЖИШ ЛИ" стана мегахит без клип, представяш ли си какво ще се получи ако клипира такъв тип песен? :a040:

Бих номинирал и тупалката "ИМАМ НУЖДА", където се гърчеше гола и съблазнителна на легло, но за съжаление е от 2009!

И, за съжа.ление, не са кючеци :D

Нищо, някой ден ще направи

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинирам Слончето Раму!

Колебая се дали да я приема. Откъм изпълнители отговаря на условието, но е по-скоро закачлива песничка с индийски привкус :D

Поредният възкресен хит:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ще изброя 10, в случай че трябва да ги подредя - кажи:

 

Кючека Shake

Дубай

Коня Вихър

Сен Тропе

Хоп

Кой ще кара влака

Най-добрата фирма

Лято 2016

Няма слабо

За тебе, бебе

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук ли ще набуташ баба Гергана? :roll1:

По-добре я бутни при някой пластичен хирург, че положението е зле. :3fdb8960598fa63e:

 

От кога да си на 34 значи да си баба? По същата логика Галош също е пред пенсионна възраст. Да не забравяме, че и ти мина 30- така и си в категория "Застаряваща лелка"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ще изброя 10, в случай че трябва да ги подредя - кажи:

 

Кючека Shake

Дубай

Коня Вихър

Сен Тропе

Хоп

Кой ще кара влака

Най-добрата фирма

Лято 2016

Няма слабо

За тебе, бебе

Добре е така, няма нужда от подредба. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога да си на 34 значи да си баба? По същата логика Галош също е пред пенсионна възраст. Да не забравяме, че и ти мина 30- така и си в категория "Застаряваща лелка"

 

Тук ударението не се поставя на възрастта, в която се намира, а върху начинът, по който изглежда. Точно защото е на 34, следва да изглежда млада, свежа, тъй като е в разцвета на силите си. Гергана прилича на състарена, изхабена и лелка, която се бори с менопаузата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ударението не се поставя на възрастта, в която се намира, а върху начинът, по който изглежда. Точно защото е на 34, следва да изглежда млада, свежа, тъй като е в разцвета на силите си. Гергана прилича на състарена, изхабена и лелка, която се бори с менопаузата.

В крайна сметка си е нейна работа как е решила да се носи. Други са тези, които се борят за титлата "модна икона", парадират с марки, а пластичните им корекции са неизброими.

 

Важното е, че от всички споменати в темата, точно за "баба Гергана" трябваше да се хване Стела, нали й е "любимка". Не на Адриана или Роксана, точно на външния вид на Гергана трябваше да се обърне специално внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...