Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано й е последната година на сцена.

 

Пепел ти на устата!

 

Бройте гледанията, ама кралица Мария взе:

 

Балада на 2018- Кажи и

Видеоклип на 2018- Кажи и

Секс символ на 2018 :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към повече отиват - 250 са от снощи по никое време до днес на обяд. От тогава досега гледам е направила още 200.

Да, добре съм тамън беше почнала да ми допада, но Цлеата смаза просто. Иначе Преса като пееше Права е жената си е мечтала да има и 1/3 от сегашната визия на Няголета.

Силен месец - Цлеа, Няголета... Ще бъде интересно в анкетата за хит на януари!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 19 години на сцена на Мария!

Колкото и да е противна последните години с бълването на песни, имаше и някои брутално яки дето заслужаваха да станат хитове. Примерно:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нали беше голям фен на Мара, какво стана? :1000 (29):

 

Тя сама ме отказа от себе си с постоянното си и ненужно присъствие. Няма как да харесвам човек, който пуска песни за "добро утро", без никаква стратегия за нищо, да си живее в собствен свят, където тя е най-голямата, най-важната, а реалността да е съвсем друга.

От чисто любопитство пускам новите й песни, но някои даже не ги слушам целите, нетърпими са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама ме отказа от себе си с постоянното си и ненужно присъствие. Няма как да харесвам човек, който пуска песни за "добро утро", без никаква стратегия за нищо, да си живее в собствен свят, където тя е най-голямата, най-важната, а реалността да е съвсем друга.

От чисто любопитство пускам новите й песни, но някои даже не ги слушам целите, нетърпими са.

 

Според мен тя избива комплекси от миналото си. Самозабравила се към момента. В началото покрай "Спомен" съм я харесвала, но като цяло никога не ми е била много на сърце. В момента много ми прилича на Глория. И двете си пускат песни, които само те и шепа хора слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя избива комплекси от миналото си. Самозабравила се към момента. В началото покрай "Спомен" съм я харесвала, но като цяло никога не ми е била много на сърце. В момента много ми прилича на Глория. И двете си пускат песни, които само те и шепа хора слушат.

Мара от години си мечтае да е Глория и го постигна, когато другата залезе! Чупки, превземки, много лошо копие е, но си личи, че се е учила от нея.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя избива комплекси от миналото си. Самозабравила се към момента. В началото покрай "Спомен" съм я харесвала, но като цяло никога не ми е била много на сърце. В момента много ми прилича на Глория. И двете си пускат песни, които само те и шепа хора слушат.

 

Мария е най-голямата комплексарка в чалгата. Само за да се докаже, че има пари, купува си награди, най-скъпите кавъри, които малко биха си позволили, работи със Стенли, Башмоушън, а разултат е на ниво Юнона.

Тя е олицетворение на това да имаш пари, а да си тъп като гъз. Ако някоя друга беше на нейно място, щеше да пуска брутални проекти, изпипани от-до. Ама то се иска аъл за тая работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара от години си мечтае да е Глория и го постигна, когато другата залезе! Чупки, превземки, много лошо копие е, но си личи, че се е учила от нея.

 

И се прави на резачка точно като Глория. :1000 (29):

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо не се забеляза? :girl_cry2:

 

Как не се забеляза? 2 милиона на песен качена след 2 години е отлично

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е най-голямата комплексарка в чалгата. Само за да се докаже, че има пари, купува си награди, най-скъпите кавъри, които малко биха си позволили, работи със Стенли, Башмоушън, а разултат е на ниво Юнона.

Тя е олицетворение на това да имаш пари, а да си тъп като гъз. Ако някоя друга беше на нейно място, щеше да пуска брутални проекти, изпипани от-до. Ама то се иска аъл за тая работа.

С пари сякаш само Галена и Андреа прокопсаха. Цура чат-пат уцелва песен, но никога не е била и няма да бъде любимка.

 

И се прави на резачка точно като Глория. :1000 (29):

Да, според мен си е повярвала, че може да я надмине, когато Гюра е отказала рекламата на Ариана и Мара е влязла на нейно място. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава кога писка хита?

За хит вече ти беше обяснено, колкото до пискането - само ако види, че някой я снима за ютуб. Иначе ша си слушкаш плейбека като всички останали!

 

Ако ти се слуша хит на живо - има още време да стигнеш до Бар Рио, където кралицата дори на ушенце ша дойде да ти изпее

 

#aydiaydiaydibatibatibatishef

Link to comment
Сподели в други сайтове

С пари сякаш само Галена и Андреа прокопсаха. Цура чат-пат уцелва песен, но никога не е била и няма да бъде любимка.

Да, според мен си е повярвала, че може да я надмине, когато Гюра е отказала рекламата на Ариана и Мара е влязла на нейно място. :D

Искам екскурзия до паралелната реалност, където Гло е приела ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо не се забеляза? :girl_cry2:

 

Ехее как не се е забелязала. Аз имам приятели които я знаят и са си я споделяли. А и гледанията са страхотни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не се забеляза? 2 милиона на песен качена след 2 години е отлично

 

 

Ехее как не се е забелязала. Аз имам приятели които я знаят и са си я споделяли. А и гледанията са страхотни.

 

Ами за мен е страхотна песен и заслужава да има много повече гледания. Клипа също много ми харесва.

 

Тази също ми е много любима:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, достатъчно ви е, че си имате цяла тема. Чак форума - няма нужда. Виж, ако предложиш нещо свързано с Галена ще си помисля. :3fdb8960598fa63e:

Значи ще чакаме да излезе Клеа ft Галена-Оправителката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария след 2011 (откакто се хвана с Гущеров) за мен е една пълна смешка. Да взима и да се маха. Пълна никаквица и неадекватница. Яд ме е че на времето имаше много хубави песни и пееше на живо на концерти, никак зле между другото.

 

Но от поне 7 години е някаква пародия на певица. За това време е пуснала сигурно 30 песни и клипове, от които и 5 не съм запомнил.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...