Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"100 пъти" е класа. Много ми е любима.

 

Харесвах много и тази, помните ли я?

Да, сред малкото й, които слушам и до днес. А помниш ли, че имаше два аранжимента - един преди албума изтече, после малко го промениха.

 

А този мегахит?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам я от дебюта й още, когато я пишеха "Галя". Обаче ми беше една такава Гвендолин Селска...

 

Със "100 пъти" ми направи много силно впечатление какво предстои да предложи на музикалната сцена тази жена, а следващата година с "Диагнозата" просто избърса пода с всичко живо. От "Диагнозата" я харесвам, от "Спри ме" съм в нейната гвардия.

 

Аз пък не харесвам "Диагнозата" толкова много, въпреки че беше огромен хит. Това е песента, която я издигна на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не харесвам "Диагнозата" толкова много, въпреки че беше огромен хит. Това е песента, която я издигна на върха.

 

Това е химн на всички кикимори и терапевти, как не те е срам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сред малкото й, които слушам и до днес. А помниш ли, че имаше два аранжимента - един преди албума изтече, после малко го промениха.

 

А този мегахит?

 

Не ми е любима тази точно.

 

И тази ми беше много любима:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не харесвам "Диагнозата" толкова много, въпреки че беше огромен хит. Това е песента, която я издигна на върха.

Не съм съгласен. Тогава Преси властваше. :Vishenka_05: А глупаците направиха "Първата-последната" на Елена песен на годината. Днес никой не я слуша, за разлика от "Новата ти" и "Диагнозата".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е любима тази точно.

 

И тази ми беше много любима:

 

О, да, тази й беше първият голям хит, некючек, според мен! До днес ми харесва, два пъти годишно поне я слушам. И й отива на гласа.

Мразя Диагнозата!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Тогава Преси властваше. :Vishenka_05: А глупаците направиха "Първата-последната" на Елена песен на годината. Днес никой не я слуша, за разлика от "Новата ти" и "Диагнозата".

 

Льона тогава идава при мене да й правя муски за спечелване на "Песен на годината". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава съм аз - безсрамница. :3fdb8960598fa63e:

 

Кажи си топ 5 на Галена, ако не те мързи.

 

1. Диагнозата

2. Спри ме

3. Кой

4. Моро му

5. Завиждайте

 

Твоят какъв е?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същият куриоз като с Песен на 2014 - истинските хитове, които се слушат до днес са "Моето слабо място" и "Хавана", а не Дженевата песен :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Тогава Преси властваше. :Vishenka_05: А глупаците направиха "Първата-последната" на Елена песен на годината. Днес никой не я слуша, за разлика от "Новата ти" и "Диагнозата".

 

"Първата последната" беше огромен хит, към днешна дата не се слуша, защото Елена се отказа. Хората забравиха за нея, а хлапетата сега не я знаят даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Първата последната" беше огромен хит, към днешна дата не се слуша, защото Елена се отказа. Хората забравиха за нея, а хлапетата сега не я знаят даже.

Беше огромен хит, но още следващата година спря да се слуша, когато Елена пусна "Още". Причината не е в това, че се е отказала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същият куриоз като с Песен на 2014 - истинските хитове, които се слушат до днес са "Моето слабо място" и "Хавана", а не Дженевата песен :gun_bandana:

 

"Моли се да не почна" ли?

 

Тогава седях и се чудех кой Бог беше позволил тая песен да стане такъв хит, нищо мелодично и зарибяващо не откривах в нея, много противна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моли се да не почна" ли?

 

Тогава седях и се чудех кой Бог беше позволил тая песен да стане такъв хит, нищо мелодично и зарибяващо не откривах в нея, много противна песен.

Да, същата. Тя не беше чак толкова голям хит, просто нямаше каква награда да дадат на Джена.

Даже по мои наблюдение "Да ти се доказвам" е нейният хит за 2014 г.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, същата. Тя не беше чак толкова голям хит, просто нямаше каква награда да дадат на Джена.

Даже по мои наблюдение "Да ти се доказвам" е нейният хит за 2014 г.

 

Ами да, много по-яка песен. Защо не дадоха на нея наградата? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Диагнозата

2. Спри ме

3. Кой

4. Моро му

5. Завиждайте

 

Твоят какъв е?

 

Много ми е трудно да избера само 5...

 

1. Спри ме

2. Една жена

3. 100 пъти

4. Моро му

5. Ще се проваля

 

Бих искала да сложа още..Например бих добавила и "Сърце" сред любимите ми.

 

И като споменахме, "Спри ме" направи 3 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, мило, но после пак се разклатиха нещата при нея.

Не, че не пускаше пак хитове, но изгуби лидерството. В години като 2014, 2016, 2017, 2018, бяха много на кантар поне няколко имена.

Не мисля! Тя и през 2014 имаше най много хитове, а след нея беше Джена, после Преслава.Но, това бяха годините в които се коментираше спадът при Преслава с песни като Скоро, дуета с Стораро, с Ваня, Аматьорка, дори и Нашето любов е. При конкурентката беше точно обратното пък, вдигна страшно нивото на клиповете, всяка песен различна и накрая наградата пак взимаше друга. 2017 и първата половина на 2018 наистина бяха на кантар, а зимата Преслава отново я беше минала дори, но след Шефката, Феноменален и Сърце, мисля че Галена отново си върна едноличното лидерство и май тази година е решила да мачка като през 2015.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моли се да не почна на Аладина ми беше фаворит и още ме кефи! Дженовева е много прецакана - имаше две години на върха, а не бе оценена. Сякаш тогава се озлоби... или поне си показа зъбките!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, много по-яка песен. Защо не дадоха на нея наградата? :mf_surrender:

Обаче сега погледнах и се шокирах от факта, че "Моли се да не почна" има 20 милиона гледания в Ютуб. :ac:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше огромен хит, но още следващата година спря да се слуша, когато Елена пусна "Още". Причината не е в това, че се е отказала.

 

"Още" според мен не е по-добра от "Първата последната". И все пак към момента само заклети чалгари като нас се сещат за Елена и песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Тогава Преси властваше. :Vishenka_05: А глупаците направиха "Първата-последната" на Елена песен на годината. Днес никой не я слуша, за разлика от "Новата ти" и "Диагнозата".

Първата-последната беше основоположничка на нова мода. След нея излязоха безброй песни-копия. А и не знам кой слуша днес Новата ти, което е апогея на Пресиното кифладжийство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче сега погледнах и се шокирах от факта, че "Моли се да не почна" има 20 милиона гледания в Ютуб. :ac:

 

Това е най-отвратителната й песен, такова виене, няма никъде другаде. Когато я пускаха по дискотеките, излизах навън, не може да се трае това чудо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата-последната беше основоположничка на нова мода. След нея излязоха безброй песни-копия. А и не знам кой слуша днес Новата ти, което е апогея на Пресиното кифладжийство.

Има 5 милиона гледания в Ютуб. Трябва да я забие на някой концерт, започвайки с ехидното кикотене :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моли се да не почна на Аладина ми беше фаворит и още ме кефи! Дженовева е много прецакана - имаше две години на върха, а не бе оценена. Сякаш тогава се озлоби... или поне си показа зъбките!

 

Надя Стоева настоявала да си сложи фасети заради разстоянието между предните два зъба. Тя Надя ще я оправи, свекървите знаят как... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...