Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А защо да не са те? Тита даже се хвалеше с тези гледания, а Преси както си я знаем к'ва алчна е...

Преслава, ако беше алчна, щеше да boost-ва гледанията там, където те имат значение, а не в инстаграм. :D

Страници по-назад коментирахме, че със сигурност са феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има по-важна драма от фалшивите гледания на Преслава. Може да и ги прави всеки, дори и ти.

Да, да, знаем и ти и аз много добре кой цял ден седи в тъмна стая и прави фалшиви коментари, гледания и какво ли не, не се прави на ударен

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да не са те? Тита даже се хвалеше с тези гледания, а Преси както си я знаем к'ва алчна е...

Вие знаете много добре кой ги дава, аз не съм ви длъжен да ви поствам скрийнове

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажеш да се разкараш вече?

Уплаши ли се от един скрийн мило, за какво ти е да правиш обща паника

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, знаем и ти и аз много добре кой цял ден седи в тъмна стая и прави фалшиви коментари, гледания и какво ли не, не се прави на ударен

 

Така ли? Ами аз не знам кой стои в тъмна стая по цял ден.. обясни ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Какво ще кажеш да се разкараш вече?

Хаха много е зле!

 

Просто приеми, че любимката ти иска да е известна в инстаграма. На последната й снимка се вижда кой е идолът й. :a040:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уплаши ли се от един скрийн мило, за какво ти е да правиш обща паника

Ама мен какво ме интересуват вашите скрийнове и гледания? Просто си ми адски противно създание и не желая да ти чета смешните коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде 20 поста след един мой, вижда се че сте уплашени, не искам да падам на нивото ви и да обиждам като каруцар. Фактите са на моята страна, лека нощ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде 20 поста след един мой, вижда се че сте уплашени, не искам да падам на нивото ви и да обиждам като каруцар. Фактите са на моята страна, лека нощ

Да, отиди да гласуваш от фейк страничките си във фейсбук за Преслава във всяка възможна категория и дай дислайкове на Галена и напиши, че е бездарна. Много си наказан от живота явно. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде 20 поста след един мой, вижда се че сте уплашени, не искам да падам на нивото ви и да обиждам като каруцар. Фактите са на моята страна, лека нощ

 

Ама за какво по-точно говориш, че не разбрах, та и факти имало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде 20 поста след един мой, вижда се че сте уплашени, не искам да падам на нивото ви и да обиждам като каруцар. Фактите са на моята страна, лека нощ

 

Като не ти отвръщаме - мълчали сме, крили сме се.

Като ти отговориме - уплашени сме.

 

Айде марш.. :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дете го напира нещо да каже, ама не знае как да се изрази ли.

 

Какво намеква, че някой Галенов купува гледания на Преслава в Инстаграм, за да я направи смешна? И има скрийнове-доказателства? Ами да ги поства вее, какво чака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам кой и как промени вота ми за "Певица на годината"? :)

 

Да си признае, че до 30 минути рамания ще гърми.

 

ВОТА МИ Е ЗА ГАЛЕНА !!!!!!!!!!!

Путин го е променил. Няма да се бута. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Тогава Преси властваше. :Vishenka_05: А глупаците направиха "Първата-последната" на Елена песен на годината. Днес никой не я слуша, за разлика от "Новата ти" и "Диагнозата".

 

Хита на Льона гърмеше от сякъде, айде моля ти се, и се едно за пръв път дават Песен, а след година никой не я помни. Пресе се едно не е намазвала и тя по същата линия (V-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2006) - Песен на годината – Преслава – И когато съмне, примерно), както и не ми се прави на ощипана госпожица, която не знае че обичаха да дават Песен като утешителна награда за която не е зела Певица.

 

Сама, дебела и забравена.

andrea-se-dupi-v-tailand-1.JPG

 

Тя точно за тоя фотос ли е била път ча до Тайланд?

 

@Stela

 

Хора, които обявиха на висок тон "Напускам форума, ааа-УУУУ--дзър-пър", а днес се завръщат, за да гласуват на наградите дали да не им изтрием коментара?

 

:roll1: :roll1:

 

Еми редно е да не им се брои гласа, ама кво да правим. Догодина да бъде включено в правилата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти Андреа я остави да диша, жената си е чук!

 

Теб какво те засяга кой каква особа е? Снощи се върна от бан и веднага започваш да коментираш лични неща за хората, вмъквайки ги в коментарите си. По-скоро въпроса "не те ли е срам" трябва да го зададеш на себе си. Сега ти отправям предупреждение, ако продължиш обаче ще бъдат взети по-сериозни мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...