Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

СПРЕТЕ С ТАЯ СЕЛЯНКА ЧЛЕЯ ЛИ Е, ЦЛЕЯ ЛИ Е , КЛЕЙМА ЛИ Е !!!!!!!!!!

 

stop.jpg

 

Полудя, КРАЙ ... :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, глупаче. :Vishenka_05:

Ще моля аз на колене и силно ще крещя "обичам те".

 

Божествен трак, надул съм го!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го е писал човек от форума. Някой който намира агитката на Галена за най-досадна. Но я харесва иначе. :3fdb8960598fa63e:

 

Ейдри от родопския извор на златото ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама ме отказа от себе си с постоянното си и ненужно присъствие. Няма как да харесвам човек, който пуска песни за "добро утро", без никаква стратегия за нищо, да си живее в собствен свят, където тя е най-голямата, най-важната, а реалността да е съвсем друга.

От чисто любопитство пускам новите й песни, но някои даже не ги слушам целите, нетърпими са.

 

Прекрасно самоосъзнаване и израстване при теб напоследък. :Vishenka_05: На какво го отдаваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо не се забеляза? :girl_cry2:

 

 

Как да стане хит при положение, че ги изсра 7 ли, 10 ли клипа в рамките на една седмица. Пак добре, че 3 песни станаха някакви хитове. Но и тази се забеляза до някаква степен според мен. На Ниче му е любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споделяш ли мнението ми за твоята екс-любимка - Мими?

 

И аз го споделям, но мисля, че имаш грешка в годината (2011). Онзи якият албум със "Завърти се и върви си", "Той не спира да е мой" и кючекът, който взриви дискотеките, не беше ли от 2012? Тогава си мачкаше доста задоволително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да стане хит при положение, че ги изсра 7 ли, 10 ли клипа в рамките на една седмица. Пак добре, че 3 песни станаха някакви хитове. Но и тази се забеляза до някаква степен според мен. На Ниче му е любима.

 

Ами глупава работа... По този начин прецака куп хубави песни. "Тоя става", "Знам как", "Ще се проваля", "Не пред хората".... Можеше положението да е съвсем различно. Изпипани проекти са, клиповете са топ, но останаха в сянка. Тогава се объркахме коя да слушаме и коя да се наложи, като по-любима. Яд ме е защото това е един от най-силните албуми в чалгата. Няма слаба песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...