Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Забелязали ли сте, че ”Кой” в канала на Планета се води Галена ft. Фики? Освен да я броим като песен само на Галена, а не дует? :3fdb8960598fa63e: Нали някои тук така броят ”Шефката” като песен само на Стораро, защото Фен Тв са вписали Галена като ft. :1000 (29):

 

Слави, много категорично се изказваш за това коя била въртяна повече в клубовете, а в единствената класация на най-оборотните 17 диджея, Галена им е на първо място за годината с дуета със Стораро, а ”Феноменален” за 1 месец и нещо от края на годината е на едно място разлика с по-рано излязлата ”Да гори в любов”. А за месечната класация през декември застана и на първо място. Това е доста по-достоверна информация от ”едно момиче ми каза” , ”бях там и пускаха еди коя си певица с 5 песни”. Клипчета достатъчно се пускат, за да види колко е пускана Галена и как й пеят с цяло гърло и ”средните ” хитове.

Ами от Пайнер са злетаци. Когато Кой бе издадена, Фики нямаше договор с Пайнер. В момента, в който имаше договор с Пайнер, и дадоха Дует на годината.

 

Защо Шефката не бе на силни позиции в класации, в които фенове гласуват. Защо феновете на Галена не я подкрепиха в нито една класация. Защото не я чувстват като дует. Ако беше в ефира на Планета и Галена участваше в клипа, нямаше да стоят така нещата и нямаше само по дискотеките да е хит, а и във фенските класации.

 

Реално и Галена и Преслава са силни по дискотеките, но е смешно Галеновите да си смучат аргументи от пръстите, че Преслава била нула в дискотеките, че купувала гледания и какво ли още не. Факт е, че Преслава е най голямата сила в попфолка след 16 години на сцена. Само Азис и Слави са друг левел и друга категория, в която никоя чалгарка не може да влезе, защото народа има негативно отношение към показността, лукса, кича, елементарността в клубните им проекти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин и Лидия песента постоянно излиза на сторита. И двамата всеки ден качват клипчета, изпратени им от фенове как се кефят на песента, закачки свързани с нея, послания. Това малко или много показва интерес равняващ се на гледанията. При Преслава обаче още не съм видяла и едно такова клипче. Други потребители тук също споделиха, че не са виждали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин и Лидия песента постоянно излиза на сторита. И двамата всеки ден качват клипчета, изпратени им от фенове как се кефят на песента, закачки свързани с нея, послания. Това малко или много показва интерес равняващ се на гледанията. При Преслава обаче още не съм видяла и едно такова клипче. Други потребители тук също споделиха, че не са виждали.

Аз дочух, че и Кичка пускат. Каква Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/selsko-i-prostashko-pa...-vijte-i-rezila

Тия нормални ли са да публикуват такава фалшива новина, Яница от преди 2 дни не е с такава профилна и това е фалшив профил. Незаслужено много се подиграват с нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/selsko-i-prostashko-pa...-vijte-i-rezila

Тия нормални ли са да публикуват такава фалшива новина, Яница от преди 2 дни не е с такава профилна и това е фалшив профил. Незаслужено много се подиграват с нея.

Вярно е. :1000 (29):

И си смени профилната точно след тази издънка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой тоя?

Имаше доста песни, ама само тези намирам в момента из нета.Той на няколко пъти си сменя псевдонима, ама сега гледам се е спрял на двете си имена.Талантлив е, дано му провърви, но не знам защо толкова късно се е решил да влезе в някоя компания.Навремето една песен на Тоти тяло /"А уж не бях такава"/ е била предназначена за него, ама по стечение на обстоятелствата му се изплъзва.Мисля, че имаше участие и в една песен на Кама - "Плюшено мече".

Значи наистина е педал? :3fdb8960598fa63e:

Познаваме се от 2012-та година.Бяхме в една по-специфична компания няколко месеца и имахме общи проекти.:1000 (29): Близък приятел е със Здравко Мандаджиев. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами от Пайнер са злетаци. Когато Кой бе издадена, Фики нямаше договор с Пайнер. В момента, в който имаше договор с Пайнер, и дадоха Дует на годината.

 

Защо Шефката не бе на силни позиции в класации, в които фенове гласуват. Защо феновете на Галена не я подкрепиха в нито една класация. Защото не я чувстват като дует. Ако беше в ефира на Планета и Галена участваше в клипа, нямаше да стоят така нещата и нямаше само по дискотеките да е хит, а и във фенските класации.

 

Реално и Галена и Преслава са силни по дискотеките, но е смешно Галеновите да си смучат аргументи от пръстите, че Преслава била нула в дискотеките, че купувала гледания и какво ли още не. Факт е, че Преслава е най голямата сила в попфолка след 16 години на сцена. Само Азис и Слави са друг левел и друга категория, в която никоя чалгарка не може да влезе, защото народа има негативно отношение към показността, лукса, кича, елементарността в клубните им проекти.

 

При позициите на “Шефката” в клубовете, соц. мрежи и всякакви тържества, фенските класации не са някакъв особен фактор, защото вече гласуват шепа хора. Преди да прецакат Сигнал.бг , класацията им наистина имаше тежест и отразяваше мнението на доста фенове, но това е минало вече. Каква файда от тези класации, в които последната песен на Татяна е 7 седмици ня върха (Фолк + ) и 12 седмици дуетът на Анелия и Крум ( Сигнал) ?

 

Зависи какво разбираш под най-голяма сила в жанра. Аз не подценявам Преслава и силните й песни. Обаче лидер не е само това. Силни песни имат и Галена, и Емануела, и Анелия в същия период. Разликата е в нивото на продукцията, разнообразието, изпълнителите с кого си сверяват часовниците.

Галена е единствената изпълнителка от този жанр, която я следват едни от най-актуалните изпълнители от всички жанрове в инстаграм. Нито следят какво пуска Емануела, нито какво пуска Преслава. А следят и коментират продукцията на Галена. На участия й ходят. Екипите на останалите в жанра също следват Галена. Дали не им е мирило в жанра? Една стилистка в Мармалад каза как нейни колежки са отивали при нея и са й казвали “Направи ми това като на Галена”. Това достатъчно показва кой с какви позиции е в жанра. Ако си оправи и сценичното представяне по концертите и да спре да бърбори по 5 минути глупости, и там ще обере точките, защото и хитове има, и масова фенска любов. Там заслужава да я оплюе човек, но позициите й в жанра са неоспорими.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Познаваме се от 2012-та година.Бяхме в една по-специфична компания няколко месеца и имахме общи проекти.:1000 (29): Близък приятел е със Здравко Мандаджиев. :3fdb8960598fa63e:

Това обяснява интереса от местните бръмчалки към този,за мен е поредният,който ще плюя. :3fdb8960598fa63e:

Между другото как се казваше оная песен на Азис,в чийто клип се натискаше с един мускулест батко в църква? Тая вечер се сетих за нея,обаче не мога да я намеря по никакъв начин. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обяснява интереса от местните бръмчалки към този,за мен е поредният,който ще плюя. :3fdb8960598fa63e:

Между другото как се казваше оная песен на Азис,в чийто клип се натискаше с един мускулест батко в църква? Тая вечер се сетих за нея,обаче не мога да я намеря по никакъв начин. :1000 (29):

:3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...