Jump to content



Препоръчани коментари

Ако имаш предвид клиповете - Преслава мачка Галена с клип за 1 лев, а другата хвърля луди милиони. В това е интересното при тях двете. :3fdb8960598fa63e:

 

Клиповете, а в случая на Сърце и песента. И определено не мисля, че е нещо хубаво старанието да бъде изпреварено от мързела. :D

Пропуснахме едно сравнение на успехите:Сръбски дует < Дай ми любов.

Да, знам, че според Рамания Пресовата песен е на Кеба и не е за България. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Клиповете, а в случая на Сърце и песента. И определено не мисля, че е нещо хубаво старанието да бъде изпреварено от мързела. :D

Пропуснахме едно сравнение на успехите:Сръбски дует < Дай ми любов.

Да, знам, че според Рамания Пресовата песен е на Кеба и не е за България. :3fdb8960598fa63e:

 

Айде сега глупости говориш. Всички тук много добре знаят , че Преса отново доминира над Жалка от 2017 и това мога да ти го докажа с факти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега глупости говориш. Всички тук много добре знаят , че Преса отново доминира над Жалка от 2017 и това мога да ти го докажа с факти!

 

Не отричам, че конкретно при тия проекти има нещо като доминация, но и вие не можете да отречете, че Преслава постига успехите си с по-малко старание за феновете и съответно по-евтини предложения (не само като пари, а и като звучене и излъчване). А според тукашните доводи уж Галена е евтината.

Странно ми е, че феновете на Прес толкова години се радвате, че тя мачка Галя с по-изтъркана продукция, само защото е сладко едната да влага, а другата да не влага и да побеждава. Не искате ли все някога и Преслава да има проект като Сърце в кариерата си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, че конкретно при тия проекти има нещо като доминация, но и вие не можете да отречете, че Преслава постига успехите си с по-малко старание за феновете и съответно по-евтини предложения (не само като пари, а и като звучене и излъчване). А според тукашните доводи уж Галена е евтината.Странно ми е, че феновете на Прес толкова години се радвате, че тя мачка Галя с по-изтъркана продукция, само защото е сладко едната да влага, а другата да не влага и да побеждава. Не искате ли все някога и Преслава да има проект като Сърце в кариерата си?

 

Не е това кой колко влага в нещо , преди съм го казвал и пак ще го кажа за мен клиповете са без значение ако песента е силна от това си направи извода. Има и нещо друго от голямо значение думата се казва “харизма”! Галя няма харизмата на Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е това кой колко влага в нещо , преди съм го казвал и пак ще го кажа за мен клиповете са без значение ако песента е силна от това си направи извода. Има и нещо друго от голямо значение думата се казва "харизма"! Галя няма харизмата на Преси!

 

Музиката в света като цяло вече не е само слушане, а и гледане. И съответно е най-приятно да се насладиш на добра песен в комбинация със силен клип. А и проблема на Преслава не са само клиповете, а и основното- музиката. Песни като Дай ми любов и Сърце, дори и да не са с повече милиони от изброените, със сигурност ги разбиват откъм стойност.

 

Въпрос на лични възгледи е това за харизмата. За мен и двете имат. Просто Преслава има по-големия глас и с това изпъква. Но пък Галена изравнява нещата с повече старание. Можете само да си представите обаче дали изобщо щяхме да водим този разговор ако и Преслава влагаше старание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е това кой колко влага в нещо , преди съм го казвал и пак ще го кажа за мен клиповете са без значение ако песента е силна от това си направи извода. Има и нещо друго от голямо значение думата се казва ”харизма”! Галя няма харизмата на Преси!

има Класа и Стил ! Преслава иска да е като Галена но като няма стил и класа.

 

 

Галена Оргинал Ноември

Image_7148481_126_0.jpg

 

Преслава менте

bogatstvoto-na-pavel-pod-samnenie-preslava-prodaljava-da-si-hodi-s-edni-i-sashti-dreshki-dori-i-na-praznici-1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

има Класа и Стил ! Преслава иска да е като Галена но като няма стил и класа.

Галена Оргинал Ноември

Image_7148481_126_0.jpg

 

Преслава менте

bogatstvoto-na-pavel-pod-samnenie-preslava-prodaljava-da-si-hodi-s-edni-i-sashti-dreshki-dori-i-na-praznici-1.jpg

 

На Преслава не й отива тази рокля, а Галена каквото й да облече й отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А като цялостно ниво на проектите е точно обратното. :3fdb8960598fa63e:

А най-добре е да пеят за шефове и шефки... Като само една е тази, която пее и за двете едновременно- кралицата! :Vishenka_05:

Точно така!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че докато в Рамания кръгозора за лидерка не излиза извън Преслава и Галена, хората навън за пореден път показват, че пластовете се разместиха през 2018 и най-накрая на върха се качи друга номер 1 певица. Жалко, че с последните два проекта нещо и тази певица издиша откъм успех.

 

Десислава пак директно след най-заслужилите и пред други най-заслужили като Анелия, и то в една от най-слабите години в кариерата си. Тази жена ако беше адекватна нямаше да излиза от Топ 3. #nocomment

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не звучат толкова евтино чалгарско като други. :D

 

Все едно да дадем медал на някоя мома медал как не се е*е за пари, за разлика от всички останали ;)

 

Ако имаш предвид клиповете - Преслава мачка Галена с клип за 1 лев, а другата хвърля луди милиони. В това е интересното при тях двете. :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо не мачка, а е най-елементарно отбиване на номера - начи вместо да накефи себе си и феновете с някъв качествен клип, не е като да не може да си го позволи от време на време, Пепа набива пари в купуване на гледания. Голяма схема, спор няма, и разбира се вие феновете на Ехидната продължавате да я оправдавате, както за всички останали изцепки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно да дадем медал на някоя мома медал как не се е*е за пари, за разлика от всички останали ;)

 

Ами в днешните времена това си е за медал. :D

 

Новата на Анелия кефи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Тая, ако знае какви ги говорят уж феновете й по участия, докато тя се изявява.

 

Чий е гласът на момчето?

Малко реклама за пловдивския джигидай :3fdb8960598fa63e:

Instagram: batemko

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...