Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Както и Ивелина Колева. 30к последователи и 250 харесвания на последната снимка.🙂

За 5 часа. Не мисля че е купувала, Ивелина я знаят заради Преслава и може да не се интересуват толкова от самата Ивелина, снимките и с Преслава са й най-лайкваните. Есил не я знаят въобще.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само да кажа че Зек зек дадумле беше хит и в Сърбия, май някакви цигани бяха направили кавър и на Цура оригинала стана популярен.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, retr0 каза:

Айде да вдигнем левъла на спора до съвсем друго измерение!

Според вас кой е най-големият чалга хит в Пайнер? 

Според мен е “Луда по тебе”. 

Много труден въпрос. Може би да ги разделим на десетилетия?

90-те - Глория "Носталгия"

00 - или Камелия, или Ивана

10 - "Кой"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Много труден въпрос. Може би да ги разделим на десетилетия?

90-те - Глория "Носталгия"

00 - или Камелия, или Ивана

10 - "Кой"

Защо пък "Носталгия"? Спокойно може да е и "Бедни и богати", примерно. Ония турбо фолк глупости като "Радка пиратка" и "Камъните падат" бяха супер известни и извън чалгата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Когато леля тресеше държавата с 4 летни мегахита, пуснати в интервал от 2 седмици!

Уникалница!

 

 

Най тъпата от четирите даде за пример. Толкова ми е противна тая песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Тази песен вече няколко седмици не я спирам, топ trash от първия албум на Башурана❤

 

Клипът е биташка версия на Brandy and Monica - The boy is mine. Ема какво плашило беше в началото...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Бях саркастичен😂

Бтв има 30к+ посл. и верифициран профил в инстаграм с по 200 лайка на снимките й

От планински ловци, стрелят по вълци, койоти. Кефят се на снимките й. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Най тъпата от четирите даде за пример. Толкова ми е противна тая песен. 

На мен "Празник всеки ден" ми е по-противна. Тогава Драго Чая (пардон Гея) се увърташе като лакей покрай нея и се правеше че я пеят в дует.Ужасен!

Тогава разкърши снага на този ултра хит!

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен "Празник всеки ден" ми е по-противна. Тогава Драго Чая (пардон Гея) се увърташе като лакей покрай нея и се правеше че я пеят в дует.Ужасен!

Тогава разкърши снага на този ултра хит!

 

И на мене тоя ми е много противен. Абе отврат, добре че го разкара. Ако беше леля обаче, Ивана можеше и да го остави вместо гулчето Стояна:D

Иначе празника е мега яка без Драго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защо пък "Носталгия"? Спокойно може да е и "Бедни и богати", примерно. Ония турбо фолк глупости като "Радка пиратка" и "Камъните падат" бяха супер известни и извън чалгата.

 

преди 3 минути, TSARvul каза:

Много труден въпрос. Може би да ги разделим на десетилетия?

90-те - Глория "Носталгия"

00 - или Камелия, или Ивана

10 - "Кой"

Абсурд “Кой”... “Кой” беше хит в момента на излизането си и година след това, защото Галя и Фикретчо не можаха да си я отгледат, както направи Преслава с “Моето слабо място”-Това е хита на последните 10 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И на мене тоя ми е много противен. Абе отврат, добре че го разкара. Ако беше леля обаче, Ивана можеше и да го остави вместо гулчето Стояна:D

Иначе празника е мега яка без Драго.

А имаш ли мнение относно този летен трак на леля ти? Тръпна да чуем продължението му.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защо пък "Носталгия"? Спокойно може да е и "Бедни и богати", примерно. Ония турбо фолк глупости като "Радка пиратка" и "Камъните падат" бяха супер известни и извън чалгата.

Питаш, защото не си бил свидетел на тези времена.

Аз бях малък, дори не слушах чалга, но тази песен беше истински химн. Всички концерти се закриваха с нея, всички я пееха дружно, хванати за ръце. Тематиката беше супер актуална, защото в десетилетието след падането на комунизма държавата беше напусната от около 800 000 българи - цифра, невиждана до тогава. Майки, баби, бащи плачеха на тази песен.

Самата Глория получи множество суперлативи от изявени противници на чалгата - за мелодията, посланието и целия проект. Въобще говорим за песен прецендент в историята на жанра с невиждан социален отзвук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

2010-2019 си е точно оная на Азис дето пратих по горе. 🙂

Азис е (дали Сен Тропе или Хабиби..?), но въпросът беше кой е най-големият пайнерски хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

А имаш ли мнение относно този летен трак на леля ти? Тръпна да чуем продължението му.

 

Не ми харесва. Тук вече Ивана почна да се излага. Последните й яки песни са Ало, девойките и Мадона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Брутален хит! Ако сега направят клип дали ще се забележи? 

 

Не.

Анелия сега пее кючеци. А Нелина я изписват по лого-тата като "Нафталина".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Азис е (дали Сен Тропе или Хабиби..?), но въпросът беше кой е най-големият пайнерски хит.

Доста трудно да се каже. Всичко минава и си заминава от пайнер това десетилетие. Всеки може да твърди че е песента която подкрепя. Но, топ 5 според мен са Влез, Кой, Пей сърце, Дай ми още, Кой и Да те бях ранила. Абе десетилетието на дуети и feats.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не ми харесва. Тук вече Ивана почна да се излага. Последните й яки песни са Ало, девойките и Мадона.

Не забравяй невероятните тракове "Падни на колене", "По дяволите Рая" и "Остави ме", които са от същия период. Но не стават за кючечета и може би не ти става готинко на тях :(

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина трябва да я поканят за реклама на био-дезодорант - без алуминий и парабени.

"Аз съм певицата Нелина, мажа мишницата с Нафталина Есенциал Форте, оу Йее!" :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не забравяй невероятните тракове "Падни на колене", "По дяволите Рая" и "Остави ме", които са от същия период. Но не стават за кючечета и може би не ти става готинко на тях :(

Остави ме е яка много, и още една и до дъното да стигнеш дори също!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...