Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Slavi каза:

Слушат Шушана в изпълнение на Пресли. Докато бях в Кападокия имаше една турска вечер в края на която можеха да се поръчат няколко бг песни. Най много се поръчваше от дъртите Шушана на Преслава, Бяла роза на Славка и Сен тропе на Азис. 

Изпуснала е Галена значи да бъде в тази изискана компания (изключае Славка). То си е направо загуба да не се вреди между Сен Тропе и Шушана.

А за Калин . - аз съм 25+ и слушам Галена, сега ще се обиждаме ли. Ти също си 25+ и я слушаш повече и от меня:)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, WindWalkerMonk каза:

Изпуснала е Галена значи да бъде в тази изискана компания (изключае Славка). То си е направо загуба да не се вреди между Сен Тропе и Шушана.

А за Калин . - аз съм 25+ и слушам Галена, сега ще се обиждаме ли. Ти също си 25+ и я слушаш повече и от меня:)

Как ще съм на 25+, като съм на 23, ма.. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как ще съм на 25+, като съм на 23, ма.. :gun_bandana:

Скъпа официално ти се извинявам. Младото трябва да прощава на старото, така както Преси на Ивана, че й сипа с речта за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Скъпа официално ти се извинявам. Младото трябва да прощава на старото, така както Преси на Ивана, че й сипа с речта за Галена.

Благодаря, драга! Но не знам дали й е простила :(

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата с Галена е брутална. Вижте снимката от подписа на Стела и я сравнете с новото лице на Преса.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Снимка на Preslava.

Боже, отвратителна е! Честно, колкото и да съм я хейтил, тук направо ми става жал. :(

Starboy беше пуснал нейна снимка вчера от миналата година покрай раждането, уникална харизматичница на нея. Тук - просто жал да те хване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое да сме тесногръди? Нямам против операциите, любимката ми е кралицата на пластичните трансформации, но при нея е сполучливо.

Преслава сигурно и майка й среща трудност да я познае. Не и отива изобщо, изгубила си е цялата магия на образа. И ти го мислиш, сигурен съм, но нали си бот и давай да защитваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, TSARvul каза:

За кое да сме тесногръди? Нямам против операциите, любимката ми е кралицата на пластичните трансформации, но при нея е сполучливо.

Преслава сигурно и майка й среща трудност да я познае. Не и отива изобщо, изгубила си е цялата магия на образа. И ти го мислиш, сигурен съм, но нали си бот и давай да защитваме.

Най-голямата ирония е, че когато Галена рекламираше цигари, чуваше се най-голям шум от него. Когато си правеше пластични операции, най-много шум отново от него. Сега същите неща с месеци по-късно се случват на Преслава и настъпи пълно мълчание. Кармата си знае работата. ;)

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Най-голямата ирония е, че когато Галена рекламираше цигари, чуваше се най-голям шум от него. Когато си правеше пластични операции, най-много шум отново от него. Сега същите неща с месеци по-късно се случват на Преслава и настъпи пълно мълчание. Кармата си знае работата. ;)

Да...

Мога да дам още един пример в този смисъл.

Fast си даде зор миналото лято да докаже на всички, че "Купих ти сърце" е хита на лятото, накрая "Шефката" става хита на годината.

Някакви класации с точкови системи гравитираха тук. Отиваш в popnable в края на 2018 - Най-гледана попфолк певица за годината - Галена.

Ако бях на негово място, щях отдавна да съм се отказал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, TSARvul каза:

За кое да сме тесногръди? Нямам против операциите, любимката ми е кралицата на пластичните трансформации, но при нея е сполучливо.

Преслава сигурно и майка й среща трудност да я познае. Не и отива изобщо, изгубила си е цялата магия на образа. И ти го мислиш, сигурен съм, но нали си бот и давай да защитваме.

Не си против, но изкуствено поддържаш негативната вълна към нея, преповтаряйки хорски приказки, понеже така ти е изгодно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че същите тези хора миналата година ни изядоха, че броим няколко клипа на "Шефката" и държаха на това да се признават гледанията само от официалния, а сега броят всички налични на други изпълнителки... Сега ако ги питам пак няма да признаят всички гледания на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Не си против, но изкуствено поддържаш негативната вълна към нея, преповтаряйки хорски приказки, понеже така ти е изгодно.

Ти тотално изпращя! Изкуствено съм поддържал негативна вълна, алоооо, целият Интернет я подиграва, каква вълна, за какво поддържане ми говориш? Жената не прилича на себе си, аз вълна съм поддържал. Не ме цитирай, щото ме удрят нервите и почвам да искам да ти смажа фасона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Снимка на Preslava.

Това е то след отоците, само, че оригинала е далеч по-добре. 
 

@Fast Смятам, че дори и ти, който си от най-заблудените фенове на Майкъл Джексън вътрешно си жестоко възмутен. Това, което хората пишат е далеч от "тесногръдие", но пък виж "комплексарщина" е по-правилната дума.

 

Ето още едно копие на Галена и по-добрия вариант на Майкъл Джексън - Неделяна Христова.

https://www.instagram.com/p/BtqICchBOx4/

 

 

  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TSARvul каза:

Ти тотално изпращя! Изкуствено съм поддържал негативна вълна, алоооо, целият Интернет я подиграва, каква вълна, за какво поддържане ми говориш? Жената не прилича на себе си, аз вълна съм поддържал. Не ме цитирай, щото ме удрят нервите и почвам да искам да ти смажа фасона.

Личи си от километри, че ти и още няколко души и сипвате нарочно, било то заради стари рани, откровен неприязъм или микс от двете. Не си измивайте ръцете с хорското мнение. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...