Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, xroflx9 каза:

+ това "Дъ бос" и "Просто шоу" какви хитове са? Завъртяха се малко по дискотеките само защото са на Галена и толкова. От всичките й песни само Моро му,Пей сърце и Феноменален са някакви хитове.

Джена и Преслава са само с по един дует и всичко останало им е хит до хит. Къде по-малък,къде по-голям,но хит.

Да не би да твърдиш че другите са по-големи хитове. На едно ниво са с Няма да ти пиша, Обратно в играта и ТЖМП.

Кое и е хит след хит на Джена? Има 3-4 успешни песни и 6-7 провали за последните 3 години.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След закриването на наградите Преслава се издигна, а Галена малко спадна, но пак са наравно. Какво пак спорите? С тази разлика, че първата не се хвърля на дуетите и рапиранията, а остана вярна на себе си и на поп-фолк звученето за което я поздравявам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да не би да твърдиш че другите са по-големи хитове. На едно ниво са с Няма да ти пиша, Обратно в играта и ТЖМП.

Кое и е хит след хит на Джена? Има 3-4 успешни песни и 6-7 провали за последните 3 години.

Естествено,че твърдя.Песните на Преса макар и сезонни хитове си правят 10те милиона в годината,която са излезли,а на Дъ бос и Просто шоу им отне доста време докато ги направят.

Нима твърдиш,че Коя,Хулиган и Яко ми е не са хитове? Та,на Яко ми е се избухва повече в дискотеките от на Феноменален ама айде.Наистина е безсмислено да споря с хора,които не живеят в България.💁‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паника уж излизала на 10-ти юли, айде двете икони да поп-фолка да пуснат предложенията си за лятото, тогава вече скандала ще е пълен!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина "Обратно в играта" и "Няма да ти пиша" имат 12-13 милиона, а Галените сезонни песни са с 9-10. И това при положение, че през 2015 Галена правеше над 20 милиона на "Пантера", а Преса - 7-8 на "Аматьорка". Личи си коя накъде се движи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато има такова бинарно мислене, никога няма да може да има нормална дискусия. А и в живота ще пречи много, защото няма как да се допусне, че може да има баланс. Винаги ще се търси калая за да се докаже, че точка А е по - висока от точка Б. Всяка има спадове, но като цяло те се смятат за големите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента на Галена наистина е от Оцко провалът й е в кърпа вързан.Отдавна звученено му не върви,за миналата година има само един хит и то защото гласът на Максим прави песента. Преса пак ще я мачка с Ганевски комерс.🤭🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

@Cally-Pressyfan' @Willy

"Да гори в любов" вчера е паднала под 9k и не е в топ 100 в Нейбъла. Шансът "Феноменален" да я мине става все по-голям.

Имат 2,5 милиона гледания разлика, която е трудно да се стопи в близко бъдеще. И да я мине, ще е през 2020 най-вероятно. Аз за "Феноменален" нищо не оспорвам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ама наистина "Обратно в играта" и "Няма да ти пиша" имат 12-13 милиона, а Галените сезонни песни са с 9-10. И това при положение, че през 2015 Галена правеше над 20 милиона на "Пантера", а Преса - 7-8 на "Аматьорка". Личи си коя накъде се движи.

Да ама на НДТП и ТЖМП им отне време да ги направят а другата е толкова голям хит че и на концерта не я пя. Аз не споря дали Галена е по-успешна от Преслава или обратното. Тук се изкарва сякаш е някаква треторазядна която случайно попада на хитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо скрихте коментара на Danger.?

Абсолютно прав е в определението за потребителя xroflx9, a.k.a. Василена.

Това същество е тук с единствената цел да провокира по много мръсен, тихичко-злобен начин. Доказал се е като плиткоумен десетки пъти. Самият факт, че 2 месеца по-късно продължава да е обсебен от идеята, че Мара Шулевна съм аз и не спира да го повтаря, доказва, че няма грам мозък.

Докога ще е забранено да назававаме истината и нещата такива, каквито са, само защото някой щял да се засегне? Докога ще сме длъжни да търпим проява на хронично малоумие и няма да имаме право да го окачествим като такова?

Не говоря да се псува и кълне, но човекът се доказва като тъп. Редно е някой да му го каже. Ако се засяга твърде много, да си намери друго място да избива комплекси и простотия.

Едно поздравче с песен от 2016 - паметна за не един и двама потребители на Рамания:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

@Cally-Pressyfan' @Willy

"Да гори в любов" вчера е паднала под 9k и не е в топ 100 в Нейбъла. Шансът "Феноменален" да я мине става все по-голям.

После ще я мислим Да гори. В момента остават около 550к за Грешка беше и по-малко от милион да мине Купих ти сърце и По такива си падам. Достатъчно е и топ 3. Само Ана не ми стои добре на първо място с Зоопарк.😄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Тая Емилия какво е навлякла на учаснието си в Мегами,бе? Плача!!🤣🤣🤣🤣

И аз се смях, но кърти с хитове, което е най-важното, сама е на участието, хората реват, тя винаги е била в златната среда, никога не е имала чак такива истерии като на тези 2 песни и се кефи, пробва да е различна и интересна. Този път обаче е била комично облечена в опита да е модерна. Но както казах, няма други две такива песни тази година.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Born to Die каза:

И аз се смях, но кърти с хитове, което е най-важното, сама е на участието, хората реват, тя винаги е била в златната среда, никога не е имала чак такива истерии като на тези 2 песни и се кефи, пробва да е различна и интересна. Този път обаче е била комично облечена в опита да е модерна. Но както казах, няма други две такива песни тази година.

Абсолютно съм съгласен! Но е по-добре двете с Джена да си уволнят стилиста.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, TSARvul каза:

Защо скрихте коментара на Danger.?

Абсолютно прав е в определението за потребителя xroflx9, a.k.a. Василена.

Това същество е тук с единствената цел да провокира по много мръсен, тихичко-злобен начин. Доказал се е като плиткоумен десетки пъти. Самият факт, че 2 месеца по-късно продължава да е обсебен от идеята, че Мара Шулевна съм аз и не спира да го повтаря, доказва, че няма грам мозък.

Докога ще е забранено да назававаме истината и нещата такива, каквито са, само защото някой щял да се засегне? Докога ще сме длъжни да търпим проява на хронично малоумие и няма да имаме право да го окачествим като такова?

Не говоря да се псува и кълне, но човекът се доказва като тъп. Редно е някой да му го каже. Ако се засяга твърде много, да си намери друго място да избива комплекси и простотия.

Едно поздравче с песен от 2016 - паметна за не един и двама потребители на Рамания:

 

 

Защото не е мястото !

Следващият коментар, който не е по темата, а свързан с потребители няма да ти бъде одобрен.

Останалите потребители да не се връзват на написаното в коментара на Кондома. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Абсолютно съм съгласен! Но е по-добре двете с Джена да си уволнят стилиста.😁

Всъщност през останалото време е облечена добре, харесва ми, покрай участията с Денис опита да е по-модерна, да няма разлика между тях и се получи. Тук вече прекали. Мен ме дразнят, че в момента, в който имат много участия за месеца, Емилия буквално всеки ден качва нови ивенти, и живото пеене остава в историята, пеят върху плейбека. Определено през повечето време гласът й се чува повече и плейбека е за фон, но пак ме дразни много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Защото не е мястото !

Следващият коментар, който не е по темата, а свързан с потребители няма да ти бъде одобрен.

Останалите потребители да не се връзват на написаното в коментара на Кондома. 

 

 

Това чак сега го виждам. Никъде нищо не съм споменавал за този,обаче той продължава да си мисли,че целият форум се върти около него,пък и нали ни напусна?😂😂 Струва ми се,че положението е малко гузен негонен бяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, xroflx9 каза:

Естествено,че твърдя.Песните на Преса макар и сезонни хитове си правят 10те милиона в годината,която са излезли,а на Дъ бос и Просто шоу им отне доста време докато ги направят.

Нима твърдиш,че Коя,Хулиган и Яко ми е не са хитове? Та,на Яко ми е се избухва повече в дискотеките от на Феноменален ама айде.Наистина е безсмислено да споря с хора,които не живеят в България.💁‍♂️

Проблема е, че си идвам и ще обиколя дискотеките. Брат, преди три месеца бях на клуб и Галена бучеше отвсякъде. Преслава също. Имам приятели дето са всеки уикенд. Кво се праиш, щото сещаш се, че в неделя ще кача клипчета, и тогава пак ще си исмукваш от пръстите глупости. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Проблема е, че си идвам и ще обиколя дискотеките. Брат, преди три месеца бях на клуб и Галена бучеше отвсякъде. Преслава също. Имам приятели дето са всеки уикенд. Кво се праиш, щото сещаш се, че в неделя ще кача клипчета, и тогава пак ще си исмукваш от пръстите глупости. 

Въздържай се да ми говориш на "брат". Нито си ми приятел,нито пък ме познаваш.Мерси! 

А сега кажи ми къде съм казал,че Преслава и Галена не са пускани всяка вечер по диссотеките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Въздържай се да ми говориш на "брат". Нито си ми приятел,нито пък ме познаваш.Мерси! 

А сега кажи ми къде съм казал,че Преслава и Галена не са пускани всяка вечер по диссотеките?

Ще ти говоря на Госпожа! Споко, не искам и да те познавам. Погледни си постовете назад и пак помисли, и най - смешното е, че си супер озлобен към Галена защото двама / трима потребители са те обидили човек. Айде стига, защото спора с теб няма да доведе до никъде. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще ти говоря на Госпожа! Споко, не искам и да те познавам. Погледни си постовете назад и пак помисли, и най - смешното е, че си супер озлобен към Галена защото двама / трима потребители са те обидили човек. Айде стига, защото спора с теб няма да доведе до никъде. 

Ох,скъпа,пак ти казвам да не си правиш заключения за мен. Плюя по Галена много преди феновете й маниакално да налагат Шефката.Да не съм в детската градина,че да плюя Галена,защото някой ме е обидил?🤣🤣Няма смисъл да пишеш неща,с които не си запозната.Само за справка преди години плюех по Преслава,но слава богу навреме осъзнах,че съм в грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...