Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гери-Никол наистина я отписаха някои хора прекалено бързо, "Шефе, шефе" е голям хит, от Студентски я чувам постоянно, примерно. Гледам я и по сторита и къде ли не, песента е много яка, радвам се, че ѝ се получи, въпреки, че е голям риск.

Ама това, че ще има песен с Теди А. е супер несериозно и не го одобрявам въобще, дано е минимално участие от нейна страна, че мъка..

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой има очаквания от Емануела, честно казано. Нейният репертоар е повече от ясен. Ще пее за мъже, бивши, ще кълне някого и тн.. На това е базирано "твочерството" й.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Не знам кой има очаквания от Емануела, честно казано. Нейният репертоар е повече от ясен. Ще пее за мъже, бивши, ще кълне някого и тн.. На това е базирано "твочерството" й.

Емануела откакто влезе в Пайнер ми е толкова скучна и еднаква, че няма накъде.. Преди правеше по-интересни песни, сега всичко е по шаблон и със срок за годност 2 дни, дори това е много.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Емануела има сериозна нужда да излезе от блатото, в което е нагазила. Дуетът с Илиян не е флоп, то дори повечето хора едва ли са разбрали, че такава песен има. Предните 2 песни също нищо не стана с тях, може би от "Направи така" не е имала хит. Надявам се да е хубава песента след излагацията на Джена, след бруталната пролет искам и лятото да слушам хитове, не като миналата година. Въпреки че вече има достатъчно добри неща, които няма да ми омръзнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Born to Die каза:

И Емануела има сериозна нужда да излезе от блатото, в което е нагазила. Дуетът с Илиян не е флоп, то дори повечето хора едва ли са разбрали, че такава песен има. Предните 2 песни също нищо не стана с тях, може би от "Направи така" не е имала хит. Надявам се да е хубава песента след излагацията на Джена, след бруталната пролет искам и лятото да слушам хитове, не като миналата година. Въпреки че вече има достатъчно добри неща, които няма да ми омръзнат.

Не знаех, че "Направи така" е била хит, дори не се сещам как звучи тоя трак хъ хъ

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен се завъртя стабилно и на концерта имаше доста добър прием, бързо омръзна обаче. Следващите й песни и този късмет нямаха. Просто много бълва, но в това отношение Анелия е царица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

Според мен се завъртя стабилно и на концерта имаше доста добър прием, бързо омръзна обаче. Следващите й песни и този късмет нямаха. Просто много бълва, но в това отношение Анелия е царица.

Коментирай, че в последната година кралица Преси има само два трака, а Анелия и Емануела - поне седем!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела не ме вълнува толкова, тя цялата й кариера е такава, но Анелия ме вбесява, защото ми е на сърце била винаги и не мога да свикна с това... Такова чудо не е било никога и то в период, в който беше тръгнала да става новия лидер най-накрая, след "Дай ми още", която предизвика такъв фурор в най-слабите години за жанра. И после какво се случи не мога да си обясня...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

@-A. нали аз и ти я оценихме. Какво значение имат другите, свиня омар не може да оцени.

Можеше и повече! Заслужаваше 10 милиона. Ако желаеш, може да купиш 5 милиона - никой няма да усети. Иначе тя слаба песен няма от ''Нито минута''. Цели 4 години без да разочарова публиката си! Пък и има по-голям хит от 90% от певиците в лицето на ''Мома Яница''!!

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Можеше и повече! Заслужаваше 10 милиона. Ако желаеш, може да купиш 5 милиона - никой няма да усети. Иначе тя слаба песен няма от ''Нито минута''. Цели 4 години без да разочарова публиката си! Пък и има по-голям хит от 90% от певиците в лицето на ''Мома Яница''!!

Няма слаба песен от "Нито минута"? Какво говорите, моля ви се спирайте глутена. А проекта с онази шафрантия Кристиана и онова чучело - руското чедо, забравих му името, а да - Арти - абсолютни шитове.

"Хубаво го запомни" също беше тъпа. А много по-яката "Двойно влюбен" направи двойно по-малко гледания от нея - понякога публиката не можеш да я разбереш.

Като цяло Яница вади добри парчета, но от време на време се отчита с някоя тотал щета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

тя слаба песен няма от ''Нито минута''. Цели 4 години без да разочарова публиката си!

Даже са 6, Нито минута излезна през 2013-та.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

От Емануела нямам очаквания след последните й 3-4 песни. Няма сериозен хит от "Купих ти сърце".

Трябва да имаш... 

Много яко парче е. Трябват ти 3,4 слушания за да те зариби.

п.с.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pechenko каза:

Трябва да имаш... 

Много яко парче е. Трябват ти 3,4 слушания за да те зариби.

п.с.

 

Дано! Искам Галс и Прес с конкуренция за да имат стимул да мачкат още повече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , TSARvul каза:

Ох, Пламбата почва да открива каква тъпирка е Джена, охх свършвам... :D

Пламко, видя ли й облеклото от поста на Стела преди 2-3 вечери. Искаш ли да ожениш за такава булка? :1000(29):

Мани, мани, скандализира Джени напоследък. Все едно е друг човек, откакто роди.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...