Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ето какво е казала:

Да си поговорим за работа. Ще ми си да те върна към една тема, която до този момент не си коментирала никъде - наградите на телевизия "Планета", на които ти не се появи. Какво всъщност се случи?

Аз повече никога няма и да отида на тази церемония. Взех това решение, защото не намирам смисъл в нея. Работя усилено, за да съм артист и изпълнител със собствен стил, който до не бъде ограничаван в рамки. Тези награди се раздават по не особено ясни критерии на принцип отпреди 15 години, а вече шоубизнесът е различен, попфолкът също. Преди тази церемония беше на голяма сцена,  в зала 1 на НДК, но там вече не ни допускат. И да искам, не мога да се изявя подобаващо пред голяма публика и фенове. Вече се налага наградите да се дават в хотелска зала пред шепа хора, главно колеги и журналисти, без директно излъчване по телевизията. Освен това смятам, че статуетките са важни или за хора, които трябва да бъдат лансирани с цел повече работа, а аз съм човек, който отказва ангажименти, за да е със семейството си, или за тези, за които притежанието на статуетки хпани егото им.

Извинявай, но мисля, че спестяваш истината. Тогава се писа, че не си отишла на наградите, тъй като не си получила статуетката за певица на годината.

Имам всички награди, които един изпълнител би искал. Дори не съм ги поставила на някакво специално място в дома си. Те не са важни за мен. Най-голямата ми награда е, когато отида вечер в заведение, то да е пълно, хората да се радват и да ми пеят песните. А ако се опитваш да ме провокираш да кажа нещо лошо за фирма "Пайнер" - няма да го направя. Все още имам договор с музикалната компания и продължаваме да работим заедно.

-------------------

Иначе не знам дали съм в час, но ти извърташ нещата както ти е изгодно. Излизаш публично и казваш, че "колежката" и "приятелката" ти заслужава наградите, което е по - време вече на медийна война. Могла е да й се обади, сещаш се. Не да се бута в скандал в който няма работа. 

А това за приятелството си е между тях. Виж това е достойно, защото нито едната не извади наяве защо реално са се скарали. Не почнаха да се резилят. Но то естествено виждаш нещата по - доста по изкривен начин. За теб личното достойнство е демонстрация на злоба. Освен това, как разбра, че я мрази ? В смисъл това е твоя догадка и заключение, което никога няма да има нагледни доказателства. 

По - скоро можем да кажем, че ти я мразиш. Но не й че тя мрази Преслава или обратното :) 

С това спора мисля, че е приключен. 

Ти можеш да твърдиш, че аз виждам нещата изкривено, но същото наблюдавам аз при теб. Вероятно всеки коментира и вижда ситуацията от неговата камбанария и според неговите разбирания за правилно и достойно. 

Въпросното интервю на Галена е пълно с лъжи и оправдания. Смяташ ли, че Галена не отишла на наградите, защото били преместени в малка зала и защото нямала нужда от тях. Били за певиците, които нямали участия и трябвало да се лансират... 

По добре нищо да не казва, отколкото да се излага така. Причините са Преслава и това, че не тя взе певица на годината. Дори и на феновете и им е ясно... 

Решението да няма награди бе на Димитров, за да няма драми и напуснали фирмата. Хем няма да се бърка за награди, хем няма да му скачат на главата коя да вземе наградата, хем ще му носят парички през цялата година. 

 

Не си позволявай да ме определяш. Правиш го вече в трети пост. Не знам аз Галена мразя ли я, но ми се струва, че Емилия и Деса са те блокирали във фб, защото ти не просто, че не ги понасяш и слушаш, ти отричаш успехите и качествата им и силно преувеличаваш случки и събития с тях. Просто си направи нов фейк профил и ги послвдвай отново. Няма драма:tickle:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Slavi каза:

Ти можеш да твърдиш, че аз виждам нещата изкривено, но същото наблюдавам аз при теб. Вероятно всеки коментира и вижда ситуацията от неговата камбанария и според неговите разбирания за правилно и достойно. 

Въпросното интервю на Галена е пълно с лъжи и оправдания. Смяташ ли, че Галена не отишла на наградите, защото били преместени в малка зала и защото нямала нужда от тях. Били за певиците, които нямали участия и трябвало да се лансират... 

По добре нищо да не казва, отколкото да се излага така. Причините са Преслава и това, че не тя взе певица на годината. Дори и на феновете и им е ясно... 

Решението да няма награди бе на Димитров, за да няма драми и напуснали фирмата. Хем няма да се бърка за награди, хем няма да му скачат на главата коя да вземе наградата, хем ще му носят парички през цялата година. 

 

Не си позволявай да ме определяш. Правиш го вече в трети пост. Не знам аз Галена мразя ли я, но ми се струва, че Емилия и Деса са те блокирали във фб, защото ти не просто, че не ги понасяш и слушаш, ти отричаш успехите и качествата им и силно преувеличаваш случки и събития с тях. Просто си направи нов фейк профил и ги послвдвай отново. Няма драма:tickle:

Te могат да ме следват мен и без това мога да ги купя и двете :D. А с Деси Слава се виждам през ден като съм в България :D Както казах най - добрата ми приятелка живее в нейния блок. Но да се върнем към Галена, не е отишла - много важно. Определям това което виждам за теб, както и ти за мен. Заключението обаче е едно: фирмата правеше компромиси и разширяваше наградите, защото не можеше да реши коя какво заслужава. По едно време Преслава/Галена искаха всичко и нещата се разпърдяха. Накрая едната каза - Няма пък! и това сложи край на нещата :D 

Но иначе, може да ги последвам прав си, но за какво ? То поради слабият интерес към поп - фолка всяка си вади новините по медиите за да се чуе въобще за нея. Няма нужда дори да ги следваш :D Пък и поне да бяха хубави мъже да плакна очи, а то какво селски пръчки. При Емилия обаче мога да се смея на избора на тоалети, но дори там Джена е по - добра. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Ама Слави какво се обясняваш на гопожата-бот? Миналата седмица плю Андреа,а тази плюе Деса и Емилия просто защото е жадна за внимание,а никой не я отразява.

Ами време е да си получи 5те минути слава в рамания, за които така настървено се бори от зори до посреднощ. 

Изобщо за мен е несериозно да водя дискусии с човек, който уж всички познаваме, а не иска да се покаже. Очевидно е, че има резил и срам, които прикрива. 

Освен това в началото се правеше, че не познава никой. Кой бил кондома и т.н., а впоследствие се оказа че ни познавала, дори някои на живо и т.н. Един човек, който влага толкова много време и енергия, за да си скрие самоличността, може да бъде опасен. 

Иначе забелязвам, че през 3 поста определя какви сме били пишещите във форума, а дори и не се усети, че за 3 седмици влезе в същия режим като на пишещите. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

И какво като има камери. Едно е да запазиш самообладание за 2 часа пред камера, а друго денонощно в продължение на 2 месеца. Малко ли участници се орезилиха. Особено от чалгата - Кали, Лияна, Райна, Бони, Мария, Дебора, Луна, дори и Преслава.. 

Май само Коце, Деса и Емануела са извлекли дивиденти от участията си. 

Галена преди 11 год в шоуто на Иван и Андрей изтърси, че Деса била бита карта. Доста комплексарко... 

Тя нали беше снимала От мен питието, но впоследствие се отказа да го пуска и после използва кадрите за друг клип. 

Иначе Ако ще да боли беше страхотна. Жалко, че остана без клип. А От мен питието си беше мегахит и без клип. 

Преслава до Моето слабо място превръщаше всичко в хитове дори и без да пуска клипове. Песни кати Новата ти, Последен адрес, Режим неприлична и други бяха мегахитове месеци преди да им излязат клиповете. А такива като Нямаш сърце, Горчиви спомени, Водка с утеха, Моето слабо място си останаха класика в жанра и без видеа. Дори и само с този факт Преса е много пи голяма от Галена като цяло. 

Преди време именно ''Ако ще да боли'' беше най-гледаната и популярна от новите песни. Имаше клип с над 1,5 милиона което за неклипирана песен тогава си беше постижение. Жалко, че много профили бяха изтрити. Тя тогава много грешна стратегия следва. Спокойно можеше да си реализира тези три песни вместо веднага да почва с новите проекти. 2011 и 2012 определено и бяха много силни години.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ами време е да си получи 5те минути слава в рамания, за които така настървено се бори от зори до посреднощ. 

Изобщо за мен е несериозно да водя дискусии с човек, който уж всички познаваме, а не иска да се покаже. Очевидно е, че има резил и срам, които прикрива. 

Освен това в началото се правеше, че не познава никой. Кой бил кондома и т.н., а впоследствие се оказа че ни познавала, дори някои на живо и т.н. Един човек, който влага толкова много време и енергия, за да си скрие самоличността, може да бъде опасен. 

Иначе забелязвам, че през 3 поста определя какви сме били пишещите във форума, а дори и не се усети, че за 3 седмици влезе в същия режим като на пишещите. 

 

O Боже, как това има общо с поп - фолк скандалите. Не се знае нищо за мен и няма как да ме засегнете :D Беше ебавка, аз влизам тук само с тази цел. Отделно аз влизам от дъжд на вятър Слави, за месец и после gg :) Ти пишеш тук всеки ден. Иначе да, естествено че съм опасна. Нали съм бот :D Единственото което виждам е, че си обиден заради това, че споменах Емилия и Деси Слава в цял списъл с изпълнители. Като целта беше да се покаже, че всички са селски пръчки. Но ти естествено реши да ги защитаваш като нападаш мен :D Mи пет минути слава са си пет минути, кой ти ги дава :) 

И само ми кажи къде аз съм ги обидила, тълкувам действията им. Това е. Нито веднъж не съм ги обидила кой знае колко. И не оправдавам Галена, само се опитвам да покажа, че поне нагледно тя е малко по - встрани в това отношение. Както и Преслава.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Te могат да ме следват мен и без това мога да ги купя и двете :D. А с Деси Слава се виждам през ден като съм в България :D Както казах най - добрата ми приятелка живее в нейния блок. Но да се върнем към Галена, не е отишла - много важно. Определям това което виждам за теб, както и ти за мен. Заключението обаче е едно: фирмата правеше компромиси и разширяваше наградите, защото не можеше да реши коя какво заслужава. По едно време Преслава/Галена искаха всичко и нещата се разпърдяха. Накрая едната каза - Няма пък! и това сложи край на нещата :D 

Но иначе, може да ги последвам прав си, но за какво ? То поради слабият интерес към поп - фолка всяка си вади новините по медиите за да се чуе въобще за нея. Няма нужда дори да ги следваш :D Пък и поне да бяха хубави мъже да плакна очи, а то какво селски пръчки. При Емилия обаче мога да се смея на избора на тоалети, но дори там Джена е по - добра. 

Пак казвам. Само му направиха услуга на Пайнера с въпросната ситуация на наградите. Сега нито ще се чуди коя да награждава, нито ще се бръква за награди и концерт. От друга страна те все още му отчитат проценти като бясни. Кой е на далавера от цялата ситуация - Пайнера. 

 

Едни и същи стилисти работят с почти всички пайнерки. Някои просто изглеждат странно, каквото и да облекат. А и само повърхностните хора се интересуват с какъв парцал са се нахлузили по участия. Важното е да има хубава музика, да се пее на живо и ако може жанра да се развива. Останалото е глупост... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

O Боже, как това има общо с поп - фолк скандалите. Не се знае нищо за мен и няма как да ме засегнете :D Беше ебавка, аз влизам тук само с тази цел. Отделно аз влизам от дъжд на вятър Слави, за месец и после gg :) Ти пишеш тук всеки ден. Иначе да, естествено че съм опасна. Нали съм бот :D Единственото което виждам е, че си обиден заради това, че споменах Емилия и Деси Слава в цял списъл с изпълнители. Като целта беше да се покаже, че всички са селски пръчки. Но ти естествено реши да ги защитаваш като нападаш мен :D Mи пет минути слава са си пет минути, кой ти ги дава :) 

И само ми кажи къде аз съм ги обидила, тълкувам действията им. Това е. Нито веднъж не съм ги обидила кой знае колко. И не оправдавам Галена, само се опитвам да покажа, че поне нагледно тя е малко по - встрани в това отношение. Както и Преслава.

 

Не, не съм обиден за Деса или за Ема, а че в три поредни поста правиш някакви намеци и определения към мен. Абе откакто влизаш с новия си ник, си доста по редовен от мен. За последния месец биеш по активност и най активните иначе потребители. И какво след месец - нов ник и пак ще си тук. Потребителите, които влизат за ебавка, го правят веднъж седмично. Нямя нужда да се оправдаваш защо влизаш дори. Очевидно, че ти е приятно да губиш време тук и да си чешеш езиците с нас. Няма нужда да го определяш като ебавка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Не, не съм обиден за Деса или за Ема, а че в три поредни поста правиш някакви намеци и определения към мен. Абе откакто влизаш с новия си ник, си доста по редовен от мен. За последния месец биеш по активност и най активните иначе потребители. И какво след месец - нов ник и пак ще си тук. Потребителите, които влизат за ебавка, го правят веднъж седмично. Нямя нужда да се оправдаваш защо влизаш дори. Очевидно, че ти е приятно да губиш време тук и да си чешеш езиците с нас. Няма нужда да го определяш като ебавка. 

Естествено, че ми е приятно, но е защото няма много какво да правя на летния лагер към края му. Сега като си се върна в България пак година аут. Иначе да, може да си направя нов ник, ако си забравя паролата на тоя. Тъкмо ще изглежда, че има приток на хора. Иначе ти казах, че според мен си необективен спрямо Галена, защото я мразиш и наистина мисля това. Странно откога, защото помня, че я харесваше преди. Anyway, внимавай опасен бот се задава. Малко като буболечка кючек:

Не знам дали ще е след месец, но по нова година е възможно нов ник. Сега като се върна няма да имам време, но се надявам да има хитове! Но ще страдам защото съм опасен бот - госпожа, която търси внимание, а навън не знам дали ще го имам. Горката аз:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Ами време е да си получи 5те минути слава в рамания, за които така настървено се бори от зори до посреднощ. 

Изобщо за мен е несериозно да водя дискусии с човек, който уж всички познаваме, а не иска да се покаже. Очевидно е, че има резил и срам, които прикрива. 

Освен това в началото се правеше, че не познава никой. Кой бил кондома и т.н., а впоследствие се оказа че ни познавала, дори някои на живо и т.н. Един човек, който влага толкова много време и енергия, за да си скрие самоличността, може да бъде опасен. 

Иначе забелязвам, че през 3 поста определя какви сме били пишещите във форума, а дори и не се усети, че за 3 седмици влезе в същия режим като на пишещите. 

 

Аз вече приключих с нея. Сипах й малко и вчера гледам почнала да напада на лична основа,а допреди 2 седмици разправяше,че не харесва подобни нападки.Трябва да се пази от Андреа team че сме опасни!😄😄😄 Поредната счупена психика ала тази на Галена от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Естествено, че ми е приятно, но е защото няма много какво да правя на летния лагер към края му. Сега като си се върна в България пак година аут. Иначе да, може да си направя нов ник, ако си забравя паролата на тоя. Тъкмо ще изглежда, че има приток на хора. Иначе ти казах, че според мен си необективен спрямо Галена, защото я мразиш и наистина мисля това. Странно откога, защото помня, че я харесваше преди. Anyway, внимавай опасен бот се задава. Малко като буболечка кючек:

Не знам дали ще е след месец, но по нова година е възможно нов ник. Сега като се върна няма да имам време, но се надявам да има хитове! Но ще страдам защото съм опасен бот - госпожа, която търси внимание, а навън не знам дали ще го имам. Горката аз:

 

Няма как да мразя певици и изобщо хора, които не познавам. Какво значи да съм обективен? Да съм казал, че Галена няма хитове или не играе в А групата? Не. Няма и как да го кажа, за разлика от теб, която отричаш бума на Емилия и успехи в миналото на Деса... Тоест, освен, че не ги харесваш, ти омаловажаваш и отричаш и успехите им в жанра. 

Галена я харесвам като продукция, но не я харесвам като човек и не ме кефи как феновете омаловажават други, за да я изтъкнат. Болни са в идеята си Галена да е най в нещо и много често плачат и се оправдават, когато Преслава я забие в земята. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пак движи в една компания с цигани и швестерки. Вижте какви образи е имало на рождения й ден! Потресаваща е и тя самата с новото лице!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Няма как да мразя певици и изобщо хора, които не познавам. Какво значи да съм обективен? Да съм казал, че Галена няма хитове или не играе в А групата? Не. Няма и как да го кажа, за разлика от теб, която отричаш бума на Емилия и успехи в миналото на Деса... Тоест, освен, че не ги харесваш, ти омаловажаваш и отричаш и успехите им в жанра. 

Галена я харесвам като продукция, но не я харесвам като човек и не ме кефи как феновете омаловажават други, за да я изтъкнат. Болни са в идеята си Галена да е най в нещо и много често плачат и се оправдават, когато Преслава я забие в земята. 

Не бе, може и да има бум Ема. Аз няма да й слушам боклуците, но сега уикенда ще видя. Сигурно ще й пуснат нещата. Тя и друг път се е пускала, там с оня Ави ли беше имаше една не лоша песен, която много се въртеше. Иначе Галена не може да пее, но хитовете й са най - големите. Преслава може да пее и има винаги песен с която се пуска. Къде е драмата ? И двете са супер топ! Иначе къде отричам успеха на Деси Слава :) Жива и здрава да е, просто за мен не е нещо впечатляващо успеха й. Толкова, различни мнения. 

И да завърша, Галена е най -  в нещо. Просто не може да е най - във всичко. Но тук се изписаха супер глупости за нея, че нямала хитове, че тва онова. 

@Cally-Pressyfan' и аз нямам думи затова. Но нали беше кума на Софа, няма как да не я покани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе, може и да има бум Ема. Аз няма да й слушам боклуците, но сега уикенда ще видя. Сигурно ще й пуснат нещата. Тя и друг път се е пускала, там с оня Ави ли беше имаше една не лоша песен, която много се въртеше. Иначе Галена не може да пее, но хитовете й са най - големите. Преслава може да пее и има винаги песен с която се пуска. Къде е драмата ? И двете са супер топ! Иначе къде отричам успеха на Деси Слава :) Жива и здрава да е, просто за мен не е нещо впечатляващо успеха й. Толкова, различни мнения. 

И да завърша, Галена е най -  в нещо. Просто не може да е най - във всичко. Но тук се изписаха супер глупости за нея, че нямала хитове, че тва онова. 

@Cally-Pressyfan' и аз нямам думи затова. Но нали беше кума на Софа, няма как да не я покани. 

Нямам предвид само Софка, ами и онези гримьори и коафьори с неопределен пол. 

И никакви приятели не й останаха сред колегите ми се струва, всички се отдръпнаха от нея. Като изключим Галена, преди беше в добри отношения още с трио БИК, Анелия, Джена, Андреа, Емануела и др., напоследък май никой не дружи с нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нямам предвид само Софка, ами и онези гримьори и коафьори с неопределен пол. 

И никакви приятели не й останаха сред колегите ми се струва, всички се отдръпнаха от нея. Като изключим Галена, преди беше в добри отношения още с трио БИК, Анелия, Джена, Андреа, Емануела и др., напоследък май никой не дружи с нея.

Може би тя самата предпочита да бъде в компанията на малко, но близки хора вместо да се прави на приятелка на всички.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Може би тя самата предпочита да бъде в компанията на малко, но близки хора вместо да се прави на приятелка на всички.

Аз пък мисля, че е кофти и гаден характер, затова колегите странят от нея. И ми изглежда доста нещастна и измъчена в последно време, колкото и да се опитва да го скрие. Пак е взела да отслабва и да мяса на прилеп като през 2013.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък я харесвам много повече от преди, просто е пораснала и грам не и пука за несериозни отношения. Прагът на търпимост на хората става все по-нисък след определена възраст и събития, нормално е! Едно време беше млада, подхилкваше се с всеки, но сега е 35-годишна майка. Нужно ли е сега да си прави селфита по концерти с всяка колежка? Не!

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

На една друга и правеха скечове. Помним ли Галена Прехвалена  в скечовете и татьо и:laughing:

 

преди 3 часа , Slavi каза:

Абсолютно. Ако имаш малко чест, би следвало да я заявиш като не стъпиш в предаването му. А тя какви ли фиести не направи, за да я покани и на някой концерт, но не и се получи. 

Общо взето няма по голяма гавра в историята на чалгата от тази на Галена и ваната. Гаврата там бе на 3 нива

1.Защото реши да става известна с порно и я гавриха, че сама си го пуснала за пр. 

2.После я гавриха, че не може да дигне патката на момъка от клипа

3.А накрая я ебаваха и за това, че по интервюта разправяше, че не е тя. 

🤭

Честно казано изобщо не си спомнях за скеча с ваната, може би не съм го гледала. Не е и от огромно значение. Щом са публични личности ще носят и на такива неща.

Защо да не стъпва повече в предаването? Колко други са им правили скечове и после са били при Слави? Да не е Галена единствената? Жалко, че свършва предаването иначе щяхме да видим дали Преслава няма да отиде отново да му е гост след това снощи. И по-интересно ще е как бихте врътнали този факт.

И по какво разбра, че Галена е драпала да я кани на концерт? Почти всички изпълнители са обсъждали там концертите на Слави, "просили" са си покани и т.н. По същата логика и Преслава като му се лигондреше и мазнеше в предаването е драпала за същото....

1. Това с порното е адско клише вече и предимно вие го повтаряте тук когато нямате с какво друго да засегнете. Да ти напомням ли голите снимки на Деса, Камелия с дистанционното и разни други появили се неща през годините.

2. Може просто мъжа да има проблем с вдигането на патката си, но естествено трябва да оплюем Галена. Изобщо към днешна дата кой се интересува от това?

3. Каквото и да е разказвала, Галена направи така, че хората (нормалните хора) да забравят тази история и ги спечели с музиката си.

Какво да кажа за някой други хора, които дори 10 порно клипа да си пуснат няма да станат известни.... Вече са пробвали с друго, но не стана ... :3fdb8960598fa63e:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда по-скандална от всякога! 

A8DE0494-B1C8-4B78-8002-5F1A6A3EAA55.png.482a3b4a4ec7f0582b906c8c92a88d9b.png

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък тоя Слави е толкова безинтересен, изтъркан дядка, че не е истина. На всичкото отгоре буквално се посра като му гостува Бойко. Нямаше ли да свалят тоя дядка от ефир, какво стана?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...