Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://hotarena.net/eto-go-hita-na-liatoto-tatiana-posveti-pesen-na-liubovta-si

WTF :D :D :D

На острова на богинята на любовта Афродита, звездата на Пайнер, певицата Татяна се обясни в любов и направи уникална песен и клип, която категорично ще е хита на лятото. Песента се казва "Само с теб". Името й означава само едно - Татяна е влюбена!
Бижуто на Пайнер е полетяла на крилете на щастието и лично е написала текста на новата си песен. В клипа Татяна е облечена с най новата колекция на Dolce&Gabbana. 

 Клипът е един от най-професионалните правен от български изпълнител.

След като компания Пайнер днес представи официално песента, тя мигновено стана хит в социалните мрежи и музикалните среди

Бисер след бисер!

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Willy каза:

Доста трудно да се каже. Всичко минава и си заминава от пайнер това десетилетие. Всеки може да твърди че е песента която подкрепя. Но, топ 5 според мен са Влез, Кой, Пей сърце, Дай ми още, Кой и Да те бях ранила. Абе десетилетието на дуети и feats.

Къде забравяш “Моето слабо място”? Не че съм фен на Преслава, но смятам, че това е най-големият хит на последното десетилетие. Доказателство за това са множеството концерти, на които тази песен пръсваше залите, клубните участия, на които няма човек, който да не я знае и не на последно място гледанията в тубата-14млн. за едно тъпо слайдшоу... УаУ!!!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тогава слушах и една песен на баба ти за страхливците умират всеки ден, която беше сравнително популярна и дори имаше шансовете да стане мегахит, защото и съученичките ми бяха полудели, но нещо се обърка не помня какво. Нищо ново за Глория де:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Къде забравяш “Моето слабо място”? Не че съм фен на Преслава, но смятам, че това е най-големият хит на последното десетилетие. Доказателство за това са множеството концерти, на които тази песен пръсваше залите, клубните участия, на които няма човек, който да не я знае и не на последно място гледанията в тубата-14млн. за едно тъпо слайдшоу... УаУ!!!

Да, да, да.. ли няма да пеят?!

13.2М гледания не сочат към хит на десетилетието. Преслава я пее по концерти ама хората дали я искат? Преслава беше пуснала допитване миналата година кои песни да изпълни и никой не беше писал за МСМ. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз тогава слушах и една песен на баба ти за страхливците умират всеки ден, която беше сравнително популярна и дори имаше шансовете да стане мегахит, защото и съученичките ми бяха полудели, но нещо се обърка не помня какво. Нищо ново за Глория де:D

Очаквам те за едно наздраве след малко. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

То е ясно и явно, но поне да не си личеше толкова.

На истинските селяни винаги им личи, че са прости делви.

Тази евтинджоска не помня някога да е демонстрирала класа или акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз тогава слушах и една песен на баба ти за страхливците умират всеки ден, която беше сравнително популярна и дори имаше шансовете да стане мегахит, защото и съученичките ми бяха полудели, но нещо се обърка не помня какво. Нищо ново за Глория де:D

Е, беше си доста популярна. Може би единствено "Ненаситна" я надмина в следващите години.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, TSARvul каза:

Аз също уважавам хора с ясни позиции по различните проблеми.

Тук обаче идва един фундаментален въпрос - какво трябва да показват големите звезди - идоли в една държава? Откровените си мнения за различни хора, колеги, случки? Или да показват професионализъм и някаква по-висока стойност, странейки от негативност, клюки, интриги?

Зависи от ситуацията, човека, дискутираният проблем.

Точно, защото става въпрос за човека Преслава, съм склонен да го пиша като минус въпросното участие в лайва на Вип Брадър. Това е същия човек, който уж редеше ред сополи, ред сълзи защо в някакъв жълт сайт били нарекли посетителите на нощни клубове в 3 сутринта "пияни". И същият човек, който лапа шепа антидепресанти понеже 50 онлайн потребителя в signal.bg не били харесали песента й експеримент "Дишай". Нищо, че каквато и песен да пуснеше тогава Преслава, беше ясно, че ще е хит.

Това не е човек с твърди позиции и мнение. Това е лабилен, силно емоционален, на моменти незнаещ къде се намира човек. А в последните години лично за мен демонстрира и страшно оглупяване, което преди или съм бил склонен да й простя, или го е нямало в такива размери.

Мисля, че си прекалено пренавит стане ли въпрос за Преслава. 

Спорни са някои точки от написаното. По принцип Преслава избягва скандали, но те нея не. Досега не си е позволявала да коментира така, но все пак е защитник на Цецо, така то тона и е допустим. Никога за 16 години Преслава не си е позволила да коментира колега по интервюта. Дори е избягвала скандални теми през годините, свързани с нея. 

Последните години за мен лично е израстнала. Немислимо е да сравняваме Преслава от 2010 с Преслава от 2019. Сега си има мъж, дете и очевидно и е през путката какво ще кажат феновете, защото последните години се убеди, че каквото и да се изговори за нея, накрая песните и пак са номер 1,пълна е с участия. Преди години не беше така. Всички се правеха на светици за фенове. Тогава подрастващите слушаха основно тази музика. Сега се слуша от друг таргет в клубовете. Слуша се от хора, които искат да се забавляват. Тези хора им плащат хонорарите. Едно време феновете бяха важни, защото те купуваха албумите им. Личи се, че Преслава вече не се впечатлява от критика. Не е онази Преслава.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Искам да се раздадеш в моя чест на този невероятен хит!☺️

 

А аз? Няма да ти кача клипче тогава!!!

но аз искам една жена да чуя, велика песен. Тръгвам от Симеоново след час и малко. Е да пафна един джойнт да загрея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изслушах "Погледни ме в очите", прекрасен албум. Хит до хит. Анелия колкото и да я плюете тук, че пуска много дуети (което е факт) е една от най-големите в България! Вече 17 години не спира да е сред топа. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Сега изслушах "Погледни ме в очите", прекрасен албум. Хит до хит. Анелия колкото и да я плюете тук, че пуска много дуети (което е факт) е една от най-големите в България! Вече 17 години не спира да е сред топа. 

 

И аз я харесвам в периода с черната коса, но в последните 10 години е пълна деградация. Сори, но сигурно е избълвала 100 песни за това време, от които 5 се помнят. 

"Проба-грешка", "Така ме кефиш", "Яко ми действаш", "Искам те, полудявам", "Гот ми е", "Дай ми още" .... - За това се сещам само, а между тях пускаше по още пет-шест минимум.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Да, да, да.. ли няма да пеят?!

13.2М гледания не сочат към хит на десетилетието. Преслава я пее по концерти ама хората дали я искат? Преслава беше пуснала допитване миналата година кои песни да изпълни и никой не беше писал за МСМ. 

Че песента е лесно запеваема, така е, но това по скоро е плюс отколкото минус. Наистина МСМ е сериозен претендент за хит на десетилетието. Песента е все пак със слайдшоу, но А годината, в която излезе 14 милиона са си впечатляваща цифра. Освен това тубата тогава не беше феномена, който е днес. 

 

Това, че някакви нейни фенчета са си налагали претенциите в страницата и, не значи, че това е мнението на масата, ходещите по концерти и ходещите по клубове. И феновете на Деса в подобна анкета ще посочим баладите и, но после на сцената публиката не би искала същото. Така че това не е миродавен аргумент. 👻

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

И аз я харесвам в периода с черната коса, но в последните 10 години е пълна деградация. Сори, но сигурно е избълвала 100 песни за това време, от които 5 се помнят. 

"Проба-грешка", "Така ме кефиш", "Яко ми действаш", "Искам те, полудявам", "Гот ми е", "Дай ми още" .... - За това се сещам само, а между тях пускаше по още пет-шест минимум.

Факт е че направи много кариерни грешки в последните години, но всяка година си има по един, че и по два хита, които се слушат с месеци. Примерно миналата година "Зоопарк" и "Бръммм". Единствено 2017 нямаше изявен хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

А аз? Няма да ти кача клипче тогава!!!

но аз искам една жена да чуя, велика песен. Тръгвам от Симеоново след час и малко. Е да пафна един джойнт да загрея!

Е и ти разбира се. Приятно изкарване! Аз отварям бутилката по рано, по случай рождения ден и започва празника.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Факт е че направи много кариерни грешки в последните години, но всяка година си има по един, че и по два хита, които се слушат с месеци. Примерно миналата година "Зоопарк" и "Бръммм". Единствено 2017 нямаше изявен хит. 

Ами ето като ги казваш се сещам, но е такъв хаос при нея, че е трудно да ти хрумнат на прима виста. И дуета с Преслава пропуснах даже.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

Очаквам те за едно наздраве след малко. 

Ще имаш да си чакаш. Нито ще се появи, дори не ти и отговори. Вероятно дори няма да присъства на въпросното участие. 

Толкова е прозрачно всичко... Но утре ще видим дали казаното от двама  ви ще съвпада - какво е пяла, по интересните лафове, които е пуснала и т. Н. Ще  видим клипчета уж... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Брутален хит! Гертрудис и тя затъна. Пак 7 месеца без нова песен.

 

Всеки мрънка, че иска нова песен от нея, а като пусна две миналата година, никой не ги оцени. Имат смешни гледания от порядъка на 300-400 хиляди. Сигурно пак се е демотивирала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Брутален хит! Гертрудис и тя затъна. Пак 7 месеца без нова песен.

 

Жив да не бях. Чак и Бобчо се разписа из скандалите. Да не те е ударило нещо по главата, че се разписа😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Всеки мрънка, че иска нова песен от нея, а като пусна две миналата година, никой не ги оцени. Имат смешни гледания от порядъка на 300-400 хиляди. Сигурно пак се е демотивирала.

Ами "Само с теб" дори не се сещам как звучи, само заглавието помня."Твоя" беше готина песен, но наистина не се оцени. При Гергана имам чувството, че няма никакъв шанс да си върне позициите, което е много жалко, та тя беше егати сензацията, а сега сигурно по малките не знаят коя е даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Всеки мрънка, че иска нова песен от нея, а като пусна две миналата година, никой не ги оцени. Имат смешни гледания от порядъка на 300-400 хиляди. Сигурно пак се е демотивирала.

Да се пробва с народна песен - "Демотивирала се Гюрга".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...