Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, TSARvul каза:

@Stela

1 ден до първата годишнина на "Шефката".

Време да измислим ново нещо заради, което да ни мразят. Омразата е полезна за холестерола!

 

Тони Стораро много намаза покрай този дует обаче. Още дълги години ще звучи на всеки купон, особено фирмени партита.  Доживот трябва да е благодарен на Галена, че и той, и синът му видяха мегахитове заради нея. Че и представяне на голямата сцена... Кой кючек на Стораро е виждал голяма сцена? 

п.с - полагам началото, развръзката ще следя с интерес. 

Редактирано от retr0
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, retr0 каза:

Тони Стораро много намаза покрай този дует обаче. Още дълги години ще звучи на всеки купон, особено фирмени партита.  Доживот трябва да е благодарен на Галена, че и той, и синът му видяха мегахитове заради нея.

п.с - полагам началото, развръзката ще следя с интерес. 

Е, Най-добрата фирма няма равна в това отношение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Не я пуснаха! И изтрезняваш ли не чух, ако са я пускали е било преди това. Тедето пуснаха, екстра ми дойде. Яница също.

Пуснаха "Изтрезняваш ли" малко след участието на Галена. Към 4:15-30 някъде.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Тони Стораро много намаза покрай този дует обаче. Още дълги години ще звучи на всеки купон, особено фирмени партита.  Доживот трябва да е благодарен на Галена, че и той, и синът му видяха мегахитове заради нея.

Да е жива и здрава Галена още дълги години да дава хитове на нас, на колегите си, на България и да амбицира Слави и xroflx9  да си вдигат кортизола. Този хормон го искам висок!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Така е, но и “Шефката” е вече там. 

Братле, не знам дали видя, но бяхме пуснали клипчета на "Шефката", на които оркестри я свиреха като хоро и хората маа'ат едни хора, хванати за ръце. ХИМН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, TSARvul каза:

Братле, не знам дали видя, но бяхме пуснали клипчета на "Шефката", на които оркестри я свиреха като хоро и хората маа'ат едни хора, хванати за ръце. ХИМН!

Не съм гледал, но на живо съм виждал и чувал реакции неведнъж. Няма какво да се говори по този въпрос. Че е мегахит е ясно и точно това е причината да се опитват да го изкарват така (доколкото разбирам), че Галена няма никакви заслуги. Ако беше провал щяха да казват, че песента е изцяло на Галена с малко вокали на Стораро. 

 

Редактирано от retr0
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Не съм гледал, но на живо съм виждал и чувал реакции неведнъж. Няма какво да се говори по този въпрос. Че е мегахит е ясно и точно това е причината да се опитват да го изкарват така, че Галена няма никакви заслуги. Ако беше провал щяха да казват, че песента е изцяло на Галена с малко вокали на Стораро. 

 

Хахаха, да! Един лунатик обвини Галена за провала на Магда миналата година, понеже Галена билa фийт. изпълнител в него. Кортизол да има, да се лее, бе брат. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Хахаха, да! Един лунатик обвини Галена за провала на Магда миналата година, понеже Галена бил фийт. изпълнител в него. Кортизол да има, да се лее, бе брат. :D

Не съм слушал песен на Магда с участието на Галена? 

Явно наистина става дума за голям провал, сега ще чуя. Но съм сигурен, че ако има 100,000 гледания, 99.000 са заради Галена, останалите 1000 са по погрешка. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, TSARvul каза:

@Stela

1 ден до първата годишнина на "Шефката".

Време да измислим ново нещо заради, което да ни мразят. Омразата е полезна за холестерола!

 

Тази вечер случайно мислех по този въпрос. Как ще отбележим годишнината? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тази вечер случайно мислех по този въпрос. Как ще отбележим годишнината? :3fdb8960598fa63e:

 

Само да не реши Преси да пусне хита си утре и да помрачи празника... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Пуснаха "Изтрезняваш ли" малко след участието на Галена. Към 4:15-30 някъде.

"Изтрезняваш ли" не важи. Прави по-малко гледания от "Феноменален", за която казаха, че ще се забрави за 2 месеца... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тази вечер случайно мислех по този въпрос. Как ще отбележим годишнината? :3fdb8960598fa63e:

 

Еее идват почивни дни, познай. :D

Ще кикиморча по центъра с тревомани, после ще пием вино. 

На рождения ден на песента ще си пожелаем Преслава да се помоли за фийт. на Тони Стораро, озаглавен "Шефката 2" и да е мега провал. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 минута, TSARvul каза:

Еее идват почивни дни, познай. :D

Ще кикиморча по центъра с тревомани, после ще пием вино. 

На рождения ден на песента ще си пожелаем Преслава да се помоли за фийт. на Тони Стораро, озаглавен "Шефката 2" и да е мега провал. :roll1:

Това между другото изобщо няма да ме изненада. На Преслава дуета с Фики е копие на “Кой”, не знам дали се е коментирало по форумите, но според мен целта беше именно да повтори успеха на едноименния хит, което разбира се не се получи, въпреки че песента доби немалка популярност. 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

На мен пък ми става жал като си помисля колко хейт я чака. 

Не мисля. От снимките изглежда фрапиращо променена, но на клипчета като говори и пее си е тя каквато си я знаем, но с по-сладко носле. Много е яка, дори мисля че трябва по-бързо да пуска клипа, за да видят хората, че всичко е наред и Преслава си е Преслава, без значение носът и скулите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, TSARvul каза:

Еее идват почивни дни, познай. :D

Ще кикиморча по центъра с тревомани, после ще пием вино. 

На рождения ден на песента ще си пожелаем Преслава да се помоли за фийт. на Тони Стораро, озаглавен "Шефката 2" и да е мега провал. :roll1:

Преслава ако изпее нещо като "Шефката" феновете и ще получат оргазъм. :Jumpy:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче разгледах темата за Шефката и всички (след слабите гледания първия ден) наричат песента поредния провал НА Галена. И се води като дует. 

Но това е друга тема. Още съм на мнение че налагането й в форумът дойде в повече и носи само негативи.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Не мисля. От снимките изглежда фрапиращо променена, но на клипчета като говори и пее си е тя каквато си я знаем, но с по-сладко носле. Много е яка, дори мисля че трябва по-бързо да пуска клипа, за да видят хората, че всичко е наред и Преслава си е Преслава, без значение носът и скулите. 

Е, то клипът ще е режисиран и обработен до безобразие. Дето се вика, тя ще седи в апаратната и ще казва "Този кадър - да! Този - не."

Нали беше пуснала лайв, в който се обяснява драматично, че са й изтрили Инстаграма. Изглеждаше като вкочанена мумуя в лице. Допускам обаче, че с времето отоците ще се поуталожат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Обаче разгледах темата за Шефката и всички (след слабите гледания първия ден) наричат песента поредния провал НА Галена. И се води като дует. 

Но това е друга тема. Още съм на мнение че налагането й в форумът дойде в повече и носи само негативи.

За кой носи негативи? За някакви, които ненавиждат Галена в червата си и казват на черното - бяло? Всичките им аргументи до един бяха за боклука. Такива мнения не са меродавни, а ти и още двама-трима позоволихте да ви внушат, че ние със Стела сме карали хората да мразят Галена. OMG!

Сам казваш, че първо потриваха ръце, че е провал и я пишеха като дует. Като стана мегахит, песента вече не беше на Галена! Какво очакваш от подобни лъжци и върти-опашки?

Друг е въпросът, че енергията между мен и Стела е една, но се отразява по съвсем различен начин на колектива. Но това няма общо с музикалните факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, TSARvul каза:

Братле, не знам дали видя, но бяхме пуснали клипчета на "Шефката", на които оркестри я свиреха като хоро и хората маа'ат едни хора, хванати за ръце. ХИМН!

И на участията на Луна Президент маат хора на Извади парите, чиче 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Преслава ако изпее нещо като "Шефката" феновете и ще получат оргазъм. :Jumpy:

Очакваме да възроди Искаш ме - май така се казваше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...