Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, retr0 каза:

Много зорко око трябва да имаш, за да забележиш рекламата. Разчитала е да въздейства по-скоро на подсъзнанието. 

Знае тя как. 

Освен в рекламни постове в Инстаграм, в Ютуб има десетки видеа с теории, че Джен слага във видеата си 25-ти кадър, като така директно действа на подсъзнанието на хората, вече нямам никакви съмнения - вярвам го!

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Освен в рекламни постове в Инстаграм в Ютуб има десетки видеа с теории, че Джен слага във видеата си 25-ти кадър, като така директно действа на подсъзнанието на хората, вече нямам никакви съмнения - вярвам го!

Аз се чудя защо винаги след нейно видео ми иде да запаля колата и да ида до центъра. Какво цели? Само в центъра ли ще продава новата стихосбирка? 

По-приближените до Джен да кажат. Ама най-приближените, не такива като сестра й и майка й - тях дори за хора не ги зачита. Независима Султанка! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ако някога Джени има giveaway с нейни дрехи от клипове отсега си заплювам визията с перата от "Да ти се доказвам"!

Аз искам тюрбана от “Да те прежаля”, че ще ни трябва с Донтела за един ритуал против уруки на Галена. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Аз искам тюрбана от “Да те прежаля”, че ще ни трябва с Донтела за един ритуал против уруки на Галена. 

Имаме сделка. Заповядай букет от Джени!

https://www.instagram.com/p/mBkuG-xz7J/?igshid=debt3vw4jeav

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, retr0 каза:

Аз се чудя защо винаги след нейно видео ми иде да запаля колата и да ида до центъра. Какво цели? Само в центъра ли ще продава новата стихосбирка? 

По-приближените до Джен да кажат. Ама най-приближените, не такива като сестра й и майка й - тях дори за хора не ги зачита. Независима Султанка! 

Моята теория е следната: подтиквайки те да идеш до Центъра или Студентски, там да попаднеш в т.нар. Бермудски триъгълник - тоест улицата с всички дискотеки (33, Плаза, 11) и така никога да не я напуснеш, да ходиш на всяко нейно участие. Нещата са много по-сложни и заплетени отколкото си мислим...

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преси и Джен гледат Паника...:

149919241596467.jpg.47ac1fddbbae410c6531a1e700dd4708.jpg

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Те повечето трият. При Глория случаят е, че псува и се дърви. 

И не мога да повярвам, че такива като нея са много...

Ще дойде ден и Ваната ще запсува.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Най-вероятно ще сложат цензура на клипа от Ю Туб, защото по Планета се върти с такава.

Цензурата по ТВ е заради забраната да се споменават твърди наркотици в ефирно време. В YouTube няма да направят проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Western каза:

Освен всичко Джени е и невероятна инфуленсърка на световно ниво. Вижте колко небрежно е хванала крема, да не личи че е реклама.

 

Яка цица вади. Поправила я е. Преди кви грозни вимета си беше барнала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на  Джена как ще коментирате това...

Джена изгони сестра си на улицата да мизерства

 

Джена изгони сестра си на улицата да мизерства.
 
Звезди|26.03.2016|прочетено 6804
Джена изгони сестра си на улицата да мизерства, а причината ще ви смая. Направо нямаме думи!
 

Фолкпевицата Джена е изтрила всички снимки на сестра си Борислава от Инстаграм, видя зоркото око на HotArena.

Явно проблемите между двете сестри се задълбочават щом Джена е изтрила всичките общи снимки с Борислава, които имаше в профила си до скоро. Слуховете, че Джена е изгонила сестра си на улицата се оказват самата истина.

skandalno-djena-iztri-i-snimkite-na-sest

Джена и Борислава живяха заедно близо 8 години, като момичето е давало всичко от себе си заДжена, за да може тя да се посвети единствено на кариерата си. Това продължи до момента, в който певачката се залюби с Атанас Стоев – Малкия Канар.

Наложило се Борислава да се изнесе от дома си, за да не пречи на любовната двойка. Говори се, че Канара не можел да понася момичето и поставил ултиматум да се разкара от дома на Джена.

 
Сега сестрата живее в Германия, търси си прилична работа и мизерства.

Заговори се, Джино се кани да заживее със сестрата на бившата си годеница Джена. Риалитизвездата е тръгнал да мъсти по доста грозен начин на бившата си любима, като не спира да я хули публично, а сега се кани дори да отмъкне собствената й сестра. Този слух още не е потвърден
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

 

На мен Джуна ми мяза на тази влогърка.

Да не са сестри?

Тая горе на Мария Петрова ми мяза, а Джуна - на Ани Хоанг.

преди 12 минути, pechenko каза:

 

На мен Джуна ми мяза на тази влогърка.

Да не са сестри?

 

преди 13 минути, Donatella каза:

Феновете на  Джена как ще коментирате това...

Джена изгони сестра си на улицата да мизерства

 

Джена изгони сестра си на улицата да мизерства.
 
Звезди|26.03.2016|прочетено 6804
Джена изгони сестра си на улицата да мизерства, а причината ще ви смая. Направо нямаме думи!
 

Фолкпевицата Джена е изтрила всички снимки на сестра си Борислава от Инстаграм, видя зоркото око на HotArena.

Явно проблемите между двете сестри се задълбочават щом Джена е изтрила всичките общи снимки с Борислава, които имаше в профила си до скоро. Слуховете, че Джена е изгонила сестра си на улицата се оказват самата истина.

skandalno-djena-iztri-i-snimkite-na-sest

Джена и Борислава живяха заедно близо 8 години, като момичето е давало всичко от себе си заДжена, за да може тя да се посвети единствено на кариерата си. Това продължи до момента, в който певачката се залюби с Атанас Стоев – Малкия Канар.

Наложило се Борислава да се изнесе от дома си, за да не пречи на любовната двойка. Говори се, че Канара не можел да понася момичето и поставил ултиматум да се разкара от дома на Джена.

 
Сега сестрата живее в Германия, търси си прилична работа и мизерства.

Заговори се, Джино се кани да заживее със сестрата на бившата си годеница Джена. Риалитизвездата е тръгнал да мъсти по доста грозен начин на бившата си любима, като не спира да я хули публично, а сега се кани дори да отмъкне собствената й сестра. Този слух още не е потвърден

Подкрепям. Аз моите роднини не ги изгоних в прав текст. Сами избягаха 😁

преди 15 минути, pechenko каза:

Кратера между зъбите още не е оправила

Един приятел й вика Джена двулевката. Толкова можела да закрепи между зъбите.

 

Одеве бях в шок, в махалата ми прозвуча есенната песен на Деса. Накъде отива тоя свят. Аман, аман!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Кой е писал тая статия за Джена? Софи Маринова ли?

Галена за пореден път унижи Преса с проект на Световно ниво.няма ли да коментираш

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Тук как се беше надъхала, че ще мачка конкуренцията.

Помните ли как се снимаше с феновете на 5 метра от нея?

Кралица.

12:50

 

Пак, пак дразни ме пак!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Donatella каза:

Галена за пореден път унижи Преса с проект на Световно ниво.няма ли да коментираш

Не съм го пускал още.  Но се съмнявам. Пак е направила клип, но песента явно не става. Като при нея самата - лъскава обвивка, никакво съдържание. 

И тя няма как да унижи Преслава. Едната е легенда, другата - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...