Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Лидия, Георги Малев, Николай Узунов, Нора Недкова и други (можеш да видиш в инста)

Хаххаххахахах...Как ги нарече тези - известни личности ли? Оф бе, Преславови, много са ви сбъркани понятията, честно...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Лидия, Георги Малев, Николай Узунов, Нора Недкова и други (можеш да видиш в инста)

Все боклуци човек. Никой значим. Не ме разбирай погрешно, аз не понасям човека Преслава (без да го познавам, но то е очеизбождащо) и обожавам песните й. Но самият факт, че прибягва до Нора Недкова !?! ВТФ? А критикуваш Галя, че е с НиЛо, която е единствената значима плеймейтка. 

За какво се е обградила с тези гниди, барабар с Галин. Не я съдя, просто се чудя... от тях освен да скроят някоя интрига, особено с Галин и по някое време ще се скарат и ше почнат да се скубят. Нищо хубаво няма да излезе.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Все боклуци човек. Никой значим. Не ме разбирай погрешно, аз не понасям човека Преслава (без да го познавам, но то е очеизбождащо) и обожавам песните й. Но самият факт, че прибягва до Нора Недкова !?! ВТФ? А критикуваш Галя, че е с НиЛо, която е единствената значима плеймейтка. 

За какво се е обградила с тези гниди, барабар с Галин. Не я съдя, просто се чудя... от тях освен да скроят някоя интрига, особено с Галин и по някое време ще се скарат и ше почнат да се скубят. Нищо хубаво няма да излезе.

Нора Недкова, бате!!!! Спам ме е дори да й напиша името. Дано й вземе Павел.

А па Лидия кога се появи и кой я знае, че да се споменава изобщо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Все боклуци човек. Никой значим. Не ме разбирай погрешно, аз не понасям човека Преслава (без да го познавам, но то е очеизбождащо) и обожавам песните й. Но самият факт, че прибягва до Нора Недкова !?! ВТФ? А критикуваш Галя, че е с НиЛо, която е единствената значима плеймейтка. 

 За какво се е обградила с тези гниди, барабар с Галин. Не я съдя, просто се чудя... от тях освен да скроят някоя интрига, особено с Галин и по някое време ще се скарат и ше почнат да се скубят. Нищо хубаво няма да излезе.

Ако още веднъж наречеш Галин гнида, ще те банна, ясно ли ти е, госпожичке?!?!

Нора според мен просто е била там да търси спонсор, не е от отбора на Преслава.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Все боклуци човек. Никой значим. Не ме разбирай погрешно, аз не понасям човека Преслава (без да го познавам, но то е очеизбождащо) и обожавам песните й. Но самият факт, че прибягва до Нора Недкова !?! ВТФ? А критикуваш Галя, че е с НиЛо, която е единствената значима плеймейтка. 

За какво се е обградила с тези гниди, барабар с Галин. Не я съдя, просто се чудя... от тях освен да скроят някоя интрига, особено с Галин и по някое време ще се скарат и ше почнат да се скубят. Нищо хубаво няма да излезе.

Тя не се е обградила. Те просто са били клиенти на дискотеката. Единствено Лидия и Малев е поздравила. Маймун Пешо е мятал изкуствената коса, ама дотам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме песента на Галенушка :Vishenka_05:

Колкото и да ги мерим тук, вчера в ютуб виждах много коментари в подкрепа и на двете. Двете най-големи, Анелия и Емануела дето имаха претенции за топ 3 къде са сега?? Топ 3 без определен ред (не мисля, че е нужен): Галена, Емилия, Преслава. :ba:

 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Зариби ме песента на Галенушка :Vishenka_05:

Колкото и да ги мерим тук, вчера в ютуб виждах много коментари в подкрепа и на двете. Двете най-големи, Анелия и Емануела дето имаха претенции за топ 3 къде са сега?? Топ 3 без определен ред (не мисля, че е нужен): Галена, Емилия, Преслава. :ba:

 

Не бързайте с Емилия. Трябва да я видим сама, без Теофиков - тук той имаше много голяма роля, както и клиповете, които са като филми. В последните години Ема беше с кошмарна продукция. Съмнявам се да си е вдигнала нивото толкова рязко. Ще си проличи като пусне солова песен.

  • Love 1
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела, когато участваше за първи път в брадъра (през 2015 май) беше заявила, че е в ТОП 3 на чалгата! Вечния топ 3 ще е за Преслава, Анелия и Галена. Всичко друго е пълнеж!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Емануела, когато участваше за първи път в брадъра (през 2015 май) беше заявила, че е в ТОП 3 на чалгата! Вечния топ 3 ще е за Преслава, Анелия и Галена. Всичко друго е пълнеж!

Извинявай, но тази персона след "Дай ми още" е затънала в тотално блато.

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Емануела, когато участваше за първи път в брадъра (през 2015 май) беше заявила, че е в ТОП 3 на чалгата! Вечния топ 3 ще е за Преслава, Анелия и Галена. Всичко добре е пълнеж!

Беше, да, а тогава актуалните й хитове бяха "Като теб" и "20 лева".

Анелия е класи под Преслава и Галена, и тя като Емануела има хитове, но няма мозък.

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не бързайте с Емилия. Трябва да я видим сама, без Теофиков - тук той имаше много голяма роля, както и клиповете, които са като филми. В последните години Ема беше с кошмарна продукция. Съмнявам се да си е вдигнала нивото толкова рязко. Ще си проличи като пусне солова песен.

Предвид, че песните тя ги е поръчала и в последствие е решила да покани Теофиков, а клиповете са по идея на мъжа й, не мисля, че можем да твърдим, че заслугата е на Денис. А и честно казано не мисля, че е необходимо да пуска песен поне до октомври-ноември.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия според мен е амбицирана и има инерцията. Есента с сигурност пак ще мачка! Но да, всяка година различни влизат в топ 3/5, само Галена и Преслава си остават.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Aбе, чопли ме нещо. Аз като по простичка, искам да питам просто хората за просто простичък отговор, че абе кво да ви говоря, аз не съм добре, но хората...

Та Джени пее: оставил я в леглото му да спи.

Какво лошо има, че като са се любили я е оставил да спи в леглото му ? Да не би да има нова мода да я изнесе на улицата гола и спяща и да я зареже там ? Питам да знам, че ако се клецам да си сложа белезници и вериги да не се окажа като Церсей гола на улицата и да ходя по пичок до вкъщи.

Мен повече ме изумява следното
- хем я е оставил на леглото му (предполага се у тях)
- хем - "само лъже или е у тях"

При първата теория излиза, че лирическият герой и приятелката са заедно у тях.
При втората тория се оказва, че той се скатава у тях от нея, т.е. тя не е там.

Текст, наситен с контрасти и въпросителни!

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Мен повече ме изумява следното
- хем я е оставил на леглото му (предполага се у тях)
- хем - "само лъже или е у тях"

При първата теория излиза, че лирическият герой и приятелката са заедно у тях.
При втората тория се оказва, че той се скатава у тях от нея, т.е. тя не е там.

Текст, наситен с контрасти и въпросителни!

То затова е най - големия хит. Пълен е с иновации и мистицизъм. Явно вече не е модерно да спи у тях, затова той отива й другото тях и се крие там. А може да са изцапали леглото и да се крие у техните, защото му е неудобно да й каже, ако е сгафила по време на акта. Виждаш ли добрите намерения докъде водят, човека е излезнал по лош от дялова. Абе какво да ти говоря, ние сме си добре, но хората...

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Aбе, чопли ме нещо. Аз като по простичка, искам да питам просто хората за просто простичък отговор, че абе кво да ви говоря, аз не съм добре, но хората...

Та Джени пее: оставил я в леглото му да спи.

Какво лошо има, че като са се любили я е оставил да спи в леглото му ? Да не би да има нова мода да я изнесе на улицата гола и спяща и да я зареже там ? Питам да знам, че ако се клецам да си сложа белезници и вериги да не се окажа като Церсей гола на улицата и да ходя по пичок до вкъщи.

Може след това да си е тръгнал и да я оставил да спи, и на сутринта тя вижда, че е сама. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Може след това да си е тръгнал и да я оставил да спи, и на сутринта тя вижда, че е сама. 

Да, може. Възможности много. Явно жени като Джена не искат да се будят сами. Това е нейният протест срещу самотата. Може би следващата песен ще се казва "Самотница".

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Може след това да си е тръгнал и да я оставил да спи, и на сутринта тя вижда, че е сама. 

Ама нали е на леглото МУ - значи е у тях? Как някой ще си тръгне от вкъщи?

После пък излиза, че той е вкъщи и се скатава. Тя къде е отишла?

Мистерия!

  • Haha 7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ама нали е на леглото МУ - значи е у тях? Как някой ще си тръгне от вкъщи?

После пък излиза, че той е вкъщи и се скатава. Тя къде е отишла?

Мистерия!

И тогава кой тагва, разписва ... и после си бие камшика? Лирическият герой явно прави точно това, тагва я едно здраво, разписва се и си хуква нанякъде, като на леглото му да спи оставил я. А припева е проекция на това, което той е направил с нея, за успокоение Горкото момиче пред приятелки казва, че тя го използва..

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

Ако още веднъж наречеш Галин гнида, ще те банна, ясно ли ти е, госпожичке?!?!

Нора според мен просто е била там да търси спонсор, не е от отбора на Преслава.

За тебе е добра, но гърмяща змия.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

И тогава кой тагва, разписва ... и после си бие камшика? Лирическият герой явно прави точно това, тагва я едно здраво, разписва се и си хуква нанякъде, като на леглото му да спи оставил я. А припева е проекция на това, което той е направил с нея, за успокоение Горкото момиче пред приятелки казва, че тя го използва..

Според мен лирическата разказвачка страда от биполярно разстройство. Не откривам друга логическа причина.

  • Haha 6

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Според мен лирическата разказвачка страда от биполярно разстройство. Не откривам друга логическа причина.

Винаги толкова scientifically oriented :D Просто е несигурна, научи се да гледаш на хората като на същества със душа. Не само откъм научна гледна точка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Винаги толкова scientifically oriented :D Просто е несигурна, научи се да гледаш на хората като на същества със душа. Не само откъм научна гледна точка.

Не мога. Вродено ми е. :( 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...