Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена винаги като пусне песен, в чийто успех не са сигурни дори феновете и, започва да се изкарва експеримент, новаторство, или че не я пуснала, за да е хит

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Е, защо изпъкваш въобще какви са песните - мазни, любовни, какво значение има това? По никакъв начин не се оправдавам, казвам това, което е било факт.

Изтъквам, защото при "Не се изтриваш" ефекта беше - текста.

Извинявай.

Визирах пазарджишкия "красавец".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Натри го.

Това, че Преслава има 50k повече гледания, не значи, че не е.

На Галена песента се пее от първия ден.

На Галена песента е различна и не е копие на последните две.

Кое ѝ е различното-Копие на песен на Анелия и Силвия в едно. Едни 15 секунди, изпълнени с различен саунд не правят песента новаторска!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

А дуетът на Пресинцето с друга сръбска звезда Keba колко направи, че не помня?

Едното е комерс за дискотеката, а другото - балада, в която няма и една дума на български. Къде ги сравняваш?

Освен това Миле си е по-голяма звезда от позабравения Кеба.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

"Феноменален" също тръгна с под 400 хиляди, но стана дълготраен хит.

Не забравям думите ти, че според теб "Пиян" няма да мине 10 милиона до края на годината - внимавай да не ти се провали грандиозно предсказанието за втори път в рамките на година.

При Галена всички песни по онова време се движиха там някъде - около 350-400 к. При Преса разликата е озадачаваща. На ръба ще е на 10-те милиона. Изтрезняваш ли ги направи в 5-тия месец, а даже правеше повече първите дни. Животът на новата няма да е по-дълъг със сигурност, особено ако конкуренцията се активизира. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Просякиня на гледания .. 😂 В коя минута стреляла по чашата,да сме били тагнали човека,който искаме да поздравим с тази песен.

#смешница 😁😂

Айде ново оправдание-Сигурно от това са дошли 510К гледания (най-гледаната самостоятелна песен за 2019, а на второ място-Изтрезняваш ли! КРАЛИЦА)

  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Изтъквам, защото при "Не се изтриваш" ефекта беше - текста.

Извинявай.

Визирах пазарджишкия "красавец".

При "Не се изтриваш" всичко беше топ, това ми е любимата песен все още от тоя период след "Тук жена му пази"!

Моята лична класация е:
1. Не се изтриваш
2. Пиян
3. Изтрезняваш ли
4. Обратно в играта
5. Да гори в любов

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Кое ѝ е различното-Копие на песен на Анелия и Силвия в едно. Едни 15 секунди, изпълнени с различен саунд не правят песента новаторска!

Смешко.

Дай да видим за коя песен на Силвия и Анелия говориш.

И не ми слагай думи в устата. 

Казах: "Различна и не копие на последните две".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

❤️

Елин Пелин и Йордан Йовков пасти да ядат пред ДЖЕН!

Елин Пелин и Йовков не са поети. 

 

преди 19 минути, Donatella каза:

А песента на Преслава е КОМЕРС.нормално да има гледания.. Галена можеше да пускаше подобна песен като Феноминалин

А, това е някакъв мегахудожествен проект - музика, текст, клип са само за ценители. Нито Галош е полугола, нито има визии на асистентка на илюзионист, нито цигарите. Нищо подобно. 

 

И уж има толкова пари пък пак Корсет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Елин Пелин и Йовков не са поети. 

Джен също още не е ясно какво е, нейните песни са къси разкази с мелодия, побрани в 3-4 минути!

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy Фибричките по тялото изтръпват ли ти от чувственото изпълнение на - "На думи сме скъсали, навсякъде сърца разкъсали"? :ba:

 

  • Haha 1
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Голямо значение ли имаше това че Няма да ти пиша стартира с по-силни гледания от хита на 2016?!

Значението е, че едната е откровено циганска песен, които винаги получават големи гледания, явно не само от нашите цигани, но и от други страни. Да не говорим, че е кавър на циганска песен (много по-музикантска и тъй като много обичате да споменавате комерси, оригиналът е точно некомерс, за разлика от кавъра). Циганските ѝ песни винаги са много успешни. Галя е новата мангокралица.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy Фибричките по тялото изтръпват ли ти от чувственото изпълнение на - "На думи сме скъсали, навсякъде сърца разкъсали"? :ba:

 

Да! Този трак и най-вече изпяването му завихря торнадо от емоции у мен, прави всичките ми фибри на нищо! Особено фрагмента: "Нали е уникално, че твоята любов търпя?"❤️ 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190727-143543-You-Tube.jpg

Screenshot-20190727-143521-You-Tube.jpg

Абе супер много важен е Китич за гледанията на дуета. Затова му е най гладаната песен в последните години. Стана си хит само в Бг. Така че няма нужда да му се преписват огромни заслуги.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Screenshot-20190727-143543-You-Tube.jpg

Screenshot-20190727-143521-You-Tube.jpg

Абе супер много важен е Китич за гледанията на дуета. Затова му е най гладаната песен в последните години. Стана си хит само в Бг. Така че няма нужда да му се преписват огромни заслуги.

Много ясно, че не е. Беше важен само за първоначалния интерес, защото все пак това си е една от най-големите звезди в Сърбия и е доста популярен тук. Обаче наистина е смешно да се твърди, че песента е станала хит заради него, или нещо подобно.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Паника” ще бъде тотален хит. Говори се, споделя се, масово позитивни мнения! 

50 хиляди гледания отгоре не са кой знае каква преднина, не означават нищо. Сходен е успеха и на “Пиян” и на “Паника” . Преслава преди е правила такива гледания, но не отричайте, че носът допринесе много за гледанията сега, на хората им беше интересно и цъкаха да видят. 

Да видим коя ще остане по-дълготраен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Галена не направи 500к?????

ТЯ ВЛАГА НАИ МНОГО В ПРУЕКТИТИ СИ ЗАШТО НЕ МОЖЕ ДА ЧОКНЕ 500К ЗА ДЕН :///////

ЗАЩОООООООООО?? ЗАЩОООООООООО :@:@:@:@:@@:@:@:@:@:@:@@@@@@@

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Благодарение на Миле... Смешница

Как може да е благодарение на Миле, че тоз Миле какъв е? Аз не знам и кой е, сигурен съм че никой в България също не го знае...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...