Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 55 минути, Starboy каза:

Най-точният и красив коментар, написан от един от новите ми любими потребители, отива директно като подпис, за да го виждат всички! 

Нека се поздравим с един невероятен сингъл, "Луната му е в Лъв, а душата – Хулиган" ❤️ 

 

Страхотен хит! Горчиво съжалявам,че го оплюх когато излезе!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

Страхотен хит! Горчиво съжалявам,че го оплюх когато излезе!

Аз го открих едва преди три месеца. Творчеството на Джена има нужда от време. Тепърва Горкото момиче ще пороби всички, оплюли го при излизането му! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Oх, ама и ти си опериран от ирония де. Никой не го харесва, просто му се смеят всички.

Само да вметна за протокола - мацка съм, не съм пич.... :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-гледаните песни тази години(+ хитовете от последните месеци на миналата година) updated

1. "Жено бягай" - 22.4М                =   
2. "Няма да ми мине" - 14,8М      =   
3. "Добре ли си" - 12,7М              +1
4. "Изтрезняваш ли" - 12,4          -1
5. "Тръгвай си" - 9,5М                  +2
6. "Феноменален" -  9,4М            -1
7. "Сърце" - 8,75М                        -1
8. "Яко ми е" -  8,55М                    =
9. "Акула" -  8,2М                            =
10. "Боже мой" - 6,8М                   =  
 
"Акула" и "Тръгвай си" може да имат и повече гледания. Ако някой има точно инфо колко са, да пише. Там беше по-трудно защото  гледанията се събират от много клипчета.

Другите хитове от есен/зима 2018:

"Да гори в любов" - 6,1M
"Грешка беше" - 5,6М
"Въртележката" - 5,4М


Бонус за феновете на Галка:
"Пей сърце" - 1.9M
"В твоите очи" - 2.2M
"Моро му" - 1M

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Топ 10 най-гледаните песни тази години(+ хитовете от последните месеци на миналата година) updated

1. "Жено бягай" - 22.4М                =   
2. "Няма да ми мине" - 14,8М      =   
3. "Добре ли си" - 12,7М              +1
4. "Изтрезняваш ли" - 12,4          -1
5. "Тръгвай си" - 9,5М                  +2
6. "Феноменален" -  9,4М            -1
7. "Сърце" - 8,75М                        -1
8. "Яко ми е" -  8,55М                    =
9. "Акула" -  8,2М                            =
10. "Боже мой" - 6,8М                   =  
 
"Акула" и "Тръгвай си" може да имат и повече гледания. Ако някой има точно инфо колко са, да пише. Там беше по-трудно защото  гледанията се събират от много клипчета.

Другите хитове от есен/зима 2018:

"Да гори в любов" - 6,1M
"Грешка беше" - 5,6М
"Въртележката" - 5,4М


Бонус за феновете на Галка:
"Пей сърце" - 1.9M
"В твоите очи" - 2.2M
"Моро му" - 1M

 

Има грешка! “Добре ли си” има малко над 10М гледания, което я поставя на 4-то място :) В цифрите и на други песни има разминаване (Няма да ми мине, Изтрезняваш ли и тн). Бройм гледанията само на официалния канал на Планета!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Има грешка! “Добре ли си” има малко над 10М гледания, което я поставя на 4-то място :) 

Не. Добре ли си има повече от 2,5М гледания от други клипчета и няма как да не ги броим.
Включени са всички клипчета с 100к+ гледания. Другите също имат.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не. Добре ли си има повече от 2,5М гледания от други клипчета и няма как да не ги броим.
Включени са всички клипчета с 100к+ гледания. Другите също имат.

Съжалявам, но това е малко странно... Досега винаги сме гледали гледанията в официалните канали само. Сега изведнъж почнахме и другите (От Шефката насам), само и само да изкарате Галоша по-напред... СМЕШНО Е!

ПП: Всички слушатели на поп-фолка гледат гледанията само в официалните канали, така че, колкото и Галенови да искате да смятате и клипчетата във Вбокс и не знам си къде, само 20 човека тук ще ви прочетат измислената статистика!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Съжалявам, но това е малко странно... Досега винаги сме гледали гледанията в официалните канали само. Сега изведнъж почнахме и другите (От Шефката насам), само и само да изкарате Галоша по-напред... СМЕШНО Е!

ПП: Всички слушатели на поп-фолка гледат гледанията само в официалните канали, така че, колкото и Галенови да искате да смятате и клипчетата във Вбокс и не знам си къде, само 20 човека тук ще ви прочетат измислената статистика!!!

Докато пайнер не започнат да трият другите клипчета така ще е. и "Изтрезняваш ли" има над 1милион от други клипчета или и на официалния са 12,4? По тая логика "Акула" и "Тръгвай си"са средни хитчета с по 6 милиона.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Докато пайнер не започнат да трият другите клипчета така ще е. и "Изтрезняваш ли" има над 1милион от други клипчета или и на официалния са 12,4? По тая логика "Акула" и "Тръгвай си"са средни хитчета с по 6 милиона.

Да, но гледанията не са най-важното! Скоро би трябвало вече да се трият... нали сменят политиката

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Съжалявам, но това е малко странно... Досега винаги сме гледали гледанията в официалните канали само. Сега изведнъж почнахме и другите (От Шефката насам), само и само да изкарате Галоша по-напред... СМЕШНО Е!

ПП: Всички слушатели на поп-фолка гледат гледанията само в официалните канали, така че, колкото и Галенови да искате да смятате и клипчетата във Вбокс и не знам си къде, само 20 човека тук ще ви прочетат измислената статистика!!!

Тя Галена ще я мине й там официално. И нали идеята е да се покаже коя реално е по гледана и хитова от двете, ако ще и от 50 клипа. Скоро Галена ще е с най гледаният хит в канала на Планета, а Преслава няма й да помирише  топ 3 колкото и да се пукаш от злоба :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Скоро Галена ще е с най гледаният хит в канала на Планета.

Като сме на това. На 10ти февруари разликата между "Горе-долу" и "Пей сърце" е била около 3 милиона. 5 месеца по-късно е 1.8М. Не знам кога точно, но с сигурност ще я мине.😃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Като сме на това. На 10ти февруари разликата между "Горе-долу" и "Пей сърце" е била около 3 милиона. 5 месеца по-късно е 1.8М. Не знам кога точно, но с сигурност ще я мине.😃

Чакаме! Най големия пайнерски хит за последното десетилетие трябва да заеме мястото си! Странното е, че Галя така й не изпя тая песен на концерт. Публиката винаги е давала положителна реакция, а тя така я заеба... тъпо парче си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy Бързо превъртай на 10:44 и изпадни в носталгия и транс!

 

Майчице мила... колко плътен глас е имала! И с риск да го повторя до втръсване - липсва ми този нос :(

  • Like 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Топ 10 най-гледаните песни тази години(+ хитовете от последните месеци на миналата година) updated

1. "Жено бягай" - 22.4М                =   
2. "Няма да ми мине" - 14,8М      =   
3. "Добре ли си" - 12,7М              +1
4. "Изтрезняваш ли" - 12,4          -1
5. "Тръгвай си" - 9,5М                  +2
6. "Феноменален" -  9,4М            -1
7. "Сърце" - 8,75М                        -1
8. "Яко ми е" -  8,55М                    =
9. "Акула" -  8,2М                            =
10. "Боже мой" - 6,8М                   =  
 
"Акула" и "Тръгвай си" може да имат и повече гледания. Ако някой има точно инфо колко са, да пише. Там беше по-трудно защото  гледанията се събират от много клипчета.

Другите хитове от есен/зима 2018:

"Да гори в любов" - 6,1M
"Грешка беше" - 5,6М
"Въртележката" - 5,4М


Бонус за феновете на Галка:
"Пей сърце" - 1.9M
"В твоите очи" - 2.2M
"Моро му" - 1M

 

За "Акула" още щом излезе и малко след това изтриха 3 клипчета, които общо бяха направили 600k, сега са изтрили още едно, което беше второто най-гледано след официалното, но него не успях да засека, според мен е поне 500k. Ако не го броим гледанията са горе-долу толкова, ако го броим може би 9 милиона. Не съм гледал от поне месец дали има нови клипове всъщност и за двата дуета.

За "Тръгвай си" също има изтрити 2, но не съм успял да ги засека, поне 500k и от тях, така че гони 10 милиона.

Наистина такива цифри за две песни една след друга са голям успех, не мисля, че и от "Тръгвай си" има нещо по-добро като цялостен проект - изпяване, текст, музика, видеоклип и сензация в едно. Улучиха много, сигурно няма да пуснат друго това лято и двамата, въпреки че госпожата обещава албум тази година със сигурност и си чакам поне 2 диска песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

Майчице мила... колко плътен глас е имала! И с риск да го повторя до втръсване - липсва ми този нос :(

На мен и песните ми липсват, не само носа. Знаем, че каквито и да са новите, изобщо няма да се доближат до тогавашните.

  • Like 2
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...