Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Роско каза:

Къде снимат всички клипове на бялата стена .. :D

Толкоз ли е мизерна, въъъъй :D На клипове е лустросана. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насладете се на фрагмент "ПИЯН" на живо! Публиката се ДЕРЕ.. целувки! 

 

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Насладете се на фрагмент "ПИЯН" на живо! Публиката се ДЕРЕ.. целувки! 

 

Хита на лято 2019! Очаквайте още по-брутален запис от участието ѝ на 06.08 в Порте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че за 1 седмица "Паника" ще има към 1,7 млн. гледания, а "Пиян" направи 2,3 млн. за същото време.

@Donatella @pechenko @Stela @WindWalkerMonk Чувствайте се призовани! ❤️

@Starboy - Разкършваме ли се блажено в чест на тези резултати?

0:44 - аха, оха, упа, ВИЕ СТЕ!
1:25 - нищо не чувам?
1:29 - СУПЕР СТЕ! 

:3fdb8960598fa63e:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ANGEL каза:

Защо ли ми се струва, че Теди Александрова направи по-бързо 4 милиона отколкото Пиян и Паника ще генерират? 

Александрова направи 4 милиона за почти месец,а Преслава ще ги направи най-късно в понеделник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класация за изпълнители с най-много гледания през 2019. update

1. Азис 28.1М (2 песни)                                                   =
2. Лидия 23.3М (3 песни)                                                =
3. Галена 23.2М (3 песни)                                               =
4/5. Емилия и Денис Теофиков 18.5М (2 песни)      =
6. Галин 18.4М (2 песни)                                                 =
7. Тони Стораро 16.3М (8 песни)                                  +3
8. Преслава 16М (2 песни)                                             =
9. Анелия 12.6 (4 песни)                                                 -2
10. Десита 12.1 (2 песни)                                               -1

Топ 10 си остава с същите имена. Емануела още да бълва! :))

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Класация за изпълнители с най-много гледания през 2019. update

1. Азис 28.1М (2 песни)                                                   =
2. Лидия 23.3М (3 песни)                                                =
3. Галена 23.2М (3 песни)                                               =
4/5. Емилия и Денис Теофиков 18.5М (2 песни)      =
6. Галин 18.4М (2 песни)                                                 =
7. Тони Стораро 16.3М (8 песни)                                  +3
8. Преслава 16М (2 песни)                                             =
9. Анелия 12.6 (4 песни)                                                 -2
10. Десита 12.1 (2 песни)                                               -1

Топ 10 си остава с същите имена. Емануела още да бълва! :))

Това изглежда толкова смешно и жалко....

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Кое точно?🙄

 

Лидия, за която никой не е чувал и дори няма самостоятелна песен, е пред Галена, Емилия, Денис Теофиков и Преслава, които са с два хита тази година.

По-реалистично ще изглежда, ако гледанията на дуетите и триата се делят на 2 и на 3 според броя на изпълнителите. Така въпросната ще се смъкне в дъното на класацията. И други промени ще настъпят, с които нещата ще станат по-нормални.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Лидия, за която никой не е чувал и дори няма самостоятелна песен, е пред Галена, Емилия, Денис Теофиков и Преслава, които са с два хита тази година.

По-реалистично ще изглежда, ако гледанията на дуетите и триата се делят на 2 и на 3 според броя на изпълнителите. Така въпросната ще се смъкне в дъното на класацията. И други промени ще настъпят, с които нещата ще станат по-нормални.

Напълно съгласен. Нека гледанията на дуетите се делят на две, а на триотата на три!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Коментирайте факта, че за 1 седмица "Паника" ще има към 1,7 млн. гледания, а "Пиян" направи 2,3 млн. за същото време.

@Donatella @pechenko @Stela @WindWalkerMonk Чувствайте се призовани! ❤️

@Starboy - Разкършваме ли се блажено в чест на тези резултати?

0:44 - аха, оха, упа, ВИЕ СТЕ!
1:25 - нищо не чувам?
1:29 - СУПЕР СТЕ! 

:3fdb8960598fa63e:

 

Е Преслава е с по -силната песен този път. Просто е факт, какво има да се коментира. Нека да коментираме нещо друго. 

Аз не смятам, че Преслава и Галена са най - успешните изпълнители. Самият факт, че нито една от двете няма хит от ранга на "Плачещо сърце" или "Стари рани" говори достатъчно. Не броим Шушана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Е Преслава е с по -силната песен този път. Просто е факт, какво има да се коментира. Нека да коментираме нещо друго. 

Аз не смятам, че Преслава и Галена са най - успешните изпълнители. Самият факт, че нито една от двете няма хит от ранга на "Плачещо сърце" или "Стари рани" говори достатъчно. Не броим Шушана.

Не съм съгласен с втората част от поста ти. Не е само до най-големия хит. Те може да нямат хит от ранга на "Радка пиратка", "Ох, банана" и други, но това не означава че днес някой си спомня и дори знае със сигурност кои са изпълнителите на тези песни. Докато Галена и Преслава над 10 години са в топа (Преслава дори 14 вече), с ясно изразен интерес на публиката към тях самите като личности. Това е по-важно. Просто стартираха в други условия и не са хванали от 90-те години или 2000 г., когато всички имаха хитове. Естествено голяма част от тогавашните певици сега са забравени.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има Дяволско желание, Лъжа е, Нямаш сърце, Нямаш право... споррд мен са стабилни хитове и до днес в жанра. Галена има Тихо ми пази, Кой с Фики и В твоите очи и Пей сърце, които доста се откроиха и смятам, че са стабилни хитове във времето. Разбира се не могат да се сравняват с изброените класики, но тогава времената са били други и музиката е звучала различно.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не съм съгласен с втората част от поста ти. Не е само до най-големия хит. Те може да нямат хит от ранга на "Радка пиратка", "Ох, банана" и други, но това не означава че днес някой си спомня и дори знае със сигурност кои са изпълнителите на тези песни. Докато Галена и Преслава над 10 години са в топа (Преслава дори 14 вече), с ясно изразен интерес на публиката към тях самите като личности. Това е по-важно. Просто стартираха в други условия и не са хванали от 90-те години или 2000 г., когато всички имаха хитове. Естествено голяма част от тогавашните певици сега са забравени.

Е да бе, ама пропускаш нещо важно. Софа и Стораро са все още тук и все още актуални. Аз това се замислих. Колко пъти по национални ефири чухме "Бурята в сърцето ти", която отново според мен е по - голям хит от всичко на Преслава и Галена и е след 2000 година. Колко пъти чухме Преславеа - 1 път от Поли Генова.

Софа направи концерт в Арената. Слави и даде трибуна за 10 години на сцена. Стораро е винаги актуален, всяка включително Преслава/Галена тичат при него за дует. Коцака и той е 10 години на върха, със сигурност не по - малко от Галена/Преслава. Всяка година е с един от топ топ хитовете, макар и дует. Много е относително да кажеш, че те двете са.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@NazzkO на мен това ми направи впечатление. Последния път като бях на ретро, Преслава се пуска със 5 песни и изброените от теб (някои) звучаха. Имаха си прием но далеч от Слави Трифонов и Софа например. Че дори и някои други. Една както споменах Бурята в сърцето ми беше по - добре приета от Лъжа е, Дяволско желание, Душата ми крещи и не знам си още какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, -A. каза:

Имам чувството, че ''Пиян'' ще задмине дори ''Да гори е любов''.  Това ще е скритата лимонка. Просто няма омръзване. 

Пиян изпрати ми орхидея,
на всички разкажи че съм твоята фея.

- из мемоарите на -А. ❤️

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...