Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, retr0 каза:

Да, сега пак проверих и е както съм го написал първоначално. Може би това в кой регион е регистриран акаунта  оказва влияние, не знам. 

За съжаление не. Но дано се стигне и дотам, в крайна сметка те правата са си на Деси нали? Не виждам проблем да им ги предостави.

P.S - Какво се случва с акаунта на Емилия в инстаграм? Качват се някакви грозни нейни снимки + една снимка на Десислава. Да не й е хакнат? 

Абе и двете песни вървят добре. Ти като фен и на двете, но не радикален как ще коментираш двата трака. Кой според теб надделя?

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Това Деса ли е?

Палиш ли цигара след цигара (Корсет) защото Фики и Цвети не изместиха Галка от трендинг?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Абе и двете песни вървят добре. Ти като фен и на двете, но не радикален как ще коментираш двата трака. Кой според теб надделя?

“Пиян” надделя категорично. Но “Паника” също е голям хит. Всъщност вече бях на купон след излизането и на двете песни, и двете се пускаха по 2 пъти, но “Пиян” сякаш предизвиква по-голям фурор, може би заради тематиката на текста или не знам. 

Имам наблюдения и от приятели дето не са някакви фенове, които ми казват неща от сорта на “много яки нови песни има на Преслава и Галена, скъсват ги от въртене”. 

Сходен успех имат песните според мен, който слуша едната слуша и другата, но “Пиян” надделява засега и дори не мога да обясня по какъв начин, просто се усеща във въздуха.

Ти? Слушаш ли ги и двете? 😁

Иначе пък Галена доминира с “Добре ли си”;  “Феноменален” и “Шефката”  все още. Дали няма да се наредят до златните хитове на Гален? Коментирай! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви златни хитове има Гален, пак изтрещяхте. :1000(29):

Направи два-три опита да пее набедените за такива - "Утешителна награда" и "Знам диагнозата" на големи концерти, но опитите й завършиха трагично. 

Трябва да пробва да налага поредицата "Спри ме" - "Пак ли" - "Кой", ако иска да остави нещо след себе си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, retr0 каза:

“Пиян” надделя категорично. Но “Паника” също е голям хит. Всъщност вече бях на купон след излизането и на двете песни, и двете се пускаха по 2 пъти, но “Пиян” сякаш предизвиква по-голям фурор, може би заради тематиката на текста или не знам. 

Имам наблюдения и от приятели дето не са някакви фенове, които ми казват неща от сорта на “много яки нови песни има на Преслава и Галена, скъсват ги от въртене”. 

Сходен успех имат песните според мен, който слуша едната слуша и другата, но “Пиян” надделява засега и дори не мога да обясня по какъв начин, просто се усеща във въздуха.

Ти? Слушаш ли ги и двете? 😁

Иначе пък Галена доминира с “Добре ли си”;  “Феноменален” и “Шефката”  все още. Дали няма да се наредят до златните хитове на Гален? Коментирай! 

О, да. ''Паника'' я въртя много. Не колкото ''Пиян'', но определено ми е най-слушаната песен на Галена от много време насам. Просто гласа на Преслава ме кефи повече.

''Добре ли си'' никога не ме зариби истински. Даже ми е най-слабия проект на Галена от ''Дай ми любов'' насам. ''Сърце'' много ми хареса, но бързо ми омръзна. Тук я сравняваха със ''Спри ме'', което е меко казано комично. Все пак това е от най-силните проекти на Галена евър. ''Феноменален'' си е топ - най-големия самостоятелен хит. ''Шефката'' се споменава само защото в нея пее Галена. На Стораро наистина всички кючеци му правят гледания. Ето виж ''Кома'' която вече надвишава 7 милиона за няма и два месеца, но никой не го коментира. Може наистина да остане във времето, но не мисля, че Галена заслужава точно с нея да се запомни. Сега ще ти издам нещо - към 2011 и албума ''АЗ'' Галена ми беше от любимките. 

Галена и златни хитове е малко странно понятие. Тоест има нещо подобно, но топ хитове като ''Пантера'' и ''Хавана'' са минавали по-вяло от боклуци като ''Нашето любов е'' на Преслава, което е супер странно. Мисля, че се преекспонира това с вечните хитове. Нито Галена нито Преслава имат такива от 2008 насам. Това не може да се нарече златен хит защото се знае предимно от чалгари. Пример за такъв е''Хабиби''. Техните ''златни хитове'' са ''Кой'' и ''Моето слабо място''. Сигурно сега и двете ще налагат ''Феноменален'' и ''Да гори в любов''. Знам, че няма да си съгласен с мен, ама карай.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

О, да. ''Паника'' я въртя много. Не колкото ''Пиян'', но определено ми е най-слушаната песен на Галена от много време насам. Просто гласа на Преслава ме кефи повече.

''Добре ли си'' никога не ме зариби истински. Даже ми е най-слабия проект на Галена от ''Дай ми любов'' насам. ''Сърце'' много ми хареса, но бързо ми омръзна. Тук я сравняваха със ''Спри ме'', което е меко казано комично. Все пак това е от най-силните проекти на Галена евър. ''Феноменален'' си е топ. Определено това и е най-големия самостоятелен хит. ''Шефката'' се споменава само защото пее в нея Галена. На Стораро наистина всички кючеци му правят жестоки гледания. Ето виж ''Кома'' която вече надвишава почти 7 милиона за няма и два месеца. Никой не го коментира това. Може наистина да остане във времето, но не мисля, че Галена заслужава точно с това да се запомни. Сега ще ти издам нещо - към 2011 и албума ''АЗ'' Галена ми беше от любимките. 

Галена и златни хитове е малко странно понятие. Тоест има нещо като златни хитове, но едва ли не песни дето се разбивали всичко живо като ''Пантера'' и ''Хавана'' са минавали по-вяло от боклуци като ''Нашето любов е'' на Преслава. Аз мисля, че се преекспонира това с вечните хитове. Нито Галена нито Преслава имат такива от 2008 насам. Това не може да се нарече златен хит защото се знае предимно от чалгари. За мен златен хит е ''Хабиби''. Техните златни хитове са ''Кой'' и ''Моето слабо място''. Сигурно сега и двете ще налагат ''Феноменален'' и ''Да гори в любов''. Знам, че няма да си съгласен с мен, ама карай.

Точно така! След 2008 много неща се промениха в жанра и вече песните, дори много големите хитове, имат живот максимум 6 месеца до 1 година, а сезонните хитчета след 3 месеца заминават. Точно тук е предимството на Преслава, че закачи от периода до 2008 г. и създаде няколко шлагера като "Лъжа е", "Водка с утеха", "Дяволско желание" и "Новата ти". Забелязвам, че дори не дотам тотални хитове като "Нямам право", "Заклевам те", "Завинаги твоя" и "Финални думи", се радват на много висок интерес в PlanetaOfficial. Да ги налага по концерти и да ги набива в главите на младата аудитория, както Камелия правеше, защото НИКОЙ (освен Анелия) от актуалните изпълнители няма толкова много вечни хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Точно така! След 2008 много неща се промениха в жанра и вече песните, дори много големите хитове, имат живот максимум 6 месеца до 1 година, а сезонните хитчета след 3 месеца заминават. Точно тук е предимството на Преслава, че закачи от периода до 2008 г. и създаде няколко шлагера като "Лъжа е", "Водка с утеха", "Дяволско желание" и "Новата ти". Забелязвам, че дори не дотам тотални хитове като "Нямам право", "Заклевам те", "Завинаги твоя" и "Финални думи", се радват на много висок интерес в PlanetaOfficial. Да ги налага по концерти и да ги набива в главите на младата аудитория, както Камелия правеше, защото НИКОЙ (освен Анелия) от актуалните изпълнители няма толкова много вечни хитове.

Ясно е, че лидерството на Преслава е много по-изявено и истинско от това на Галена. Първата е пяла на най-добрите турнета и има песни дето се знаят от малки и големи, но Галена също направи много за жанра. Сега нека сме искрени - едни от най-добрите клипове в историята са нейни. Факт е, че най-вероятно разполага с парите на мъжа си, може да инвестира повече от други и т.н. но всеки както се уреди. 

На Преслава може да и се направи евала за едно - не се предаде както Ивана и Глория преди години. Имаше години в които и Емануела, Галена и Джена я разбиваха, но тя продължи и днес пак е над тях. Евала за което.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Ясно е, че лидерството на Преслава е много по-изявено и истинско от това на Галена. Първата е пяла на най-добрите турнета и има песни дето се знаят от малки и големи, но Галена също направи много за жанра. Сега нека сме искрени - едни от най-добрите клипове в историята са нейни. Факт е, че най-вероятно разполага с парите на мъжа си, може да инвестира повече от други и т.н. но всеки както се уреди. 

На Преслава може да и се направи евала за едно - не се предаде както Ивана и Глория преди години. Имаше години в които и Емануела, Галена и Джена я разбиваха, но тя продължи и днес пак е над тях. Евала за което.

При Галена никой не отрича прекрасните клипове, но (1) понякога са били крадени, (2) често високото им качество е било за сметка на по-слабите песни. Последното обстоятелство се доказва и от това, че днес много от песните, на които е снимала силни клипове, са тотално забравени. Преслава пък е на другата крайност - има супер много хитове без клипове или със смешни такива.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ariana Grande, Justin Bieber, Гери-Никол, Криско, Теди Александрова и Тита също нямат вечни и златни хитове, но това не ги прави по-малко влиятелни над музикалния небосклон днес. 

И само искам да попитам според вас кои са златните хитове на Преслава защото не знам, може аз да съм ненормален, но “Лъжа е”, “Нямаш право”, “Дяволско желание” и т.н през живота си не съм ги чул на ретро парти и всъщност някъде другаде, освен на участие на самата Преслава. Заради приемите по концерти ли ги водим за златни хитове или какво? 

За мен златен хит е “Две сърца” на Десислава и “Луда по тебе” на Камелия - песни, които няма човек който да отрече, че до ден днешен правят хората луди. Няколко на Азис и Ивана също спадат в тази категория. 

Преслава няма нито един хит от миналото, който днес да се доближава до техните песни, нито един. А онази “нямаш сърце” ли е, каква е пък да я наричате златен хит... къде по-точно? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Ariana Grande, Justin Bieber, Гери-Никол, Криско, Теди Александрова и Тита също нямат вечни и златни хитове, но това не ги прави по-малко влиятелни над музикалния небосклон днес. 

И само искам да попитам според вас кои са златните хитове на Преслава защото не знам, може аз да съм ненормален, но “Лъжа е”, “Нямаш право”, “Дяволско желание” и т.н през живота си не съм ги чул на ретро парти и всъщност някъде другаде, освен на участие на самата Преслава. Заради приемите по концерти ли ги водим за златни хитове или какво? 

За мен златен хит е “Две сърца” на Десислава и “Луда по тебе” на Камелия - песни, които няма човек който да отрече, че до ден днешен правят хората луди. Няколко на Азис и Ивана също спадат в тази категория. 

Преслава няма нито един хит от миналото, който днес да се доближава до техните песни, нито един. А онази “нямаш сърце” ли е, каква е пък да я наричате златен хит... къде по-точно? 

Да де, ама като спрат да пеят и считай че след 5 години са забравени. Никой днес, освен най-върлите фенове, не си спомня песните на Андреа и Елена Паришева от преди 10 години, макар че бяха сред най-големите хитове в съответната година.

За останалата част от поста ти няма да коментирам. Гледай какъв прием има "Нямаш сърце" и мълчи! Като запя "Водката", "Лъжа е" и др. на предния концерт акапелно, цялата Арена Армеец пееше с нея. И да - това е златен хит - и след 10 години да ти го искат и пеят.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прелава е гръмнала брутално в Бургас, няма съмнение кой е хита на това лято вече, аз съм изумен как я пеят от началото до края "Пиян", ще се ходи на нейно участие, че нещо напоследък ме мъкнат по някакви тъпи ретро вечери с Белослави и Мелинити и пиано барове, направо ми се плаче.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Да де, ама като спрат да пеят и считай че след 5 години са забравени. Никой днес, освен най-върлите фенове, не си спомня песните на Андреа и Елена Паришева от преди 10 години, макар че бяха сред най-големите хитове в съответната година.

За останалата част от поста ти няма да коментирам. Гледай какъв прием има "Нямаш сърце" и мълчи! Като запя "Водката", "Лъжа е" и др. на предния концерт акапелно, цялата Арена Армеец пееше с нея. И да - това е златен хит - и след 10 години да ти го искат и пеят.

 

Тоя концерт не е ли отдавна? Да ги изпее днес и по-конкретно тая “Нямаш сърце”, какво като е имала силен прием, и аз да съм там, и аз ще я пея, ама в едженвието си не съм се и сещашл, нито съм я чул някъде тая песен. И на новото поколение -  10 годишните да им пуснеш “Луда по тебе” ще я знаят и ще ти я пеят, какво “Нямаш сърце”, вие сериозно ли? 

Със същата увереност мога да твърдя, че всяка песен на Андреа от Кости е златен хит в такъв случай, нейните поне ги пускат по ретро партита. 

“Нямаш сърце” ахахахах 😂😂😂😂😂 

Този форум е единственото място на което попадам на такова мнение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Тоя концерт не е ли отдавна? Да ги изпее днес и по-конкретно тая “Нямаш сърце”, какво като е имала силен прием, и аз да съм там, и аз ще я пея, ама в едженвието си не съм се и сещашл, нито съм я чул някъде тая песен. И на новото поколение -  10 годишните да им пуснеш “Луда по тебе” ще я знаят и ще ти я пеят, какво “Нямаш сърце”, вие сериозно ли? 

Със същата увереност мога да твърдя, че всяка песен на Андреа от Кости е златен хит в такъв случай, нейните поне ги пускат по ретро партита. 

“Нямаш сърце” ахахахах 😂😂😂😂😂 

Този форум е единственото място на което попадам на такова мнение.

Нали я запя акапелно и нея на концерта в Арена - пееше се. Преди това пак я пя на едни награди. А и да оставим "Нямаш сърце" - остават песни като "Новата ти", "Дяволско желание", "Водката", "Лъжа е" .. част от тях навъртяха 5-6 милиона гледания след 10-15 години. 

Нищо смешно не виждам. Не знам на колко години си, но ако си на 15-16, нищо чудно че имаш такова отношение към старото поколение песни и т.н. 

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, retr0 каза:

Ariana Grande, Justin Bieber, Гери-Никол, Криско, Теди Александрова и Тита също нямат вечни и златни хитове, но това не ги прави по-малко влиятелни над музикалния небосклон днес. 

И само искам да попитам според вас кои са златните хитове на Преслава защото не знам, може аз да съм ненормален, но “Лъжа е”, “Нямаш право”, “Дяволско желание” и т.н през живота си не съм ги чул на ретро парти и всъщност някъде другаде, освен на участие на самата Преслава. Заради приемите по концерти ли ги водим за златни хитове или какво? 

За мен златен хит е “Две сърца” на Десислава и “Луда по тебе” на Камелия - песни, които няма човек който да отрече, че до ден днешен правят хората луди. Няколко на Азис и Ивана също спадат в тази категория. 

Преслава няма нито един хит от миналото, който днес да се доближава до техните песни, нито един. А онази “нямаш сърце” ли е, каква е пък да я наричате златен хит... къде по-точно? 

Е тук обаче малко си противоречиш. Ти сам спомена за някакви златни хитове на Галена а отричаш тези на Преслава. ''Дяволско желание'' е пята на много концерти и винаги е била с жесток прием. Няма какво да си кривим душата. От друга страна ''Две сърца'' (вечен хит - не го оспорвам) също Десислава я пя на няколко концерта на Пайнер и не е като да е разбила с прием на ниво ''Луда по теб''.

  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не говоря за концерти когато самите певици си ги пеят песните, а за това дали реално се слушат от някого по партита, от телефони и в ежедневието. 

Израза “Златни хитове” в поста ми за Галена преди беше просто така, тип “Горкото момиче - мегахит!”, не съм влагал някакво значение. Но ако “Нямаш сърце” ( 😂😂😂😂😂) е златен хит, значи бая певици в “Пайнер” могат да се похвалят с такива. И не отричам тези на Преслава, просто казвам, че доооста се преувеличава, особено за някои песни. Просто явно понятието “златен хит” е субективно. 

@Cally-Pressyfan' точно защото годините са ми доста по-отгоре от 12 ми е толкова смешно това, че “Нямаш сърце” го наричате златен хит. Страхотни фенове си има Преслава, в това спор няма. Късметлийка! Айде кажете сега някоя друга, “Завинаги твоя” златен хит ли е? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Изобщо не говоря за концерти когато самите певици си ги пеят песните, а за това дали реално се слушат от някого по партита, от телефони и в ежедневието. 

Израза “Златни хитове” в поста ми за Галена преди беше просто така, тип “Горкото момиче - мегахит!”, не съм влагал някакво значение. Но ако “Нямаш сърце” ( 😂😂😂😂😂) е златен хит, значи бая певици в “Пайнер” могат да се похвалят с такива. И не отричам тези на Преслава, просто казвам, че доооста се преувеличава, особено за някои песни. Просто явно понятието “златен хит” е субективно. 

@Cally-Pressyfan' точно защото годините са ми доста по-отгоре от 12 ми е толкова смешно това, че “Нямаш сърце” го наричате златен хит. Страхотни фенове си има Преслава, в това спор няма. Късметлийка! Айде кажете сега някоя друга, “Завинаги твоя” златен хит ли е? 

Ами точно това ти казвам. Старите песни на Преслава са с най-много гледания от тези на всички останали певици. Откъде ще ги е направила, ако тези песни не се слушат в ежедневието, по партита или където и да е?

Ето една кратка справка за гледаемостта на някои песни на Преслава преди 2010:

- Не ми пречи - 6,5 млн.
- Дяволско желание - 5,6 млн.
- Пия за тебе - 5,3 млн.
- Новата ти - 5,0 млн.
- Нямам право - 4,1 млн.
- Финални думи - 2,7 млн.
- И когато съмне - 2,6 млн.

и т.н.

Никоя друга певица няма такива цифри. Единствено "Луда по тебе" има повече и "Две сърца" е с 5 милиона. Но при Кама и Деса това са единични песни - при Преса са близо 10 парчета с много гледания. На повечето певици най-големите ретро хитове са с по 1-2 милиона.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ами точно това ти казвам. Старите песни на Преслава са с най-много гледания от тези на всички останали певици. Откъде ще ги е направила, ако тези песни не се слушат в ежедневието, по партита или където и да е?

Ето една кратка справка за гледаемостта на някои песни на Преслава преди 2010:

- Не ми пречи - 6,5 млн.
- Дяволско желание - 5,6 млн.
- Пия за тебе - 5,3 млн.
- Новата ти - 5,0 млн.
- Нямам право - 4,1 млн.
- Финални думи - 2,7 млн.
- И когато съмне - 2,6 млн.

и т.н.

Никоя друга певица няма такива цифри. Единствено "Луда по тебе" има повече и "Две сърца" е с 5 милиона. Но при Кама и Деса това са единични песни - при Преса са близо 10 парчета с много гледания. На повечето певици най-големите ретро хитове са с по 1-2 милиона.

Добре, но до колкото знам и Галена прави добри гледания на стари песни, а тях не ги наричате златни хитове? 

Не следя гледанията на стари песни всъщност, има ли някоя друга с подобни цифри или близки до тях?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...