Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, retr0 каза:

Има ли някоя друга с подобни цифри?

Ако говорим за стари песни, някои на Рени са с милиони. Нищо че идват от Сърбия, но най-гледаната е отдавна над 10 милиона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може ''Финални думи'' да е с повече гледания от ''Водка с утеха'', ''И когато съмне'' и ''Лъжа е''?

При Галена същите истории. ''На две големи'' с 2,6 милиона а ''Утешителна награда'' с 1,2 милиона. 

@retr0, +4 милиона няма. Галена има няколко близо до 3.

  • Like 1
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Как може ''Финални думи'' да е с повече гледания от ''Водка с утеха'', ''И когато съмне'' и ''Лъжа е''?

При Галена същите истории. ''На две големи'' с 2,6 милиона а ''Утешителна награда'' с 1,2 милиона. 

@retr0, +4 милиона няма. Галена има няколко близо до 3.

5,3M

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Добре, но до колкото знам и Галена прави добри гледания на стари песни, а тях не ги наричате златни хитове? 

Не следя гледанията на стари песни всъщност, има ли някоя друга с подобни цифри или близки до тях?

Галена е със смешни цифри на старите песни:

- Душата ми крещи - 2,8 млн.
- Намерих те - 2,4 млн.
- Знам диагнозата - 1,3 млн.
- Утешителна награда - 1,2 млн.

Другите са под милион.

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Галена е със смешни цифри на старите песни:

- Душата ми крещи - 2,8 млн.
- Намерих те - 2,4 млн.
- Знам диагнозата - 1,3 млн.
- Утешителна награда - 1,2 млн.

Другите са под милион.

Като съберем нейните и на Преслава почти достигат тези на “Луда по тебе” от едно клипче. :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

5,3M

Това е от по-новата генерация песни.

Но ето при Галена има много нелогичност в гледанията - как може "Душата ми крещи", която даже не беше голям хит при излизането си, да има повече от "Знам диагнозата" и "Утешителна награда", ВЗЕТИ ЗАЕДНО?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Това е от по-новата генерация песни.

Но ето при Галена има много нелогичност в гледанията - как може "Душата ми крещи", която даже не беше голям хит при излизането си, да има повече от "Знам диагнозата" и "Утешителна награда", ВЗЕТИ ЗАЕДНО?

Ми като това с “Финални думи” при Преслава се получава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Това е от по-новата генерация песни.

Но ето при Галена има много нелогичност в гледанията - как може "Душата ми крещи", която даже не беше голям хит при излизането си, да има повече от "Знам диагнозата" и "Утешителна награда", ВЗЕТИ ЗАЕДНО?

Защото беше и защото е. Но ти си седиш у вас и няма как да видиш реалния свят. На нея се избухва точно толкова, колкото и на Дяволско желание която ще обявиш за национален химн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Ми като това с “Финални думи” при Преслава се получава. 

Да, но тя беше хит при излизането си.

Аз тази песен на Галена (една от любимите ми нейни песни), но въобще не я помня като хит. Тогава даже "Пак ме преследваш" на Димана беше по-известна.

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още една класика от същия, Златен период на поп-фолка. Обожавам интервала 2000-2005! Тогава се родиха изключително добри песни и нивото на жанра беше много високо, като общественото мнение значително се подобряваше към т.нар. "чалга". 

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото тия песни никой почти не ги помни. Не може да сравнявате Душата ми крещи и Утешителна награда с Лъжа е, Не съм ангел и Новата ти примерно. За масовия слушател Галена се появи през 2010 според мен и заяви претенциите си. Преслава мачка от2005-2006 и поддържа сравнително чудесно ниво на хитовост и до сега. Да, имало е моменти, в които е слизала от върха, но за малко и не е правила фрапантна грешка в кариерата си. Всв пак няма на света изпълнител, който винаги по всяковреме да е номер 1.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Защото беше и защото е. Но ти си седиш у вас и няма как да видиш реалния свят. На нея се избухва точно толкова, колкото и на Дяволско желание която ще обявиш за национален химн.

Пълни глупости. Даже в топ 20 на хитовете за 2006 не влиза. Сега може и да е събрала някакъв пауър, покрай популярността на името Галена, но тогава категорично не беше нищо особено.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Да, но тя беше хит при излизането си.

Аз тази песен на Галена (една от любимите ми нейни песни), но въобще не я помня като хит. Тогава даже "Пак ме преследваш" на Димана беше по-известна.

Как да не е била хит “Душата ми крещи?” Разбира се, че беше и е една от запомнящите се стари песни на Галена. Сравнението с някаква песен на Димана няма да го коментирам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Как да не е била хит “Душата ми крещи?” Разбира се, че беше и е една от запомнящите се стари песни на Галена. Сравнението с някаква песен на Димана няма да го коментирам. 

Ами недей, но Димана поканиха на Планета Мура Мега 2006 (най-великия концерт на Пайнер евър), а не Галена.

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

И още една класика от същия, Златен период на поп-фолка. Обожавам интервала 2000-2005! Тогава се родиха изключително добри песни и нивото на жанра беше много високо, като общественото мнение значително се подобряваше към т.нар. "чалга". 

 

Какво ще кажеш за тази песен? Тези дни я надувам яко! Обаче на който я пратих, никой не я помни или изобщо чувал. :D

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Галена е със смешни цифри на старите песни:

- Душата ми крещи - 2,8 млн.
- Намерих те - 2,4 млн.
- Знам диагнозата - 1,3 млн.
- Утешителна награда - 1,2 млн.

Другите са под милион.

Дявола ме кара - 2,9М
Аларма - 1,6М
За пари - 1,8М
Dj-я ме издаде - 5,1М
Неудобни въпроси - 5,3М
Тихо ми пази - 2,7М
Мразя да те обичам - 2,3М
На две големи - 2,6М
С кое право - 2,1М

Всички други освен Преслава не могат да се похвалят с подобни цифри на стари песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ами недей, но Димана поканиха на Планета Мура Мега 2006 (най-великия концерт на Пайнер евър), а не Галена.

Супер. Сега Димана може да гримира чистачката на Галена някой ден, ако Галка реши да й даде бонус към заплатата.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Това е от по-новата генерация песни.

Но ето при Галена има много нелогичност в гледанията - как може "Душата ми крещи", която даже не беше голям хит при излизането си, да има повече от "Знам диагнозата" и "Утешителна награда", ВЗЕТИ ЗАЕДНО?

Клипчето на Знам диагнозата беше скрито дълго време. Имаше друго с 1,1М и едно с 600/700к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Почти 2,7 милиона! Истински ретро хит.

 

Ето тук вече едва ли има две мнения по въпроса. Както и за “Ти ме лъжеш най-добре”, “Гасне пламък”  и “Ти си ми всичко” примерно. 

Ама не, “Нямаш сърце” и “Не съм ангел” 😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Дявола ме кара - 2,9М
Аларма - 1,6М
За пари - 1,8М
Dj-я ме издаде - 5,1М
Неудобни въпроси - 5,3М
Тихо ми пази - 2,7М
Мразя да те обичам - 2,3М
На две големи - 2,6М
С кое право - 2,1М

Всички други освен Преслава не могат да се похвалят с подобни цифри на стари песни.

Това са песни от 2010/2011, които не ги броя като ретро. Тогава Галена стана Певица на годината вече. Даже са с малко гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Почти 2,7 милиона! Истински ретро хит.

 

Тази песен е една от малкото БГ песни които пускат и в нашите дискотеки. Мачка Райна, даже и фолклорните й песни са хитове тука.

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...