Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, retr0 каза:

Ето тук вече едва ли има две мнения по въпроса. Както и за “Ти ме лъжеш най-добре”, “Гасне пламък”  и “Ти си ми всичко” примерно. 

Ама не, “Нямаш сърце” и “Не съм ангел” 😂😂😂😂

''И това е любов'' също има 2,3 милиона а беше скрит над година поради проблеми с авторски права. ''Хиляди жени'' за мен също има място там. Малко по-ниско ниво са ''Нежна полиция'' и ''Агресия''. Стабилна бройка ретро хитове си има Райна. ''Разделени'' има едно клипче  с 1,6 милиона и едно с 1,7. милиона.

Току що, Willy каза:

Тази песен е една от малкото БГ песни които пускат и в нашите дискотеки. Мачка Райна, даже и фолклорните й песни са хитове тука.

Е тя напоследък само там има хитове. За ''Тежко мина'' ли говориш ?

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Ето тук вече едва ли има две мнения по въпроса. Както и за “Ти ме лъжеш най-добре”, “Гасне пламък”  и “Ти си ми всичко” примерно. 

Ама не, “Нямаш сърце” и “Не съм ангел” 😂😂😂😂

Това са приятни песни на Райна, но нали се сещаш ако ги изпее колко вяло ще минат? "Любимата ти" Нямаш сърце ще се приеме къде по-добре.

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Това са приятни песни на Райна, но нали се сещаш ако ги изпее колко вяло ще минат? "Любимата ти" Нямаш сърце ще се приеме къде по-добре.

“Нямаш сърце” не е никак лоша

песен, оспорвам хитовостта й, не музикалната стойност. 

Преслава каквото и да изпее ще се приеме добре. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, mitak_94 каза:

Какво ще кажеш за тази песен? Тези дни я надувам яко! Обаче на който я пратих, никой не я помни или изобщо чувал. :D

 

Явно си я пращал на някои, които или не са били родени тогава, или са били съвсем малки... Как да не я помня... Малко след това стартира "Планета" и спукваха Райна от въртене, чак да ти писне...А за "Рихтер"-а какво ще кажете? Супер зареждащото парче и супер готин и раздвижен клип! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

''И това е любов'' също има 2,3 милиона а беше скрит над година поради проблеми с авторски права. ''Хиляди жени'' за мен също има място там. Малко по-ниско ниво са ''Нежна полиция'' и ''Агресия''. Стабилна бройка ретро хитове си има Райна. ''Разделени'' има едно клипче  с 1,6 милиона и едно с 1,7. милиона.

Е тя напоследък само там има хитове. За ''Тежко мина'' ли говориш ?

Абсолютно всичките й фолклорни песни. Тежко мина проби, но много бързо всички оркестри я препяха.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Абсолютно всичките й фолклорни песни. Тежко мина проби, но много бързо всички оркестри я препяха.

Новата фоклорна - ''Писмо ми пише'' - се котира. Гледам, че вече има 600к за 7 месеца, което не е никак зле. Дано и тази стане голям хит. Тя доста си залага на фоклорните проекти. Май повече отколкото на попфолка. А бяха други времена. Тези ги пусна една след друга. 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ми латиноамерикански клип на Райна. Тогава и 88 имаха такъв клип - "Триумф на страстта". През лятото и есента на 2004 г. България беше подвластна на латиноамериканска истерия от сериалите "Тъмна орис" и "Трима братя, три сестри". ❤️

Райна - в крак с актуалните течения!

 

  • Love 5

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Явно си я пращал на някои, които или не са били родени тогава, или са били съвсем малки... Как да не я помня... Малко след това стартира "Планета" и спукваха Райна от въртене, чак да ти писне...А за "Рихтер"-а какво ще кажете? Супер зареждащото парче и супер готин и раздвижен клип! :Vishenka_05:

 

Все на връстници съм пращал, но не запознати дотолкова с песните на Райна. 😂 "Любов по скалата на Рихтер" е жестока, само дето я свързвам с едно момиче от моя град, което през лятото на 2005 се хвърли от 5-ия етаж. 😂 Ама нищо де, резачка си е.😎

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Новата фоклорна - ''Писмо ми пише'' - се котира. Гледам, че вече има 600к за 7 месеца, което не е никак зле. Дано и тази стане голям хит. Тя доста си залага на фоклорните проекти. Май повече отколкото на попфолка. А бяха други времена. Тези ги пусна една след друга.
 

 

Жестока песен! И сега да я пусне ще е хит. Първите ми спомени с гледане на Планета са свързани точно с нея.
 

Иначе от фолклорните й обожавам изпълнението на тази!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Жестока песен! И сега да я пусне ще е хит. Първите ми спомени с гледане на Планета са свързани точно с нея.
 

Иначе от фолклорните й обожавам изпълнението на тази!

О това изпълнение тук беше много критикувано. Повечето казваха, че Райна се е изгаврила с трака. Иначе и мен ме кефи.

Наистина ''Нежна полиция'' и до ден днешен звучи актуално. То Райна мачка. Да имаш ''5-6 минути'' и да пуснеш ''Нахално хубава'' и ''Една на милион'' вместо ''Размазания грим'' си е истински грях.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е старите песни на Преслава от 2006/10 да са най - големите хитове от този период. Защото си бяха най. - големите хитове тогава и хората ги слушат. Галена набра скорост след това, но цифрите не са й зле.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Само Райна може да се похвали с ТОТАЛНИ хитове в два паралелни жанра. Във фолклора е по-добре в момента отколкото в поп-фолка обаче. 

Не забравяй Императрица ЯНИЦА.

Тракът "Мома Яница" може спокойно да конкурира "Тежко мина младостта".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Любимият ми латиноамерикански клип на Райна. Тогава и 88 имаха такъв клип - "Триумф на страстта". През лятото и есента на 2004 г. България беше подвластна на латиноамериканска истерия от сериалите "Тъмна орис" и "Трима братя, три сестри". ❤️

Райна - в крак с актуалните течения!

 

Жестоки! 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не забравяй Императрица ЯНИЦА.

Тракът "Мома Яница" може спокойно да конкурира "Тежко мина младостта".

Да, Ян също мачка с фолклорен хит. 

Представяш ли си Преси, опиянена от успеха на “Тежко мина” да я запише в студио и да накара някой “уж случайно” да качи клипчето в YouTube, както с “Шушана”? Дали е способна? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Да, Ян също мачка с фолклорен хит. 

Представяш ли си Преси, опиянена от успеха на “Тежко мина” да я запише в студио и да накара някой “уж случайно” да качи клипчето в YouTube, както с “Шушана”? Дали е способна? 

Да, разбира се. Способна е на всичко, за да се задържи в топ 3 ВОВЕКИ !!!

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Donatella моята заплата я превеждат на 15-то число, кога е твоята? Дай да се синхронизираме и да помогнем на Гален за старите хитове малко, нуждае се от нас. 

П.С - могат ли да се купуват НЕгледания, т.е от много да стават на -150,000 примерно. Ако могат, направо пълня количката от сега - плащам на 15. Ще стопим гледанията на Прес по-бързо от килограмите й! 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпаднах в екстаз, след като видях толкова мега хитове на Райнуш на едно място. Тя винаги е била удобно подценявана през годините, само защото не е имала богат тъпкач или подкрепата на Пайнер-а. Въпреки това има толкова много класики и над 50 млн гледания! Ами тази, дори за балада прави доволно гледания и е уникален проект:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, mitak_94 каза:

Все на връстници съм пращал, но не запознати дотолкова с песните на Райна. 😂 "Любов по скалата на Рихтер" е жестока, само дето я свързвам с едно момиче от моя град, което през лятото на 2005 се хвърли от 5-ия етаж. 😂 Ама нищо де, резачка си е.😎

И какво стана с момичето? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

И какво стана с момичето? 

Ами какво... размаза се.😩 Като и е толкова акълът на 20 години да скача заради мъж...

 

 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, retr0 каза:

Със сигурност не се е записала на народни танци или плуване след това. 

И гимнастичката Цвети Стоянова падна от не знам кой си етаж, но сега е добре. Затова питах. Иначе жалко за момичето... 😢

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...