Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, retr0 каза:

И аз гледам в самото приложение, черно е защото съм с бета версия на iOS 13. Предполагам, че си с различна локация или нещо такова. 

6A6542E4-F59C-4897-B2B5-9DDCE15D018F.jpeg

Възможно е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой: Перфектната песен не съществу-
Аз:

20190729_190544.jpg

 

  • Haha 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ексклузивно! Новините в blitz през 2039 година:

''Камелия по-гореща от всякога в нов секси клип по случай 69-тия си рожден ден (ВИДЕО)''
''Не е за вярване! Софка вдига пищна сватба със сина на петия си бивш мъж'
''Деси Слава отпразнува с новото си гадже 18-тия му рожден ден (СНИМКИ)''

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНО!

Момчил Спасов пуска в колата “Среден пръст” на Кали и Цецо вика: Айде, намали сега, няма да слушам треторазрядни. (Това става на лайф в инста)

ПП: Тя не ходеше ли при него?

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ексклузивно! NOVA TV подготвя документален филм за творчеството на поп фолк певицата Джена! 

“Снимахме 3 седмици. Екипа на Нова искаха да бъдат свидетели за направата на един мой трак. Забавлявахме се много, даже с Наси си говорихме, че направо свикнахме с тях. Не искам да се хваля, но мисля, че ще спечеля Оскар! Скромността е за хора, които нямат други качества. Очаквайте филма през късната есен!”

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Е това никой не го е казал, просто се правят сравнения с Преслава, което е напълно нормално. Особено след като се твърдеше как Галена ще я размаже

Очакваше се да я размаже защото Феноменален всеки момент ще мине Да Гори, а Добре ли си размаза изтрезняваш ли. Това си дойде като изненада, само да не се окаже, че след два месеца едната още ще се пуска, а другата ще е при предходните песни на Преслава - в боклука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Очакваше се да я размаже защото Феноменален всеки момент ще мине Да Гори, а Добре ли си размаза изтрезняваш ли. Това си дойде като изненада, само да не се окаже, че след два месеца едната още ще се пуска, а другата ще е при предходните песни на Преслава - в боклука.

Всеки момент? Делят ги над 2 милиона гледания. По-рано от Нова година няма да е. Освен това, във времето когато излязоха "Да гори в любов" беше по-големия хит, но просто имаше по-кратък живот, докато "Феноменален" се разви на малко по-късен етап.

Просто някои хора от 10 години се опитват да омаловажават Преслава и да правят всичко възможно да изглежда залязла, а тя ги бръчка наред с хитове и непрекъснато медийно присъствие. Не знам как нечии фенове не се примириха за толкова време, че ще залезе, само когато сама реши да се откаже. Струва ми се, че и от скандала с носа ще се измъкне с дивиденти ... и с нов хит. А скоро предстои и албум да издава, което гарантира да е в центъра на вниманието и в следващите месеци.

  • Like 5
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PreslavaIsTheQueen каза:

СКАНДАЛНО!

Момчил Спасов пуска в колата “Среден пръст” на Кали и Цецо вика: Айде, намали сега, няма да слушам треторазрядни. (Това става на лайф в инста)

ПП: Тя не ходеше ли при него?

 

Много е луд тоя Цецо

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Всеки момент? Делят ги над 2 милиона гледания. По-рано от Нова година няма да е. Освен това, във времето когато излязоха "Да гори в любов" беше по-големия хит, но просто имаше по-кратък живот, докато "Феноменален" се разви на малко по-късен етап.

Просто някои хора от 10 години се опитват да омаловажават Преслава и да правят всичко възможно да изглежда залязла, а тя ги бръчка наред с хитове и непрекъснато медийно присъствие. Не знам как нечии фенове не се примириха за толкова време, че ще залезе, само когато сама реши да се откаже. Струва ми се, че и от скандала с носа ще се измъкне с дивиденти ... и с нов хит. А скоро предстои и албум да издава, което гарантира да е в центъра на вниманието и в следващите месеци.

Абе Калине излез от 2007 година. Никой не се интересува от Преслава или от хитовете й. Да, чат / пат се появява да й се посмее народа. Погледни какви са коментарите под песента й ? Та те влизат като при Рашия да си правят всекидневен гаргар.

Къде бръчка с хитове ? Един хит е изкарала тая година сега и вече я изкара, че цяла година е мачкала ? Колко пъти ходи на клубове тая година ? Колко пъти чу песните на Преслава преди "Пиян" и колко тези на Галена. Излез от форума малко и ще видиш, че всъщност Преслава си е една от всичките. Не е залязла, но не е й нещо особено. Ходи да пее по кръчмите вечер както всички други. Да, сега е супер актуална по клубовете с "Пиян", в това спор няма. Но забрави много бързо какво беше преди 10 дена.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе Калине излез от 2007 година. Никой не се интересува от Преслава или от хитовете й. Да, чат / пат се появява да й се посмее народа. Погледни какви са коментарите под песента й ? Та те влизат като при Рашия да си правят всекидневен гаргар.

Къде бръчка с хитове ? Един хит е изкарала тая година сега и вече я изкара, че цяла година е мачкала ? Колко пъти ходи на клубове тая година ? Колко пъти чу песните на Преслава преди "Пиян" и колко тези на Галена. Излез от форума малко и ще видиш, че всъщност Преслава си е една от всичките. Не е залязла, но не е й нещо особено. Ходи да пее по кръчмите вечер както всички други. Да, сега е супер актуална по клубовете с "Пиян", в това спор няма. Но забрави много бързо какво беше преди 10 дена.

Не виждам тогава с какво Галена е по-различна - същата клубна певица, слуша я същия таргет, който и Преслава, ходи по същите заведения да пее и пр.

И вие излезте от 2013-2015, когато наистина Галена беше нещо повече от останалите. И никой не ви го казва с лоши намерения, злоба или нещо такова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не виждам тогава с какво Галена е по-различна - същата клубна певица, слуша я същия таргет, който и Преслава, ходи по същите заведения да пее и пр.

И вие излезте от 2013-2015, когато наистина Галена беше нещо повече от останалите. И никой не ви го казва с лоши намерения, злоба или нещо такова.

Напротив, Преслава я слуша и по-възратсна аудитория!

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не виждам тогава с какво Галена е по-различна - същата клубна певица, слуша я същия таргет, който и Преслава, ходи по същите заведения да пее и пр.

И вие излезте от 2013-2015, когато наистина Галена беше нещо повече от останалите. И никой не ви го казва с лоши намерения, злоба или нещо такова.

Аз не го казвам за да ме слогаш във ВИЕ. Мен и двете като певици са ми на едно. Пиян ми е любимата песен в момента за разлика от онова недоразумение, но казвам нещата обективно. Галена преди пиян се слушаше повече от Преслава по клубовете. Имаше си Добре ли си и Феноменален. И двете се пускаха повече от Изтрезняваш ли.

Сега с Пиян мисля, че са наравно. Но не знам още как се пуска Паника. Събота ще ти кажа, но мисля, че пиян повече гърми.

Иначе и двете са на едно лимитирано клубно ниво. И двете реално се слушат, но всеки го е срам да си каже, че слуша чалгарки. Нямат авторитет и като цяло тежест в обществото. Но то никоя няма, дори там Ивана и Глория дето уж са некви големи...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Мара Шулевна отдавна е заявила, че Преси и Галка са готинки изпълнителки с яки кючечета и ги обича и двете, споровете са излишни! ❤️ 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Кралица Мара Шулевна отдавна е заявила, че Преси и Галка са готинки изпълнителки с яки кючечета и ги обича и двете, споровете са излишни! ❤️ 

Те и двете ми се обидиха обаче. На Галошка тъпата кокошка й писах: Ама ти верно ли си толко проста ма, да пуснеш песента с тоя припев. Се1 Джена ти го е писала. Не се връзва и е толкова провлачен, че ми се драйфа. 

Ми така е, припева е найк - важното в една песен, виж пиян. Не помня нищо от куплетите, но припева е най - избухващото нещо и това компенсира за всичко.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Те и двете ми се обидиха обаче. На Галошка тъпата кокошка й писах: Ама ти верно ли си толко проста ма, да пуснеш песента с тоя припев. Се1 Джена ти го е писала. Не се връзва и е толкова провлачен, че ми се драйфа. 

Ми така е, припева е найк - важното в една песен, виж пиян. Не помня нищо от куплетите, но припева е най - избухващото нещо и това компенсира за всичко.

Съгласен съм, кака! Ще си въртим още Феноменален до следващия трак! 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...