Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Blueberry каза:

Аз, но не са в музикалния жанр.

Сега е модерно да си КУЧКА или ТАРИКАТ.

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, ако тук чете някой който не разбира, ще реши че Анелия е неква треторазрядна. Това че в момента е в криза не значи, че е под другите две като цяло. Като Ана пееше зоопарк И бръм Галена пееше за Дай ми лайна. А като Генерал тресеше държавата, Преслава пляскаше еблива и аматьорка. Защо не ги сравним тогава : D 

Защото това, което цитираш са единични издънки на Галена и Преслава, а Анелия в последните 2 години е трагична. Сигурно е пуснала общо 15 песни, повечето от които безумни дуети с неизвестни гърци. От всичко това и една песен ако се е откроила е много. 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, ако тук чете някой който не разбира, ще реши че Анелия е неква треторазрядна. Това че в момента е в криза не значи, че е под другите две като цяло. Като Ана пееше зоопарк И бръм Галена пееше за Дай ми лайна. А като Генерал тресеше държавата, Преслава пляскаше еблива и аматьорка. Защо не ги сравним тогава : D 

Затова онзи ден казах, че Преслава, Анелия и Галена са си ТОП 3 на Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тая песничка е брутална, за жалост неоценена.. на едно домашно парти в общежитие се разкъртихме на нея! Смаза чистачката Кали ...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото това, което цитираш са единични издънки на Галена и Преслава, а Анелия в последните 2 години е трагична. Сигурно е пуснала общо 15 песни, повечето от които безумни дуети с неизвестни гърци. От всичко това и една песен ако се е откроила е много. 

Много важно. Тва не Пречи Галена и Преса да я окрадат нали? И двете са фенки на зоопарка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте някакви доказателства за това, че “Пей сърце” е по-голям хит от МСМ! 

ПП: “Хавана тропикана” изобщо не я пробутвайте за хит. Както блесна, така и угасна-вече никой не я помни и слуша. Даже “Стара каравана” се пуска доста по-често!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Много важно. Тва не Пречи Галена и Преса да я окрадат нали? И двете са фенки на зоопарка :D

Никой не я е окрал, просто ходят при едни и същи композитори, които са изчерпани и правят едно и също. Помним думите на Преси:

- "Като чуя името на Анелия и започвам да се смея" :lol:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Western каза:

Надуйте този хит, за да достигнем по бързо 12 милиона.

Поздрав, муци @xroflx9 💘

Мерси,душичке,днес го слушах докато обядвах. Великолепен трак!💞

Поздрав и за теб,и за всички останали

 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

А тая песничка е брутална, за жалост неоценена.. на едно домашно парти в общежитие се разкъртихме на нея! Смаза чистачката Кали ...

 

Какво мислиш за песента с бруталните рими "Кали - портокали" и "Кали - скали"?

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не я е окрал, просто ходят при едни и същи композитори, които са изчерпани и правят едно и също. Помним думите на Преси:

- "Като чуя името на Анелия и започвам да се смея" :lol:

Баш са си казали: искаме песен като тая! Те като Микеланджело май беше.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Какво мислиш за песента с бруталните рими "Кали - портокали" и "Кали - скали"?

 

Не я бях слушал тая песен, отвратителна е... клетата Кали, опитва се да се прави на модерна, а нека си го кажем без да се лъжем - стана си направо за смях.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Не я бях слушал тая песен, отвратителна е... клетата Кали, опитва се да се прави на модерна, а нека си го кажем без да се лъжем - стана си направо за смях.

Напоследък и тя се загуби и пропадна. Първите години в "Пайнер" беше супер - помним невероятните тракове "Спрях ли ти тока", "Седем", "Устни", "Недей сърце", "Като те почна". После имах още един много любим неин трак - "Копие". ❤️

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледайте тези клипчета и тогава ми кажете, че “Моето слабо място” не е най-големият пайнерски хит за последните 10 години!

 

ПП: Коя от другите две песни-“Пей сърце” и “Дай ми още” може да се похвали с такива приеми и такава истерия? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Напоследък и тя се загуби и пропадна. Първите години в "Пайнер" беше супер - помним невероятните тракове "Спрях ли ти тока", "Седем", "Устни", "Недей сърце", "Като те почна". После имах още един много любим неин трак - "Копие". ❤️

Да, добри тракове са тези, които си изброил, но преди Пайнер беше много по-добре. Този скандален трак още дъни всичките клубове из страната!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за червения тренчкот на Кали в този клип? Помня, че тогава обикалях наред магазини, за да се снабдя с подобна дрешка. Сега гордо развявам сходен тоалет, но в черен цвят. 

 

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Какво ще кажете за червения тренкчот на Кали в този клип? Помня, че тогава обикалях наред магазини, за да се снабдя с подобна дрешка. Сега гордо развявам сходен тоалет, но в черен цвят. 

 

Спекулира се, че си изчуруликал на уше този трак на някого ...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Спекулира се, че си изчуруликал на уше този трак на някого ...

 

Де да беше само спекулация, скъпа ... Истина е!

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

дискографията  на Галена е пълен с шедьовъри !

 

 

Брутализъм!

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Изгледайте тези клипчета и тогава ми кажете, че “Моето слабо място” не е най-големият пайнерски хит за последните 10 години!

 

ПП: Коя от другите две песни-“Пей сърце” и “Дай ми още” може да се похвали с такива приеми и такава истерия? 

Пей сърце не е пята на концерт цялата, и само при препева й реакцията беше бурна. Иначе във повечето изпълнения, колкото и да са добри е имало по - добре приети песни на въпросните концерти. За мен реакциите на концерти са много субективни, защото те си водят агитки. Освен това говорим за Преслава, която какво и да изпее ще има прием. Отделно е към края, ако не й на финала, когато публиката е загряла. И накрая "Дай ми още" със сигурност нямаше по - лош прием от тази песен и двата пъти в които Анелия я пя. Песента е голям хит, но клубно и като популярност другите две са по - големи. Дори извън чалгата моите познати ги знаят, докато за Моето Слабо място не мога да кажа същото.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...