Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Starboy  Набелязвам си нова цел, докато съм на шопинг за обновяване на есенния гардероб - бежов тренч. Познай от кого съм се инспирирал?

http://egoist.bg/wp-content/uploads/2017/04/The-Raglan-Trench-11176.jpg

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy  Набелязвам си нова цел, докато съм на шопинг за обновяване на есенния гардероб - бежов тренч. Познай от кого съм се инспирирал?http://egoist.bg/wp-content/uploads/2017/04/The-Raglan-Trench-11176.jpg

:roll1: :roll1:

А чантичка на Гучи ще има ли към това потекло, както е в оригинал?

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

:roll1: :roll1:

А чантичка на Гучи ще има ли към това потекло, както е в оригинал?

Може, но с променен дизайн, че рискувам да стана прекалено женствено облечен и група хомофоби да ме пребият, докато чакам на светофар.

  • Like 1
  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy  Набелязвам си нова цел, докато съм на шопинг за обновяване на есенния гардероб - бежов тренч. Познай от кого съм се инспирирал?http://egoist.bg/wp-content/uploads/2017/04/The-Raglan-Trench-11176.jpg

Лудата дойде  .. :1000(29):

553581_10150823984897632_126689487631_96

6 години по късно......  Изт. ли

51939300_332363927391937_244545785393452

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

значи за 6 години не е мръднала и крачка напред??????????????????

Ми и за 10 да не беше, с мода класа не можеш да си купиш. Тя като цяло си е селска пръчка Преси, но говорим принципно. Роксана и във Версаче да я облечеш пак ще смърди на кочина.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мързи ме да качвам и аз 20 клипчета от изпълненията на "Кой" на всичките концерти.(ако това е най-важно)

С сигурност са по-силни приемите.

Друго нещо. Хаваната на всяко участие на Галена пръска с прием, наскоро и клипче качваха. Никой не е виновен че Преса пее МСМ на всеки концерт. Не е като хората да й я търсят специално. Голям хит е. Топ 3 за 2014, но нищо повече от другите.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Преминаване към нов хостинг - форумът спира, но страхотните реклами - НЕ! Рекламите над всичко! Да живеят рекламите!

И като казах реклами, коя за вас е най-успешната реклама с участието на поп-фолк изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Пей сърце не е пята на концерт цялата, и само при препева й реакцията беше бурна. Иначе във повечето изпълнения, колкото и да са добри е имало по - добре приети песни на въпросните концерти. За мен реакциите на концерти са много субективни, защото те си водят агитки. Освен това говорим за Преслава, която какво и да изпее ще има прием. Отделно е към края, ако не й на финала, когато публиката е загряла. И накрая "Дай ми още" със сигурност нямаше по - лош прием от тази песен и двата пъти в които Анелия я пя. Песента е голям хит, но клубно и като популярност другите две са по - големи. Дори извън чалгата моите познати ги знаят, докато за Моето Слабо място не мога да кажа същото.

Точно към края на концертите хората са значително по-малко в залата, а Преслава мачка с приеми на този МЕГА ХИТ всеки път!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Благодарим за обективното мнение, Танче!

И единствената й хубава визия с кожените дрехи, а сега на нищо не прилича. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Мързи ме да качвам и аз 20 клипчета от изпълненията на "Кой" на всичките концерти.(ако това е най-важно)

С сигурност са по-силни приемите.

Друго нещо. Хаваната на всяко участие на Галена пръска с прием, наскоро и клипче качваха. Никой не е виновен че Преса пее МСМ на всеки концерт. Не е като хората да й я търсят специално. Голям хит е. Топ 3 за 2014, но нищо повече от другите.

Хаха... Най-смешен коментар на годината! Каква хавана, бе мой. Тая песен се забрави още през 2015! Днес само, когато Галя има участие я пускат, иначе... в коша!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Хаха... Най-смешен коментар на годината! Каква хавана, бе мой. Тая песен се забрави още през 2015! Днес само, когато Галя има участие я пускат, иначе... в коша!

Хаваната е супер яката песен и до днес кефи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

А тая песничка е брутална, за жалост неоценена.. на едно домашно парти в общежитие се разкъртихме на нея! Смаза чистачката Кали ...

 

ФеКали

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хаха... Най-смешен коментар на годината! Каква хавана, бе мой. Тая песен се забрави още през 2015! Днес само, когато Галя има участие я пускат, иначе... в коша!

A хита на десетилетието пускат ли го въобще? Не сме видяли клипче.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Venci каза:

Кака става все по-яка!!! ❤

Веднага да пуска нова песен с клип, за да покаже прелести.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Много по-добра от Моето слабо място. Моето слабо място е тъпа

 

Най-добрата песен на Преса. Дори гласът й е поносим тука.

@Donatella, класика:

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...