Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хора, вие чувате ли се? Новата на Фики и Цура е ужасна. Слушам я за 5-ти път и изобщо не може да ме зариби. Нито ще има успеха на “Болка моя”, камо ли на един от най-големите хитове на 2018-Грешка беше!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pechenko каза:

Ти сериозно ли?

Само феновете на наркоманката плюете проекта, защото видяхте конкуренция за хит на лятото.

Насрани сте!

Единия казва: “ще мине и замине”, а хвали “Пиян” все едно е нещо повече и няма да мине и замине.

Другия казва: “Ще се забрави за два месеца”, също хвали “Пиян” колко яка била, а същата ще се забрави за два месеца както стана с вселенския хит “Изтрезняваш ли”.

Яко се насрахте при наличието на конкуренция.

Скрий се. "Болка моя" е летния хит на Цура, не тази претоплена манджа.

Никаква конкуренция не може да бъде на "Пиян" и изобщо не са свързани с подобни хипотези негативните ни мнения.

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Скрий се. "Болка моя" е летния хит на Цура, не тази претоплена манджа.

Никаква конкуренция не може да бъде на "Пиян" и изобщо не са свързани с подобни хипотези негативните ни мнения.

Успокой се. Черпя те с хита на лятото. Не е нужно да ми благодариш. Знам, че ще се възхитиш.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хора, вие чувате ли се? Новата на Фики и Цура е ужасна. Слушам я за 5-ти път и изобщо не може да ме зариби. Нито ще има успеха на “Болка моя”, камо ли на един от най-големите хитове на 2018-Грешка беше!

Как може да слушаш нещо, което не ти харесва, цели 5 пъти? Що за мазохизъм? Ако не си мазохист/ка, то значи просто лъжеш. И в двата случая е лош показател за теб! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Скрий се. "Болка моя" е летния хит на Цура, не тази претоплена манджа.

Никаква конкуренция не може да бъде на "Пиян" и изобщо не са свързани с подобни хипотези негативните ни мнения.

Къде да се скрия? В Пазарджик при лелката с очилата дето се снима пред пердетата ли?

Насрахте се яко и не можете да си признаете.

Само тук плюете и сте наказани от бога да слушате манджите и бозите на Преслава, които ще ви поднася дълги години, а вие ще припадате като англичанки пред негардки к*р.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След провала на "Паника",Галенови са отчаяни и сега са решили да защитават това дуетче,което е рециклиран "Мотел" и естествено надали ще има успеха на песента на Азис. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Чакаме и тази песен да мине, и да видим коя ще е следващата “смазваща” песента на Преслава

След два месеца нито 1 няма да се помни, освен истинския хит - Името ти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо е смешно. Какъв хит ще е тоя дует. Ще се забрави до месец. Галенови ще възхваляват всяка нова излязла песен само и само да омаловажават грандиозния успех на Пиян...

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Чакаме и тази песен да мине, и да видим коя ще е следващата “смазваща” песента на Преслава

Какво смазва?

На Павел малката патка ли?

Нищо не смазва.

Минава и заминава и никой не помни коя беше последната й песен.

Изкарвахте "Изтрезняваш ли" някакъв вселенски хит, а точно след 3 месеца не се помни и е ред на следващата боза, която не се различава от предната, а именно "Пиян". Тя даже дали ще изтрае и 3 месеца, защото скоро ще пусне нови пет бози с срок на годност от 2 до 3 месеца, които феновете й ще възхвалявате до небето

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Направо е смешно. Какъв хит ще е тоя дует. Ще се забрави до месец. Галенови ще възхваляват всяка нова излязла песен само и само да омаловажават грандиозния успех на Пиян...

Ще видим.

Помнете какво сте казали.

Замириса на двуполови същества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

След два месеца нито 1 няма да се помни, освен истинския хит - Името ти.

Вчера гърмя от кола, спряла под балкона ми. Може серенада да е било - не се подадох. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Какво смазва?

На Павел малката патка ли?

Нищо не смазва.

Минава и заминава и никой не помни коя беше последната й песен.

Изкарвахте "Изтрезняваш ли" някакъв вселенски хит, а точно след 3 месеца не се помни и е ред на следващата боза, която не се различава от предната, а именно "Пиян". Тя даже дали ще изтрае и 3 месеца, защото скоро ще пусне нови пет бози с срок на годност от 2 до 3 месеца, които феновете й ще възхвалявате до небето

То нали така възхваляваните “Сърце” и “Добре ли си” са много хитови. Доста бързо отминаха, а едната беше дует уж със топ звездата на Балканите, но и това не помогна... Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pechenko каза:

Насрахте се яко и не можете да си признаете.

 

Вие сте тези, които се насрахте с предварителни закани, че "Паника" ще смаже "Пиян", а после се скрихте в миша дупка.

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

То нали така възхваляваните “Сърце” и “Добре ли си” са много хитови. Доста бързо отминаха, а едната беше дует уж със топ звездата на Балканите, но и това не помогна... Жалко!

Добре ли си е хит в момента, тепърва я оцених. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Вие сте тези, които се насрахте с предварителни закани, че "Паника" ще смаже "Пиян", а после се скрихте в миша дупка.

Точно така. Какви приказки и закани бяха преди да излезне “вселенския хит” Паника, а то какво... НИЩО!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Вие сте тези, които се насрахте с предварителни закани, че "Паника" ще смаже "Пиян", а после се скрихте в миша дупка.

Никой не се е скрил. Тука са си. И клипчета споделят.

Пък щом не може да си инкрустирам клип в подписа, ще го плескам у всеки пост за десерт!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Никой не се е скрил. Тука са си. И клипчета споделят.

Пък щом не може да си инкрустирам клип в подписа, ще го плескам у всеки пост за десерт!

 

Тук са си, но и дума не обелват по темата. Видяха, че Галена няма да я победи и започнаха да търсят летния хит в песните на Теди Александрова, Фики и Цветелина Янева, само и само да не е в Преслава. Жалка история.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Вие сте тези, които се насрахте с предварителни закани, че "Паника" ще смаже "Пиян", а после се скрихте в миша дупка.

Както виждаш съм тук и не съм се крил никъде.

Галена смъкна Преслава от трендинга и айтюнс.

Въпрос на време е да я смачка с останалото.

Знаем, че песните на Галена се развиват постепенно, а не като Джаксановите бум и после на земята и айде следващата

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тук са си, но и дума не обелват по темата. Видяха, че Галена няма да я победи и започнаха да търсят летния хит в песните на Теди Александрова, Фики и Цветелина Янева, само и само да не е в Преслава. Жалка история.

Аз защитавам Янева от преди това, така че не вървиш, мила маймунке.

Аз дори не харесвам песента на Теди, но ти и други потребители никога не сте били обективни и не признавате успехите на другите.

Само наркоманката е в ушите и устите ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Както виждаш съм тук и не съм се крил никъде.

Галена смъкна Преслава от трендинга и айтюнс.

Въпрос на време е да я смачка с останалото.

Знаем, че песните на Галена се развиват постепенно, а не като Джаксановите бум и после на земята и айде следващата

Не всички песни на Галена се развиват постепенно - някои като "Дъ бос" и "Просто шоу" си угасват за 1 месец и после никой не ги бръсне за слива. "Паника" е от същия калибър. Сега Фики и Цура като я бутнат от Трендинг, считай че съвсем е зациклила гледанията и харесванията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Както виждаш съм тук и не съм се крил никъде.

Галена смъкна Преслава от трендинга и айтюнс.

Въпрос на време е да я смачка с останалото.

Знаем, че песните на Галена се развиват постепенно, а не като Джаксановите бум и после на земята и айде следващата

Кажи, че знаеш, че Галя си купува гледанията на малко по-късен етап и ви прави на луди...

ПП: Преслава размазва бе хора! Не го ли разбирате? Вече 15 години пръсва с ТОТАЛНИ ХИТОВЕ! Тя е ТОП 1-Няма друга!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не всички песни на Галена се развиват постепенно - някои като "Дъ бос" и "Просто шоу" си угасват за 1 месец и после никой не ги бръсне за слива. "Паника" е от същия калибър. Сега Фики и Цура като я бутнат от Трендинг, считай че съвсем е зациклила гледанията и харесванията.

Ти това чакаш, да я бутнат от трендинга.

Ми те щот са угаснали за това имат по 10 милиона всяка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Кажи, че знаеш, че Галя си купува гледанията на малко по-късен етап и ви прави на луди...

ПП: Преслава размазва бе хора! Не го ли разбирате? Вече 15 години пръсва с ТОТАЛНИ ХИТОВЕ! Тя е ТОП 1-Няма друга!

15 години се дрогира и е*е с колеги.

топ е наистина, няма друга такава!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Ти това чакаш, да я бутнат от трендинга.

Ми те щот са угаснали за това имат по 10 милиона всяка.

Преса със средни хитове като "Обратно в играта" и "Изтрезняваш ли" има над 10 милиона, но вие я изкарвате залязла? Противоречите си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...