Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Willy каза:

"Кома" е ужасна простотия. Най-гнусната песен тази година. Щях да кажа не знам как стана такъв хит ама като им знам вкусовете..

Павел пък див селянин. Преслава какво му е харесала?

Жесток мууд днес, ужас.🤣😋

 

Нямаше как да бъде по-точно за "Кома".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 51 минути, THE IIconic каза:

Принципно съдбата е кучка, но в случая е била благосклонна. Жалко че не е наследила на майка си стария поялник, но за това пък има тиква като баща си!

FB_IMG_1568458552090.jpg

Дали догодина пак по същото време година по-късно пак ще са заедно- съмнява ме. 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Ами това си е линия, която следва Стораро още от Най добрата фирма, Колко сме пили, Специален поздрав, Лято 2016, Коктейл, Купон без край, Шефката и сега Кома. 

 

Коментирай 20те милиона на Най добрата фирма 🤣

Screenshot_20190914_142017_com.google.android.youtube.jpg

*acts surprised*

Това беше тотален хит и в Мк.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Дали догодина пак по същото време година по-късно пак ще са заедно- съмнява ме. 

Давам им година и Преса ще свърши гипсирана положена в корито.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Давам им година и Преса ще свърши гипсирана положена в корито.

Ще е заслужено обаче, защото не й се наби в главата. Аз такива не ги съжалявам, напротив. Една приятелка ми викаше да й помогна, че мъжа й я биел, но аз й викам: малко ти е. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще е заслужено обаче, защото не й се наби в главата. Аз такива не ги съжалявам, напротив. Една приятелка ми викаше да й помогна, че мъжа й я биел, но аз й викам: малко ти е. 

Не знаем дали я бие или не (струва ми се, че по-скоро не). При Бирмата беше ясно, че ядеше бой, но тя простачката рева в ефир за него, хем ставаше хиляда пъти за резил с изцепките си (дори в криминален бюлетин я вкараха). Мен повече ме притеснява дейността на Павел като наркотрафикант. Представете си Преса в какви среди се движи, за да се запознае с него. Лика прилика са си.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не знаем дали я бие или не (струва ми се, че по-скоро не). При Бирмата беше ясно, че ядеше бой, но тя простачката рева в ефир за него, хем ставаше хиляда пъти за резил с изцепките си (дори в криминален бюлетин я вкараха). Мен повече ме притеснява дейността на Павел като наркотрафикант. Представете си Преса в какви среди се движи, за да се запознае с него. Лика прилика са си.

Това е средата на всяка чалгаджийка. Да не мислиш, че останалите се движат с учени, поети и археолози?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Това е средата на всяка чалгаджийка. Да не мислиш, че останалите се движат с учени, поети и археолози?

Далеч съм от подобна мисъл, но поне имат за гаджета някакви охрани, бизнесмени и др., не чак наркотрафиканти.

Някой знае ли кой набор е Павел? По-малък ли е от Преса? Тя си пада по млади лъвчета, Бирмата беше '90. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, THE IIconic каза:

@WindWalkerMonk

Коментирай снимката по- горе и факта, че Паола е същия главок като баща си!

Е на кой да прилича ? По - добре мен ако питаш, както и при децата на Галена. Метнали са се на татко си. Нека не забравяме какви селски тетки бяха Преса/Галя в началото, сега ги гледате мацорани, но мен ако ме питаш, децата са избрали малкото зло. има Господ дето се вика, че ако бяха грозни като майките си, със селско излъчване и деца на чалгаджийки, света за тях щеше да е много суров.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Това е средата на всяка чалгаджийка. Да не мислиш, че останалите се движат с учени, поети и археолози?

С поети движат мило, защото им пишат текстовете. А някои от тях дори се изживяват като такива, да не кажа повечето. Те две думи не могат да кажат, но текстове пишат. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/тони-стораро-фики-и-емрах-гости-на-тежк/

Toni-Storaro-Vasilis-Karas.jpg

Toзи до Тони го помислих за Дани Девито. Превъзходен човек пингвин от Батман, няма нужда и то много грим, той физическите дадености си ги има. 

Иначе приличат на мафиот и Тонката е като дългогодишната му държанка дето му върти дудуци в колата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Същите тези цигани миналата година трупаха гледания на Шефката, но тогава ви беше добре дошло. 

 

Как така ги изчисли тези 2-3 милиона средно на Миле. Аз виждам, че 2 от миналогодишните му опити са с по 8 милиона. 2 песни на по 9 месеца са с по 5 милиона. 

Придържай се към коментарите за Преслава по добре. Чао🤗

И не, не държа да ми отговаряш, просто парирам опитите ти за лъжи и манипулации. Но впредвид реномето ти, то на всички си ясна... 

Screenshot_20190914_121833_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122005_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122318_com.google.android.youtube.jpg

Мађионичар е от 2014/15 май, но е изтрита и качена наново но пак си прави стабилни гледания, истински хит

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

А защо не слагат Райна в трендинг още, знаеш ли? 

Предполагам, че е нещо заради алгоритъма. Попринцип според него имат значение продължителността на гледане на клипа, бързината на натрупване на гледанията, лайковете, дислайковете и коментарите. Колкото по-бързо след излизането на клипа се развиват тези фактори, толкова по-голям е шанса. Това са основните фактори. Със сигурност обаче има начин да се манипулира и да се вкарват клипове там. Колкото и да твърдят, че няма как, аз не вярвам. Щом могат да се купуват гледания, лайкове и споделяния, значи може и място в трендинг. Ако си купиш още в началото гледания примерно, предполагам, че може, защото алгоритъма ще ги засече като бързо натрупани.

Райна обаче ако не влезе по естествен път няма да тръгне да си плаща за такова нещо. Друг е въпроса, че може и Пайнер да се намесват по някакъв начин и да подбират кои техни клипове да са там. Разбира се ако става дума за манипулация и интерес от тяхна страна да го правят.

Виж статистиката на споделянията на клипа и другите фактори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин и Надя са били на рождения ден на Паола. Колко е висок Павел, защото направо се губи на фона на Константин? Със сигурност е под 1.80.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Много яка балада, май е първата песен на Пашев?

 

Ооо, не знаех, че е издавана тази песен. Жестока е! Точно вчера гледах Пашев на кастинга при Слави.🤣

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Константин и Надя са били на рождения ден на Паола. Колко е висок Павел, защото направо се губи на фона на Константин? Със сигурност е под 1.80.

Коментирай облеклото на Павел. Защо е облечен с дънки и тениска, както ходи всеки ден? А Преслава е с официална рокля. Той си държи на селско-мутренската визия. Може да не е посмяла да му направи забележка, да не й направи нослето още по-малко. 😁 Иначе самата Преса е хубава.  Паола е истинско малко маймунче. 🐒

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...