Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Beat. каза:

За друг участник се предполага, че е Есил Дюран.

Е, как да мине шоу-програма без кралицата на попфолка?!

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-

Луна платилa 5 бона на млад мъж да се представя за нейн любовник.

https://hotarena.net/luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-da-laje-che-i-e-liubovnik

@asylum

Хората какви пари взимат да се щракнат няколко пъти с подходящия човек. 

Иначе този пич малко мяза на Дойчо от форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-

Луна платилa 5 бона на млад мъж да се представя за нейн любовник.

https://hotarena.net/luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-da-laje-che-i-e-liubovnik

@asylum

Хората какви пари взимат да се щракнат няколко пъти с подходящия човек. 

Иначе този пич малко мяза на Дойчо от форума. 

По-скоро 5 лева му е дала. Той и за без пари би драпал за слава 😂

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Kriminal каза:

Е, как да мине шоу-програма без кралицата на попфолка?!

Зимата койотите от Кърджалийския балкан също я викат да ловува с тях.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Зимата койотите от Кърджалийския балкан също я викат да ловува с тях.

Извинете, Името й е роза е от Хаскьой!

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Извинете, Името й е роза е от Хаскьой!

Родена е там, но по-късно мигрира към Кърджали заради наличието на повече елени и зайци в балкана.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия кво се бута на рождения ден на Паола бре? 

 

                                                                              "Моля те ела, ще правим фотосесия, трябват ми приятелки-колежки"

 

"Извикай Джена, нали последният ти дует беше с нея, ние уж втори щяхме да имаме..."

 

                                                                                   "О, тая змия ще ми урочаса детето. Ела ти, ти и без това не знаеш къде се намираш, все тая къде ще бъдеш :) "

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-

Луна платилa 5 бона на млад мъж да се представя за нейн любовник.

https://hotarena.net/luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-da-laje-che-i-e-liubovnik

@asylum

Хората какви пари взимат да се щракнат няколко пъти с подходящия човек. 

Иначе този пич малко мяза на Дойчо от форума. 

Да бе... Нищо общо

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хубаво, ще дойда. Но на моята маса да има много салфетки"

 

                                                                                                                                О, няма да ми храчиш на празника на детето!

 

"Тогава няма да дойда, нека видят, че нямаш приятелки сред колежките"

 

                                                                                                                                                                                   Стига дееее.

 

"Аз-аз съм ти болката остра, да ти я лекува някоя проста"

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Зимата койотите от Кърджалийския балкан също я викат да ловува с тях.

По-скоро да вият заедно😂

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

По-скоро да вият заедно😂

Те като хванат някой глиган, ако знаеш какво виене пада. Вият, та се късат. Есил го изкарва на народно пеене нейното. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален криндж! Анелия си припява върху плейбека и мята ръце, а публиката някаква заспала, сякаш насила са ги закарали и не знаят къде се намират. Време е да се отказва, за нищо не става.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Коментирайте, че Глория пее за 5000 лева, а не за 6 както е обявено в Пайнер.

И тия са й много за изтъркания репертоар и дефилето с балните рокли. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Тотален криндж! Анелия си припява върху плейбека и мята ръце, а публиката някаква заспала, сякаш насила са ги закарали и не знаят къде се намират. Време е да се отказва, за нищо не става.

Да.. за жалост. А песента е много хубава.

Анелия май става само да си записва песни и да ги пуска в стрийминг платформите. Когато изкара хит - на далавера сме. 

Тя и на пайнерски концерти вече е много заспала работа. На концерта, дето се пяха "Моро му" и "Не се изтриваш", Анелия закриваше и беше меко казано недостойно и вяло закриване.

Тази жена, ако беше в Америка, щяха да й предпишат да пие Адерал (законни амфетамини).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да.. за жалост. А песента е много хубава.

Анелия май става само да си записва песни и да ги пуска в стрийминг платформите. Когато изкара хит - на далавера сме. 

Тя и на пайнерски концерти вече е много заспала работа. На концерта, дето се пяха "Моро му" и "Не се изтриваш", Анелия закриваше и беше меко казано недостойно и вяло закриване.

Тази жена, ако беше в Америка, щяха да й предпишат да пие Адерал (законни амфетамини).

Съгласен съм с всичко написано. Знам че тук много я харесват, но според мен изведнъж си развали и визията. Вече не само че прилича на възраста си, че и повече може да и дадеш.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия преди години когато беше развлечена дропла предизвикваше много повече емоция в публиката. Беше голяма сензация. Сега е топ мадама, но за сметка на това много рядко случва на песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер си е Анелия, да, малко е неадекватна, но ме кефи как я боли п**ката как изглежда и че дойде без грим на рождения ден на Паола, та дори и на собствения си рд. Повечето певици не само се грижат за външния си вид, а направо са комплексирани заради него, по-малкото зло според мен е на Анелия

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Супер си е Анелия, да, малко е неадекватна, но ме кефи как я боли п**ката как изглежда и че дойде без грим на рождения ден на Паола, та дори и на собствения си рд. Повечето певици не само се грижат за външния си вид, а направо са комплексирани заради него, по-малкото зло според мен е на Анелия

Ами не си мисли, че Анелия не се грижи или не й пука. Преди 2 години около "Дай ми още" беше много погрозняла и състарена, дори в самия клип изглежда зле. За най-големия си хит ли не можа да се постарае...?

После го осъзна и се почнаха ежеседмични процедури, лицеви масажи, хилуаронови кремове, тя дори ги рекламираше в страницата си, за да е по на далавера. Даже май имаше и клипчета как я боцкат с нещо.

Мисълта ми е - стегна се в един момент визуално, но това в момента е абсолютният й маскимум и е плод на много грижи и труд. Добре изглежда, но аз винаги искам повече. 😈 Не знам, май ще трябва да си занижа критериите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...