Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, за жалост...

Голям фактор играе, че хората се върнаха от почивки. Има цялостно увеличение на гледанията. Но това не ме оправдава за грешния усет. Вижда се, че песента се харесва. Аз недоумявам как... На мен ми харесват неоценените песни на Райна. "Една на милион" за мен е по-добра, "Сафари" също. Тази ми звучи супер изтъркано и неграбващо. Губя усет за това какво ще се хареса на масите.

Май спря да ти се дава отгоре. Нали знаеш как работи вселената😁

 

Иначе и мен в началото новата на Райнуш не ми допадна, но всъщност ако и дадеш няколко шанса, ще ти допадне. Само ритъма е банален тук. Останалото е на топ ниво. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава как пее Пиян на Павел, или казано Пепа на Пацо:

Пиян събуди ме във 5,

на всички разкажи как ти врътнах аз един минет,

кажи уникален минет,

нали е уникално как глътнах ти я като мен!

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Абе вчера лирика на Пиян съм записал че имаше 186К. Отварям днес и гледам +13К, а преди това правеше много по-малко. Викам аз да не съм объркал девятката с осмица? Но щом и ти си ги записал, значи не съм. Направила е 13К от второто, много странно увеличение.

Защо не сте добавили клипчето в popnable? То дефакто си влиза в ТОП 100 за вчера.

За това клипче ли говориш?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

За това клипче ли говориш?

 

В поста човека пише и говори за Пиян... Не мога с теб 🤣 🤣 🤣 

 

Ей този е направил 13ка. 

Освен това има и още един, който почвам да засичам:

 

 

 

Стеле, коментирай, че радостта ви от вчера повяхна и Пиян пак прави повече гледания от Паника. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави щото е по хубава песен. Ако Паника беше по - добра, тя щеше да прави повече. Паника е тъпа песен и успеха к се дължи на дж ите и на това, че я пее Галена!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, който вече има албума, да погледне гърба на обложката.... Прави ми впечатление, че "Да гори в любов" е регистриран в Министерството на културата на 19-07-2019 г. Т.е. това май съвпада с излизането на "Пиян" , нали ? Тя май излезе тогава? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Прави щото е по хубава песен. Ако Паника беше по - добра, тя щеше да прави повече. Паника е тъпа песен и успеха к се дължи на дж ите и на това, че я пее Галена!

Мен първоначално по ме изкефи Паник. По различна е. Но Пиян в дългосрочен ме зариби повече. По добре звучи на големи колони. Паника звучи заглъхнало. Освен това Галя многи врещи... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

В поста човека пише и говори за Пиян... Не мога с теб 🤣 🤣 🤣 

 

Ей този е направил 13ка. 

Освен това има и още един, който почвам да засичам:

 

 

 

Стеле, коментирай, че радостта ви от вчера повяхна и Пиян пак прави повече гледания от Паника. 

:1000(29):

Объркала съм клипа при пействането, недей да скачаш веднага. Не сме безгрешни.

Аз нямам проблем с това, че "Пиян" е направила повече гледания. Колкото и да ти се иска радостта ми няма как да повехне от това. Когато има факти ги приемам.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Прави щото е по хубава песен. Ако Паника беше по - добра, тя щеше да прави повече. Паника е тъпа песен и успеха к се дължи на дж ите и на това, че я пее Галена!

На мен ми харесват и двете.

"Паника" когато излезе я чух на телефона със слушалки и бях WOW от нея. Много бързо ме зариби, след това ми беше омръзнала леко, но сега пак ме е зарибила. Самото звучене ми харесва, куплетите са топ. Не е като "Феноменален", "Добре ли си" и други песни на Галена, но е на прилично ниво. Със сигурност не може да се каже, че песента е тъпа.

"Пиян" наподобява на "Да гори в любов" по звучене и нямаше как да не стане хит. Много е добра и ми е сред любимите песни за тази година. Не знам защо тук си мислят, че ще си срежа вените от яд, че е направила повече гледания от "Паника". :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

"Пиян" наподобява на "Да гори в любов" по звучене и нямаше как да не стане хит. Много е добра и ми е сред любимите песни за тази година. Не знам защо тук си мислят, че ще си срежа вените от яд, че е направила повече гледания от "Паника". :1000(29):

Елементарна логика в Психологията - човек приписва собствените си черти върху другите, това съответно моделира очакванията му към тях.

Още вчера заострих внимание върху това - Галенови не злобеем, нито страдаме, когато Преслава изкара по-голям хит. Признаваме успеха, а някой от нас дори се радват на песните. Обратното обаче е валидно в драстично по-малка степен за Преславови. От тук можем да направим извод коя фен група ги боли повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Slavi каза:

Ама то и на Цура е крадена от песен на Флори и дори не си е направила труда да си я плати, а е миналата на тънко с подобна от Ганев. 

 

@Slavi Къде чуваш общото приликата,между песента на Флори и Цура ?

Аз ли нещо имам проблеми със слуха не знам .. 

Ако някой мисли същото нека коментира.

Ето нещо за сравнение 

https://streamable.com/ho1rg

P.s - Славчо не ми е за цел да се заяждам!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

@Slavi Къде чуваш общото приликата,между песента на Флори и Цура ?

Аз ли нещо имам проблеми със слуха не знам .. 

Ако някой мисли същото нека коментира.

Ето нещо за сравнение 

https://streamable.com/ho1rg

P.s - Славчо не ми е за цел да се заяждам!

Отсира на песента на Флори е много близко до припева на Цура. Общо взето не е 1:1,но е повече от видно, че Ганев е правил песента на Цура по образец на тази на Флори. Но е спазил правилото за един си колко повтарящи се ноти в такт, че да няма за какво да се хванат авторите. 

Всъщност този тип кражба е още по долен, защото минаваш по ръба на закона,а не носиш правна отговорност. 

Ако го нямаше парчето на Флори, нямаше да го има и това на Цура, в това съм убеден. 

Водим дискусия, няма място за заяждане :)

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Всичките прасета на мезета! 

Screenshot_20190916_112626_com.facebook.katana.jpg

Нещо сторита и клипчета от въпросния концерт? 

Деси си е хубава, драгана мяза на Майкъл Джексън, ама тотално, не само в нос

После да говори че е естествена и да плюе операциите, дъртата комплекдарка

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kriminal каза:

Деси си е хубава, драгана мяза на Майкъл Джексън, ама тотално, не само в нос

После да говори че е естествена и да плюе операциите, дъртата комплекдарка

Те като минат 45 всичките изперкулясват. Особено ако в доброто старо време са били нещо. Тогава са още по съсипани милите... 🤣 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия с още сторита от концерта в Сливен, последното, където пее "Завинаги" вече е изумително, на живо и точно накрая на най-виоскоите тонове как ги взема, настръхнах! А дуетите, какви приеми, не помня откога не съм чувал така да се пеят песни по концерти. Накрая как й викаха "благодарим ти и ние" хората от публиката, много се е снимала с всички тях, грее от щастие и се раздава. Обичам я, защото се вижда и тя колко си обича работата, все едно не пее от 20 години, а сега излиза на сецаната тепърва. Това липсва на много кифли в жанра , затова се гордея, че съм нейн фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Някой друг забелязъл ли е, че тези два клипа са снимани на една и съща локация? 😲

 

На Галс и Цура е 10 пъти по-як. Топ клип!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На мен ми харесват и двете.

"Паника" когато излезе я чух на телефона със слушалки и бях WOW от нея. Много бързо ме зариби, след това ми беше омръзнала леко, но сега пак ме е зарибила. Самото звучене ми харесва, куплетите са топ. Не е като "Феноменален", "Добре ли си" и други песни на Галена, но е на прилично ниво. Със сигурност не може да се каже, че песента е тъпа.

"Пиян" наподобява на "Да гори в любов" по звучене и нямаше как да не стане хит. Много е добра и ми е сред любимите песни за тази година. Не знам защо тук си мислят, че ще си срежа вените от яд, че е направила повече гледания от "Паника". :1000(29):

В поста си в темата за Пиян имаш съмнения в това, че ще бъде летен хит и далеч не ти харесваше толкова,тъй като нямало избухвация и уоу ефекта. 

Но като се наложи като хита на лятото, какво остава освен да кажеш колко ти харесва и какъв хит е, само и само да не ти личи, че не траеш Преслито. 

😝

Screenshot_20190916_173431_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...