Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

В поста си в темата за Пиян имаш съмнения в това, че ще бъде летен хит и далеч не ти харесваше толкова,тъй като нямало избухвация и уоу ефекта. 

Но като се наложи като хита на лятото, какво остава освен да кажеш колко ти харесва и какъв хит е, само и само да не ти личи, че не траеш Преслито. 

😝

Screenshot_20190916_173431_com.android.chrome.jpg

Да, това беше първоначалното ми мнение и стоя зад него. Не ми изопачавай думите. Казах, че няма същия уоу ефект, като при "Да гори в любов". При мен го нямаше при първоначалното слушане. Както се вижда съм казала, че ми допада. В последствие ме зариби повече. Не е нещо нечувано на някой да му хареса песен по-късно. Ако към момента не ми харесваше, нямаше да я похваля само защото е станала летен хит.

Изобщо опита ти да ме злепоставиш по някакъв начин с този скрийн е доста смешен. За сметка на това обаче отново показа, че ти е гъдел да се занимаваш с мен, щом дори си правиш труда да ми търсиш постове писани от мен преди 2 месеца. Продължавай смело, правиш ми услуга дори.  :thumbup1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Stela каза:

Да, това беше първоначалното ми мнение и стоя зад него. Не ми изопачавай думите. Казах, че няма същия уоу ефект, като при "Да гори в любов". При мен го нямаше при първоначалното слушане. Както се вижда съм казала, че ми допада. В последствие ме зариби повече. Не е нещо нечувано на някой да му хареса песен по-късно. Ако към момента не ми харесваше, нямаше да я похваля само защото е станала летен хит.

Изобщо опита ти да ме злепоставиш по някакъв начин с този скрийн е доста смешен. За сметка на това обаче отново показа, че ти е гъдел да се занимаваш с мен, щом дори си правиш труда да ми търсиш постове писани от мен преди 2 месеца. Продължавай смело, правиш ми услуга дори.  :thumbup1:

Нямал съм за цел да те злепоставя. Нито те нападам. Твърде лично ги приемаш нещата. 

Не крия, че ми е готино да си чешем езиците, стига да не минаваме границата. А и няколко дни пишем 5-6 човека, а сред тях с Кумчо Вълчо сте далеч по интересни. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

Какво е това копиране на заглавия на хита? 

п.п. Между другото днес се навършват точно 5 месеца от поселдния клипиран проект на Анелия.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Тие са окрали клипа на Десита и Лидия.

 

На русия дългокос мъж някой да му разбие носа с метални прътове. За другата юмруци в гръцмула, много гаден глас има.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

https://www.instagram.com/p/B2emqyilSDy/

 Тук много прилича на Галена

https://www.instagram.com/p/BqAX7FuHlvf/

Не приличат, ползваха същото приложение за обработка:)

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

На русия дългокос мъж някой да му разбие носа с метални прътове.

Защо обиждаш Лидия Стаматова, все пак е младо, амбициозно момиче

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Kriminal каза:

Защо обиждаш Лидия Стаматова, все пак е младо, амбициозно момиче

Лидия Дългоклюнова Стаматова е като принцеса на красотата преди този рус сръбски she-male. :3fdb8960598fa63e: 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Превод: Everybody, on your feet Watch her, how she do it Watch her how she lift them up Everybody is on their feet When she arrives Cool and wild Smart and pretty We all love her President we call her! Ref: Remember the legs They were for the boys In here - in there I will not give up easy Play bass keyboard, Aga My new obsession And to the disco Let us go now! Look at this girl Watch her dancing It catches your eye Without pretending the limousines stop They also give banknotes But only she can do it she lives by notes!

 

Play bass keyboard, Aga

:D :D :D 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...