Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , asylum каза:

Факт е, че много хваща Фекалката. Сигурно от първо онождане. Тамън после може да се преструва, че не й е до секс. И така до следващия. 

Каква е тази неприязън към Кали? Ти си падаш по такива треторазредни със съмнителен произход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че вече го няма интервюто на Луна при Венета Райкова от преди 10 години. Президентът си придаваше важности, а Венета я гавреше през цялото време.

 

Лухче явно най-сетне си е направила толкова нужната козметична операция за изпъване на лице и премахване на торбичките под очите. Имаше необходимост, че беше като мъдница в лице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

И все още нарича Галена - гАлена. Кой през 2019 година я нарича още така, ма дъртак? 

 

Аз и всички слушащи чалга около мен я наричаме с окончание гАлена :D

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Каква е тази неприязън към Кали? Ти си падаш по такива треторазредни със съмнителен произход.

Аз харесвам само Президенти, оМИРотворителки, Екстра хора и жени с името на розата. Фекалиите - у канала! Между другото, сега се сетих за култово интервю с Луна и Кали на живо по Нова - много се ядоха :D 

https://www.vbox7.com/play:fa86174e

преди 6 часа , DarkChild каза:

Жалко, че вече го няма интервюто на Луна при Венета Райкова от преди 10 години. Президентът си придаваше важности, а Венета я гавреше през цялото време.

 

Лухче явно най-сетне си е направила толкова нужната козметична операция за изпъване на лице и премахване на торбичките под очите. Имаше необходимост, че беше като мъдница в лице.

Обожавам интервюто от Горещо - има го във вбокс. Имаше и продължение, в което Президентът си тръгна от студиото. А сега Вена я кани по 4 пъти годишно. 

https://www.vbox7.com/play:14bd60f6

Луна на живо изглежда на 20 от бая време. Според мен няма операции никакви. Торбите са недоспиване и умора. И млади имат такива. В клиповете пада яка обработка.

Ще си запиша думата мъдница и вероятно може да я използвам някога! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

И все още нарича Галена - гАлена. Кой през 2019 година я нарича още така, ма дъртак? 

 

Явно от 2004 г. насам не са им водени повече фирмени обучения. :D

преди 7 часа , DarkChild каза:

 

Хайде, бас клавир, ага! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лято 2019 е подвластно на Преслава ❤️ 

PRESLAVA-2.jpg

https://signal.bg/лято-2019-е-подвластно-на-преслава/

 

Преслава е фаворит на зрителите на телевизия “Планета” и YouTube-канала: PlanetaOfficial. Певицата е твърдо на лидерското място в месечната хит-класация “Планета Топ 20” с видеоклипа към “Пиян”. Самата изпълнителка пък успя да гледа чарта в Рим, където е на кратка ваканция.

 

Лентата за втори месец държи първенството, а в началото на септември певицата изненада феновете на попфолка с още 5 нови заглавия, които представи в албума “Да гори в любов”.

ВИЖ НОВИТЕ ПЕСНИ НА ПРЕСЛАВА ТУК!

Дуетът на Фики и Цветелина Янева – “Не ме оставяй”, е на второ място, а третата позиция е за Галена и “Паника”.

Цветелина Янева участва в подреждането на хитовете и с още едно заглавие – “Болка моя” (5 място), а Галена – с още две: “Добре ли си”, дует с Миле Китич (6 място) и “Феноменален” (15 позиция).

С два свои видеоклипа в новото издание на “Планета Топ 20” могат да се похвалят още Малката – “Не ме занимавай” и “Гръм”, Роксана – “Една любов” и “Япма бана”, както и Емилия с Денис Теофиков – “Акула” и “Тръгвай си”.
 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

А зима 2019 е подвластна на простутки в Пайнер.

А пролет 2020 ще е подвластна на кючечета на безфирмени изпълнители! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , -A. каза:

700к. за няма и 6 дни!

Една дебютантка за 15 дни направи 750к. :D 

Поздрави!

Не очавах чак такива цифри. Евала на Райна, този път и се получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

СОФИ МАРИНОВА И ГРИНГО ВДИГАТ ВТОРА СВАТБА

https://hotarena.net/sofi-i-gringo-vdigat-vtora-svatba-6-meseca-sled-parvata

„Готови сме пак да подпишем, само че този път съм казала на Гринго да се държи добре. В изпитателен срок е“, споделя певицата.

---

Айде догодина чакаме и трета сватба! :thumbup:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Kriminal каза:

Само 480к за 10 дни за този ХИТ! Ако не го клипира, ще се гръмна!!!

 

Така, като гледам никоя от песните няма да клипира. Лека полека са поели пътя надолу.

Пък и при тази тежка конкуренция в лицето на Райна, никой няма да обърне внимание на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

@-A., @GSA надуваме ли хита от бг до мк?🥰

 

Ама разбира се мило. И цял Лондон я знае вече, особено във фитнеса ми е хит! После се чудете откъде идвали гледанията от чужбина. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ама разбира се мило. И цял Лондон я знае вече, особено във фитнеса ми е хит! После се чудете откъде идвали гледанията от чужбина. 

Очакваме да е по-продуктивна вече и дано не забие с гледанията.

Брутал!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kriminal каза:

Само 480к за 10 дни за този ХИТ! Ако не го клипира, ще се гръмна!!!

 

Не знам как не им омръзнаха тези "вокали". Поевтиняват и опошляват всяка една песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...