Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 34 минути, xroflx9 каза:

@Slavi поздрав с този мегахит

 

Лично съм усетил силата на това парче преди 10 години в студентски град в София. Андреа беше в апогея си. 

 

❤️

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Screenshot-20190921-220715-You-Tube.jpg

+ вече една година се говори че ще имат обща песен. И тук го бяха казвали, Iceberg беше май. Папи и Криско в инста следват единствено Галена от чалгата.

Ами парчето е тъпо, но вероятно с Галена щеше да е малко по популярно. Според мен не е загубила. А и това, че са го обсъдили като идея, не означава нищо. 

Иначе Айберг ако го слушаш, Галена и с Криско щеше да има дует, да напуска Пайнер и кво ли още не.. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Лично съм усетил силата на това парче преди 10 години в студентски град в София. Андреа беше в апогея си. 

 

❤️

Невероятен трак. Мисля,че вече ми е по-любима и от афродизиака "Докрай".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

Очевидно жителите на екс югославия ползват спотифай. 

Има ли как да се проверят колко от слушанията са от БГ там? 

Самия факт, че единствено тя има такива слушания, а има поне 4 хита на нейното ниво, е показателен поне лично за мен. 

В нито една от екс-Юго страните няма Спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че Преслава е снимала телевизионни версии на новите песни. :) Ще получат заслужено внимание и ще могат да ги въртят и по Планета. :) Голяма зарибявка в момента ми е "Право в очите" и "Крадец на време". Радвам се за "Трябваш ми" и другите две естествено и те са си намерили своята аудитория, а и до колкото имам наблюдения "Не те забравям" също много се харесва и има шанс за хит, което честно казано не го очаквах и съм изненадан приятно. Албума е прекрасен, аз лично постоянно си го слушам с голям кеф. За мен "Да гори в любов", "Не се изтриваш" и "Пиян" са абсолтютните фаворити, най-добрите й песни от 5 години насам. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Senhor каза:

В нито една от екс-Юго страните няма Спотифай.

В Хърватия и Словения мисля че има. Във Сърбия повече се ползва Спотифай отколкото в Бг въпреки че го нямаме, всички си свалят хакнатата версия

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, THE IIconic каза:

 

От "Режима" не съм имал по-любима песен! Спомням си, когато излезе бях пак малко предубеден за успеха на песента, а сега направо мисля, че няма стигане! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

От "Режима" не съм имал по-любима песен! Спомням си, когато излезе бях пак малко предубеден за успеха на песента, а сега направо мисля, че няма стигане! ❤️ 

Аз много се дразнех като излезе. Беше 3 дни след премиерата на "Името ти", но с времето започнах всеки ден да я слушам заедно с "Името ти" и "Нотариялно заверен". Трите ТОП песни за 2018! Още не са ми омръзнали

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Аз много се дразнех като излезе. Беше 3 дни след премиерата на "Името ти", но с времето започнах всеки ден да я слушам заедно с "Името ти" и "Нотариялно заверен". Трите ТОП песни за 2018! Още не са ми омръзнали

На мен "Да гори в любов", "Зле те чувам" и "Бразилка" са ми любимите песни за 2018-та. ❤️ Особено първите две.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

На мен "Да гори в любов", "Зле те чувам" и "Бразилка" са ми любимите песни за 2018-та. ❤️ Особено първите две.

За жалост Райна не прави това на което беше способна преди 10-12 години. Има 2-3 попадения предишните години, но толкова .

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, dan!el каза:

Песента в залата (след 3:50 мин.) 😂

Най-представителната песен:roll1:Момичетата сигурно са били в шок, но се направиха, че нищо странно няма.:1000(29):Все пак браво на Андри - каквато и да е, е факт че успя да постигне да я пускат на нестандартни за чалгата места, и то с песни от преди 10 години.:1000(33):

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

За жалост Райна не прави това на което беше способна преди 10-12 години. Има 2-3 попадения предишните години, но толкова .

И мен ме е яд, но музиката прекалено много се промени и изврати, а Райна няма как да се впише със своята музика. И все пак с последните си 5-6 проекта, постига повече от някои с 15+ години на сцена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

И мен ме е яд, но музиката прекалено много се промени и изврати, а Райна няма как да се впише със своята музика. И все пак с последните си 5-6 проекта, постига повече от някои с 15+ години на сцена. 

От последните години само "И дори да боли", "Ако е да е", "Кажи и че съм ти сестра". Всичко друго в коша!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Gerganafen каза:

Най-представителната песен:roll1:Момичетата сигурно са били в шок, но се направиха, че нищо странно няма.:1000(29):Все пак браво на Андри - каквато и да е, е факт че успя да постигне да я пускат на нестандартни за чалгата места, и то с песни от преди 10 години.:1000(33):

Това се получава, когато домакините на едно състезание не са особено запознати с музиката в страната на конкретен състезател. Не, че има нещо лошо да звучи Андреа или попфолк като цяло ... Защо на американки да може да звучи Тейлър Суифт, Лейди Гага или Джъстин Бийбър, а на българки да не може Андреа или някоя друга попфолк певица.  

Преди няколко месеца в Аржентина пък националния ни отбор по волейбол беше надъхван с "Хабиби", "Маракеш", "Мръсно и полека" и "Смелите си имат всичко".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2012 до сега и Райна има песни, които на мен много ми харесват и слушам до днес. Освен последните "Зле те чувам" и "Бразилка", също "Вътре в мен", "Сафари", "Принцеса", "Тук и сега", "Ако е-да е", "Ще кажа Да", "Пълна промяна".... За тези веднага се сещам. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...