Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Willy каза:

Само "Няколко рокли" и "Нахално хубава" не стават. Другите й от 2012 до сега са топ!

А, да! И "Няколко рокли" много ме кефи. Забравих я. Обаче има и някои, които естествено не ми допадат толкова. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Преслава и Галена да гледат:

 

Кое да гледат? И двете са имали купища случаи, в които публиката пее песните им с цяло гърло. По време на пиковите Пайнерски турнета Дарчето ги е гледала по телевизията и си е мечтаела и тя да стане известна някой ден.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Преслава и Галена да гледат:

 

Бях на турнето... истерията по Дара е брутална. Вече го написах в темата за Дъ Войс тур.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо те исках? Как те исках? Само тебе исках ....... ❤️❤️❤️❤️❤️ 
Хайде, Анелия вече ми липсва. Време е за нов хит!!! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Senhor каза:

В нито една от екс-Юго страните няма Спотифай.

Когато Willy каза преди месец някъде, че "Добре ли си" има 400К, си направих труда да сметна гледанията на песента в БГ чарта на Спотифай седмица по седмица. Излезнаха 180К. Как си обясняваш този факт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Преслава и Галена да гледат:

 

Браво. Но все си мисля, че "Да гори в любов", "Феноменален" и "Шефката" ще се помнят повече от една такава песен. Дара, ако я изпее след година и половина дали ще е отново такава реакцията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Ми то освен от теб ли ще рода? 😂

Спам е, но да те светна, че се интересувах дали двама мъже могат да създадат свое дете. Учените работят по въпроса, има напредък. Очаква се до 20-30 години да е възможно. Дано да е по-скоро.

Мъжките сперматозоиди и женските яйцеклетки всъщност произхождали от един тип клетки-майки-първоизточнички. Учените смятат, че ще могат да накарат мъжка клетка-майка да се превърне в яйцеклетка. И тогава ще е възможно.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Спам е, но да те светна, че се интересувах дали двама мъже могат да създадат свое дете. Учените работят по въпроса, има напредък. Очаква се до 20-30 години да е възможно. Дано да е по-скоро.

Мъжките сперматозоиди и женските яйцеклетки всъщност произхождали от един тип клетки-майки-първоизточнички. Учените смятат, че ще могат да накарат мъжка клетка-майка да се превърне в яйцеклетка. И тогава ще е възможно.

И в случая :D :D :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази не стига, че постоянно се прави на 20 кила по-слаба, сега и на 20-години по-млада:

Много тъжно, когато сам се унижаваш. И не спираш, въпреки, че цялата държава те знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Вече може и  да слушаме дневния чарт на попнейбъл 

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2019-09-22/play

@meletoне спира да н👻и глези

Дано ви хареса. 

Опцията дава възможност да слушате като плейлист класациите Топ 100 и Топ 40 (всички издания - седмичен, месечен, годишен) и то в Топ 200 версия. Знаете, че Топ 40 има разширена версия. 

Можете да заложите - от-до в секунди, което ще извърти всички песни в класацията в избран диапазон. Например, искате да чуете всички топ 100  песни между 60-90 секунда. На практика, така ще чуете класацията за 3000 секунди (50 минути). Може да се направи, за каквито секунди решите.

Също така, при натискане на конкретен бутон PLAY, сервирането на песните започва от тази въпросна песен и продължава надолу, докато плейлистата не завърши.

Аз направо съм в екстаз и си слушам всички класации така. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi скоро ще можете да си правите ваши си плейлисти. 

Хем не ми хареса, пък ми хареса сега. Тия от Назмилер няма ли да флопнат най-накрая. Омръзна ми вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

live в инстаграма на dj_damqn :

Деси Слава "пее" на живо в "Калоянова крепост" заедно с Галена. Голяма мъка, голяма! По-лошо народно изпълнение от страна на Деси Слава не бях чувал до този момент - пя "Лале ли си, зюмбюл ли си". Преди това "В твоите очи" още по-голяма трагедия и двете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...