Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, presi_fen! каза:

Да поръчах си албума само чакам да дойде и ще го подаря пред много хора! 

Действай. Не знам защо хората тук са против това. Одобрявам подобни смели, авантюристични постъпки. Ако накараш някой да ви снима, може да влезнеш и в новините. Даже, не - може, а направо сайтовете ще гръмнат, ако Галена направи интересна реакция. Но Миро сигурно ще й каже да се подготви предварително. Миро е потребител тук и текстописец на "Сърце".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Защо, двамата от дясно на Теофиков са интересни. Пирянкова трябва малко да отслабне и ще е топ. 

Преслава и Галена също изглеждаха извънредно зле в началото. Нещата търпят развитие.

Нямам предвид визията, а това че никой не ги знае и нямат хитове. Джулия 5 години я бутат и нищо не става. Сега е същото с новите. Само Теофиков успява (засега обаче предимно с дуети).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двете госпожи на прага на менопаузата, гражданки на Айтос и Две могили, пак заспаха. Една година ще направят без нова песен. Аман! Ако ще се отказват, поне да го обявят публично.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нямам предвид визията, а това че никой не ги знае и нямат хитове. Джулия 5 години я бутат и нищо не става. Сега е същото с новите. Само Теофиков успява (засега обаче предимно с дуети).

Бе стана с Джулия, ама някаква средна работа такава. А те се целиха в нова лидерка. Джулия направи няколко популярни хита, за миналата година (или тази беше?) имаше доста стабилна цифра участия. Аз се изненадах. Друг е въпросът как протичат те, но факт, че ги имаше. Общо взето май с нея им се получи най-добре от всички, дето ни натрапваха през последните години.

Малката, ако продължи линията на улична, мачкаща гаменка й давам още 1-2 песни живот и ще я пратят в родното село да се изявява като агроном.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе стана с Джулия, ама някаква средна работа такава. А те се целиха в нова лидерка. Джулия направи няколко популярни хита, за миналата година (или тази беше?) имаше доста стабилна цифра участия. Аз се изненадох. Друг е въпросът как протичат те, но факт, че ги имаше. Общо взето май с нея им се получи най-добре от всички, дето ни натрапваха през последните години.

Малката, ако продължи линията на улична, мачкаща гаменка й давам още 1-2 песни живот и ще я пратят в родното село да се изявява като агроном.

Нищо не направи Джулия. Аз не знам някакъв самостоятелен хит да има. Все се увърташе покрай Анелия, Галена, Фики и др., та току виж с дуети и фийчъринги някой да я забележи. Освен това нищо специфично няма в нея, с което да се открои. Да кажем, че постигна средно ниво, но като имаш предвид че в началото масово я гласеха за новата Преслава едва ли не.

На времето една Димана (в дебютната си година) беше по-успешна.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо не направи Джулия. Аз не знам някакъв самостоятелен хит да има. Все се увърташе покрай Анелия, Галена, Фики и др., та току виж с дуети и фийчъринги някой да я забележи. Освен това нищо специфично няма в нея, с което да се открои.

На времето една Димана (в дебютната си година) беше по-успешна.

 

Навремето! То навремето имаше и платинени албуми...

Джулия е основно действащо лице в поне 4 песни с над 8 милиона гледания, има и други с по 3-5 млн. Има самостоятелно парче с 10 млн, дует с 13 млн. Това не е баш нищо. Никоя от тези, дето се опитаха да наложат след 2012-13 не е постигнал толкова. А това са 7 години време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Навремето! То навремето имаше и платинени албуми...

Джулия е основно действащо лице в поне 4 песни с над 8 милиона гледания, има и други с по 3-5 млн. Има самостоятелно парче с 10 млн, дует с 13 млн. Това не е баш нищо. Никоя от тези, дето се опитаха да наложат след 2012-13 не е постигнал толкова. А това са 7 години време.

Сега направих справка, че от 5-те най-гледани песни на Джулия, 4 са дуети с Галена, Анелия, Константин и Денис Теофиков. Не омаловажай факта, че голяма част от тези гледания се дължат на тях. От самостоятелните песни, Джулия наистина има една с 10 млн., всички останали са с 2-3-5 милиона. Ами както казах - средно ниво. Не знам да предизвиква някакви истерии с появата си, нито да има фенска маса, която да харесва само нея, а не поп-фолка като цяло. И да спре да пее, никой няма да забележи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

кукуу :3fdb8960598fa63e:

chalga-zvezda-caka-tenis-1.JPG

Милата, толкова е скромна и неагресивна, че дори не се бута да е център на внимание в селфито, както биха направили всички нейни колежки.

i'm keeping my promiseees :e040:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Не разпознавам кои са кудупите от Теофиков на дясно. Кои са?

Ариа, Емрах, Ивета Костова (от кастинга на Пайнер, още няма песен) и Кирил Атанасов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сега направих справка, че от 5-те най-гледани песни на Джулия, 4 са дуети с Галена, Анелия, Константин и Денис Теофиков. Не омаловажай факта, че голяма част от тези гледания се дължат на тях. От самостоятелните песни, Джулия наистина има една с 10 млн., всички останали са с 2-3-5 милиона. Ами както казах - средно ниво. Не знам да предизвиква някакви истерии с появата си, нито да има фенска маса, която да харесва само нея, а не поп-фолка като цяло. И да спре да пее, никой няма да забележи.

Чакай сега...

Ти каза, че не била постигнала нищо. "Средно ниво" аз го казах.

И другото нещо е, че Бръм е дует, но другите песни са фийтове - тя е главният изпълнител, другите удрят рамо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Има ли средноинтелигентен човек, който да го вярва това?

Аз бях саркастичен. Отговорът ми е "не"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Ариа, Емрах, Ивета Костова (от кастинга на Пайнер, още няма песен) и Кирил Атанасов.

Сигурен ли си, че момчето с ризата е Емрах? Много гейчест ми изглежда тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В наши дни още от първите 1-2 песни става ясно дали ще го бъде или не. Вижте Теофиков,Дара,Гери Никол и Тита. Още с първите им песни хората ги припознаха като нови хитови имена. 

Ето ви още един куриоз,онези горе на снимката с изключение на онова от  Игра на тронове могат да пеят,но надали някога ще имат успехите на Андреа. Поредното доказателство,че не става само с пеене трябва и харизма. Затова  Преса и Галя колкото и зле да са изглеждали в началото успяха да се задържат и да са това,което са днес.Уви в тези горе няма грам харизма.

От всички нови имена според мен единствено от Лорена,Десита и Лидия би станало нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 27 минути, xroflx9 каза:

В наши дни още от първите 1-2 песни става ясно дали ще го бъде или не. Вижте Теофиков,Дара,Гери Никол и Тита. Още с първите им песни хората ги припознаха като нови хитови имена. 

Ето ви още един куриоз,онези горе на снимката с изключение на онова от  Игра на тронове могат да пеят,но надали някога ще имат успехите на Андреа. Поредното доказателство,че не става само с пеене трябва и харизма. Затова  Преса и Галя колкото и зле да са изглеждали в началото успяха да се задържат и да са това,което са днес.Уви в тези горе няма грам харизма.

От всички нови имена според мен единствено от Лорена,Десита и Лидия би станало нещо.

Не при всички е така. Например Галена набра енергия чак 3-4 години след като дебютира, а Яница се нареди в топ имената след 10 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

 

Не при всички е така. Например Галена набра енергия чак 3-4 години след като дебютира, а Яница се нареди в топ имената след 10 години.

Яница просто се намърда в нишата на Андреа и затова имаше успех. Ако Андреа не беше пуснала неслушаемата боза с Джордан надали някой щеше да забележи ВЧП. А за Галена неслучайно казах в наши дни. Преди 15 години хората масово все още нямаха интернет,а ютюб мисля че даже не е бил създаден,така че тогава звезди ставаха хора,които се изберат от фирмата,а не като сега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Няма лошо, но Преслава се оля всеки ден да си рекламира канала на стори.

Почти 2020 сме, Преслава чак сега разбра, че може да се изкарват пари от youtube. Мхм, мхмм..сега ще го рекламира като луда. Тези 10-15 милиона на голям хит, тя ги иска в нейния канал. Нищо чудно да успее да се договори с Пайнер да пуска официалните си сингли и в нейния канал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали по повод на информацията, че очаква четвърто дете:

"Няма такова нещо, напълно фалшива новина е", заяви пайнерката. И допълни, че този път ще си търси правата и ще заведе дело срещу медията, която първа е пуснала "новината".


Певицата е решила да се обърне към Темида не само заради близките си, но и заради вълната от хейт, избухнала срещу нея. Онлайн пространството за часове се напълни с жестоки обиди. 


Иначе Кали не желае да коментира гаджето си, тъй като е значително по-млад от нея. Скоро певицата ще стане на 44 години, а Атанас няма и 30. Двамата се познават отдавна, а според бившия й Влади именно той е причината за раздялата им.

---

Ихааа! :1000(6):
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Почти 2020 сме, Преслава чак сега разбра, че може да се изкарват пари от youtube. Мхм, мхмм..сега ще го рекламира като луда. Тези 10-15 милиона на голям хит, тя ги иска в нейния канал. Нищо чудно да успее да се договори с Пайнер да пуска официалните си сингли и в нейния канал. 

По-скоро си мисля, че опипва почвата как ще е без Пайнер (макар че при нея ми е трудно да си го представя, че може да напусне).

п.с. Не, не търсете през май месец зима - това не е било. 
Пъстра дъга без проливен дъжд няма - това не е било.:3fdb8960598fa63e:

Любим трак!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия по обяд е пуснала клипче от снимачната площадка на новия й клип. Не знам дали е минало през някакво приложение това клипче, но изглежда по-добре, отколкото изглеждаше на 38 години, а сега е на 48.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...