Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Stela

Четохме ли сутрешната преса за Пресли? 

https://www.zajenata.bg/черната-златка-си-направи-нос-като-на-преслава-двете-като-сестри-толкова-си-приличат-вече-(снимка)-news116467.html

Носа и, който толкова много те притеснява, вече е еталон в средите, мило. Коментирай :laughing:

Screenshot_20190914_103945_com.android.chrome.jpg

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

@Stela

Четохме ли сутрешната преса за Пресли? 

https://www.zajenata.bg/черната-златка-си-направи-нос-като-на-преслава-двете-като-сестри-толкова-си-приличат-вече-(снимка)-news116467.html

Носа и, който толкова много те притеснява, вече е еталон в средите, мило. Коментирай :laughing:

Screenshot_20190914_103945_com.android.chrome.jpg

Злата си е същата. Почти не намирам разлика, но урода?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Злата си е същата. Почти не намирам разлика, но урода?

Отвори линка. Там има снимки с новия нос. 

преди 8 минути, THE IIconic каза:

@Slavi

Не се с държах и го питах. Сигурно и там ще изям блока както при Преса 😂😂😂

Screenshot_20190914-111142.jpg

Припадам! 

Той има принципи. Не дава на всеки. Само на когото си хареса, на него дава! :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Не ти ли минава през ум че просто ми е скучно? Нямам конкретна цел.

И без да разполагаме с точните данни, е очевидно че е направил повече гледания от Галин и Лидия в България.

Ясно е, че е направил повече гледания все пак циганите много са го цъкали. А и песента си беше хит. Към момента обаче не я чувам да върви толкова. Гледанията които има пак са нищо на фона на предишните му хитове. Галин и Лидия нямат пазара на Азис в чужбина. При "Добре ли си" сме го коментирали - песните на Миле не правят големи гледания. Движат се между 2-3 милиона. 

Попринцип мен най-много ме интересуват крайните гледания на една песен. Извън България гледанията се трупат предимно също от българи така или иначе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Stela каза:

Ясно е, че е направил повече гледания все пак циганите много са го цъкали. А и песента си беше хит. Към момента обаче не я чувам да върви толкова. Гледанията които има пак са нищо на фона на предишните му хитове. Галин и Лидия нямат пазара на Азис в чужбина. При "Добре ли си" сме го коментирали - песните на Миле не правят големи гледания. Движат се между 2-3 милиона. 

Попринцип мен най-много ме интересуват крайните гледания на една песен. Извън България гледанията се трупат предимно също от българи така или иначе. 

Същите тези цигани миналата година трупаха гледания на Шефката, но тогава ви беше добре дошло. 

 

Как така ги изчисли тези 2-3 милиона средно на Миле. Аз виждам, че 2 от миналогодишните му опити са с по 8 милиона. 2 песни на по 9 месеца са с по 5 милиона. 

Придържай се към коментарите за Преслава по добре. Чао🤗

И не, не държа да ми отговаряш, просто парирам опитите ти за лъжи и манипулации. Но впредвид реномето ти, то на всички си ясна... 

Screenshot_20190914_121833_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122005_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122318_com.google.android.youtube.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Същите тези цигани миналата година трупаха гледания на Шефката, но тогава ви беше добре дошло. 

 

Как така ги изчисли тези 2-3 милиона средно на Миле. Аз виждам, че 2 от миналогодишните му опити са с по 8 милиона. 2 песни на по 9 месеца са с по 5 милиона. 

Придържай се към коментарите за Преслава по добре. Чао🤗

Screenshot_20190914_121833_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122005_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190914_122318_com.google.android.youtube.jpg

Повечето песни които си дал са на много години. Говорех за последните му песни. Другите са 2-3 примера и пак не са много като гледания в сравнение с на други сръбски изпълнители. 

Отново не аз отварям дискусията за "Шефката". Явно ти е доста любима тема. Само, че сега говорим за гледания натрупани в България и извън България. Правим сравнение между други песни. "Шефката" може да е имала гледания от цигани, но аз не съм виждала. За сметка на това съм виждала страшно много българи да се размазват на нея на банкети, в дискотеки и на други места. Сравнението ти не беше на място. 

Вижда се, че ти е много интересно да говоря за Преслава щом във втори пост ме подканяш да я коментирам. Първият ти коментар за деня беше обръщение към мен. Ако искаш ще ти изпратя картичка с автограф. 

Какво ми викаш "чао", като ти си този, които ме търси. Опита ти да ме затапиш с това не е уместен изобщо. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Повечето песни които си дал са на много години. Говорех за последните му песни. Другите са 2-3 примера и пак не са много като гледания в сравнение с на други сръбски изпълнители. 

Отново не аз отварям дискусията за "Шефката". Явно ти е доста любима тема. Само, че сега говорим за гледания натрупани в България и извън България. Правим сравнение между други песни. "Шефката" може да е имала гледания от цигани, но аз не съм виждала. За сметка на това съм виждала страшно много българи да се размазват на нея на банкети, в дискотеки и на други места. Сравнението ти не беше на място. 

Вижда се, че ти е много интересно да говоря за Преслава щом във втори пост ме подканяш да я коментирам. Първият ти коментар за деня беше обръщение към мен. Ако искаш ще ти изпратя картичка с автограф. 

Какво ми викаш "чао", като ти си този, които ме търси. Опита ти да ме затапиш с това не е уместен изобщо. 

 

1. Във въпросните скрийнове има 4 песни от последната година, 2 от които с по 8, една с 6 и две с 5 милиона. Освен това една песен на 5 месеца е с 3млн и една на 1 с 1,5.Кое точно не видя и схвана. Както и да ги въртиш и сучиш средно песните му правят около 6 милиона, което е 2-3 пъти повече от това,което написа. Никой не е казал, че няма сърби, които правят повече, но да го омаловажаваш така е нелепо. Май забравяш, че Галена подгрява негови концерти, а не обратно.

2. Да не би да твърдиш, че Шефката не е слушана от роми. Няма песен на Стораро, която да не е химн в махалите. Трябва ли да ти напомням, че дори масово не разпознаваеми изпълнители като рико бенд, сашо джокера и акс дейн трупат милиони трафик именно от този таргет, а какво остава за Тони Стораро...

3. Това, че Сен Тропе, Мотел и Хабиби са постигнали мега успех на Балканите, не означава, че с всяка песен на Азис ще му се получава. Последната му е успешна основно в БГ. И какво значи, че не си я чувала. Какви наблюдения можеш да имаш точно ти в Ловеч, извинявай. Жено бягай не просто р гвоздей в програмата на повечето диджеи, но и хората си имат специален танц на тази песен. 

Аз пък имам наблюдения, че Добре ли си вече не е това, което беше. Обори ме. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Стига сте се правили на статистици, слушайте хитови кавъри!

 

Чак ми е жал, че не може да мине и 10ка. Толкова е талантлива, толкова години е градила нещо, а накрая и разни амстьорки с кавъри в неизвестни канали постигат повече. 

 

Оригинала на Лили Иванова ли е? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger., все пак Кома  си стана претендент за хит на годината. Помня, че имахме дискусия, че Сърце била по голям хит в темата за първото 6месечие. Мен не ме учудва. Всеки кючек на Стораро върви така! 

За 3 месеца Кома е с над 9 милиона

Screenshot_20190914_125411_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна видя първо място в нейбъла. Май не се е случвало. Или поне не си спомням. 

По едно време тук се сравняваха "Яко ми е" и "Феноменален". По този повод:

"Яко ми е" - 11К

"Феноменален" - 22К

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Райна видя първо място в нейбъла. Май не се е случвало. Или поне не си спомням. 

По едно време тук се сравняваха "Яко ми е" и "Феноменален". По този повод:

"Яко ми е" - 11К

"Феноменален" - 22К

 

 

А защо не слагат Райна в трендинг още, знаеш ли? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно съдбата е кучка, но в случая е била благосклонна. Жалко че не е наследила на майка си стария поялник, но за това пък има тиква като баща си!

FB_IMG_1568458552090.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Принципно съдбата е кучка, но в случая е била благосклонна. Жалко че не е наследила на майка си стария поялник, но за това пък има тиква като баща си!

FB_IMG_1568458552090.jpg

Ама и на Павел носа е много грозен - виж в долната средна част какъв е издължен като клюн.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кома" е ужасна простотия. Най-гнусната песен тази година. Щях да кажа не знам как стана такъв хит ама като им знам вкусовете..

Павел пък див селянин. Преслава какво му е харесала?

Жесток мууд днес, ужас.🤣😋

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, THE IIconic каза:

Принципно съдбата е кучка, но в случая е била благосклонна. Жалко че не е наследила на майка си стария поялник, но за това пък има тиква като баща си!

FB_IMG_1568458552090.jpg

Цялата му муцуна плаче:

-Преси, заведи ме при пластичния си хирург.

Но пък е секси като излъчване. Сигурно добре тупалчи Преси, щом го търпи 🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ама и на Павел носа е много грозен - виж в долната средна част какъв е издължен като клюн.

Нещо средно между клюн и камба. Поне да беше уест ама и там е слаба ракия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

"Кома" е ужасна простотия. Най-гнусната песен тази година. Щях да кажа не знам как стана такъв хит ама като им знам вкусовете..

Павел пък див селянин. Преслава какво му е харесала?

Жесток мууд днес, ужас.🤣😋

 

Ами това си е линия, която следва Стораро още от Най добрата фирма, Колко сме пили, Специален поздрав, Лято 2016, Коктейл, Купон без край, Шефката и сега Кома. 

 

Коментирай 20те милиона на Най добрата фирма 🤣

Screenshot_20190914_142017_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...