Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Дай трето клипче на "Пиян" което прави сигнификантни гледания и ще го включим.

Първото си прави достатъчно сигнификантни гледания. 

До няколко часа - 8 000 000 :heart:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Написах ти нещо. Не е справедливо да събираш три клипа на една песен, а на другата да се смята само един. "Пиян" има клип с близо 200 хиляди гледания, но него не го смятаме, нали?

 

Смятаме го, разбира се. Виж пак какво съм публикувал като данни.

Нещо нервата те удари, ми се струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Смятаме го, разбира се. Виж пак какво съм публикувал като данни.

Нещо нервата те удари, ми се струва.

Нищо не ме е ударило. Аз ги смятам според Попнейбъл. Ти как броиш ежедневните гледания на втория клип на "Пиян", който не е влязъл в топ 100? Ръчно ли? Не съм толкова зле, че да си правя на ръка подобни статистики. Миналата година отказахте половината форум да влиза тук с вашите идиотщини покрай "Шефката". Давайте още в този дух и сами ще си пишете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо не ме е ударило. Аз ги смятам според Попнейбъл. Ти как броиш ежедневните гледания на втория клип на "Пиян", който не е влязъл в топ 100? Ръчно ли? Не съм толкова зле, че да си правя на ръка подобни статистики. Миналата година отказахте половината форум да влиза тук с вашите идиотщини покрай "Шефката". Давайте още в този дух и сами ще си пишете.

О, мило нервата те е затрещяла още от сутринта, щом ми говориш за отказване от форума. Какво могат да направят само 1000 гледания разлика, не е истина. :1000(29):

Ти може да го смяташ според инджикатайската система, щом ти е угодно, аз смятам всички клипчета, които трупат значителни гледания. Така е честно.

И не ми казвай за какво да пиша. Не стига, че пиша по темата, ами е и актуално. А ти по цели дни постваш вмирасани Петрини клипове, но на теб трябва да ти мълчим.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Първото си прави достатъчно сигнификантни гледания. 

До няколко часа - 8 000 000 :heart:

 

 

Защо се занимаваш с тях аман вече от тяхните странични клипчета , от “Шефката” насам са почнали тая традицият и не я спират. Важното е ,че официалният клип на “Паника” не върви пред този на “Пиян” , никога не ги взимам на сериозни тези странични неща, очевидно е ,че ги боли! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, presi_fen! каза:

Защо се занимаваш с тях аман вече от тяхните странични клипчета , от “Шефката” насам са почнали тая традицият и не я спират. Важното е ,че официалният клип на “Паника” не върви пред този на “Пиян” , никога не ги взимам на сериозни тези странични неща, очевидно е ,че ги боли! 

Отчаяни са от факта, че Галена пропада и стават жалки в опитите си да я правят да изглежда нещо, което от години вече не е!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Ганев голям смелчага излезе да продава крадената песен.

 

Защо всички сръбкини имат един и същи глас? Буквално ми е все едно една певица, която озвучава всички други. Може би нашите на тях им звучат еднакво, но тези винаги имат един дебел груб глас.

Аз като почнах да слушам чалга всички гласове и начини на изпяване, освен гласа на Преслава, ми се струваха странни и че са с малко гласови възможности, но свикнах. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , VulkoIsTheBest каза:

luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-

Луна платилa 5 бона на млад мъж да се представя за нейн любовник.

https://hotarena.net/luna-platila-5-bona-na-mnimoto-si-gadje-da-laje-che-i-e-liubovnik

@asylum

Хората какви пари взимат да се щракнат няколко пъти с подходящия човек. 

Иначе този пич малко мяза на Дойчо от форума. 

Момчето е от Русе,казва се Горан - циганче и е семеен с дете. 😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , retr0 каза:

Изказах се зле за новата песен на Райна, но песента зариби хора в обкръжението ми, та покрай тях и аз много а харесах, въпреки втръсналия бийт, самия припев и изпяването са много зарибяващи. Сори Райне, дано не си ме проклела прекалено лошо като си прочела първоначалния ми коментар! 

Просто песента ще стане тотален хит. Време е да я оцениш подобаващо и да се поклониш пред Райне.

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Дишайте, котенца! Райна влезе в Трендинг.

@-A. Стенем и ридаем ли от радост?

Но на 6-то място. Аз я исках на първо!!! 

преди 2 часа , Willy каза:

И Райна последва съдбата на другите в popnable. Един ден на върха и марш под Пара бизде.

Но важното е, че все пак видя първо място. Преди май дори топ 5 не беше помирисала.

преди 2 часа , Starboy каза:

Райничка май удари с хит обаче. От хита "Зле те чувам" и доста популярната "Бразилка", добре и се получват нещата, браво.

Така е. Време е да скандализира с хитове и да събере парички за стари години, че пенсията на изпълнителите е ниска.

  • Thanks 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Отчаяни са от факта, че Галена пропада и стават жалки в опитите си да я правят да изглежда нещо, което от години вече не е!

Не знам кой е отчаян. Вие сте тези които скачат пред очевидни факти. Вие правите опити да игнорирате и отричате тези факти, само защото не ви харесва Преслава да има конкуренция, а да не дава Бог да има някой над нея. Особено ако това е Галена. Никой не представя тук лъжовни факти за да извади някакъв измислен успех на Галена. Обратното обаче е факт. Вие измисляте какво ли не за да прикриете и омаловажите това. 

Ето, сега казваш поредната лъжа. Галена миналата година е с два огромни хита - единия хита на годината, другият хит и до днес и един от големите в кариерата й. "Феноменален" днес прави повече гледания от "Да гори в любов" и "Изтрезняваш ли". Тази година има основен претендент за хита на годината (отново) в лицето на "Добре ли си". Имаме и среден хит в лицето на "Сърце", която е умерена баладична песен все пак, но 10 милиона ще ги врътне. Когато "Не идвай" ги направи ми се обади. Имаме и летен хит в лицето на "Паника". "Феноменален" също още я храни доста добре. И да ми казваш, че от години не била нищо... 

Сори:

Такъв е живота, приеми го. :girl_hospital: :doctor:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Стораро мачка с гледания на кючеците си. Беше пуснал някакъв мегамикс преди 4 месеца, за който мислех, че върви, зле, но се оказа че има още 3 клипа с над милион гледания. Общо 8 милиона

 

Ето го и 4тия

 

Кома също е с над 9млн за 3 месеца... 

Най добрата фирма е с нас 22 милиона... 

Общо взето всяка година си има по 1-2 Шефки:D

Screenshot_20190915_145130_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси пак е чела Рамания ми се струва. След като бе набедена, че няма приятелки сред фолксредите, бързо  затопли отношения с Анелчето и я покани на бебешко парти, за да опровергае тези съмнения:laughing:

Screenshot_20190915_154126_com.android.chrome.jpg

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%

Преслава със седма безапелационна победа

Преслава остава твърдо на върха в попфолка с актуалния си сингъл „Пиян“, който за седми път оглавява най-престижната класация за попфолк – 50-те Най… Песента отново е фаворит за читателите на Signal.bg, според техния вот.

На втора позиция и тази седмица се нарежда Галена с парчето „Паника“.

Без промяна е и третото място, което е отредено за дуетния сингъл на Фики и Цветелина Янева „Не ме оставяй“.

https://signal.bg/chart/50-те-най-15-09-2019/ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я някой ако може да каже откъде мога да си намеря някакви нови и по-готини графики от новата сесия на Преслава за "Да гори в любов"? Държа да е тази на корицата и там с черните дрехи и клин. ❤️ Напоследък нещо се затруднявам..... И то една сесия...... 6 снимки в албума, имала е и повече! :D На календарчето, което бяха пратили от Пайнер за 2019-та на Преслава снимката е по-различна, не е от сесията на албума. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Я някой ако може да каже откъде мога да си намеря някакви нови и по-готини графики от новата сесия на Преслава за "Да гори в любов"? Държа да е тази на корицата и там с черните дрехи и клин. ❤️ Напоследък нещо се затруднявам..... И то една сесия...... 6 снимки в албума, имала е и повече! :D На календарчето, което бяха пратили от Пайнер за 2019-та на Преслава снимката е по-различна, не е от сесията на албума. :) 

Ми то май вече никой не прави графики. Освен по поръчка до някой графикьор... Иначе и аз бих сложил ако някой се наеме:D

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ми то май вече никой не прави графики. Освен по поръчка до някой графикьор... Иначе и аз бих сложил ако някой се наеме:D

Като гледам май, май е така.... :D Харесаха ми на Грешния и Кали от Пиян графиките и гледам, че те са сложили новички неща, пък на мен тази ми писна. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Като гледам май, май е така.... :D Харесаха ми на Грешния и Кали от Пиян графиките и гледам, че те са сложили новички неща, пък на мен тази ми писна. :D 

Моята е стоп кадър. :D 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Не знам кой е отчаян. Вие сте тези които скачат пред очевидни факти. Вие правите опити да игнорирате и отричате тези факти, само защото не ви харесва Преслава да има конкуренция, а да не дава Бог да има някой над нея. Особено ако това е Галена. Никой не представя тук лъжовни факти за да извади някакъв измислен успех на Галена. Обратното обаче е факт. Вие измисляте какво ли не за да прикриете и омаловажите това. 

Ето, сега казваш поредната лъжа. Галена миналата година е с два огромни хита - единия хита на годината, другият хит и до днес и един от големите в кариерата й. "Феноменален" днес прави повече гледания от "Да гори в любов" и "Изтрезняваш ли". Тази година има основен претендент за хита на годината (отново) в лицето на "Добре ли си". Имаме и среден хит в лицето на "Сърце", която е умерена баладична песен все пак, но 10 милиона ще ги врътне. Когато "Не идвай" ги направи ми се обади. Имаме и летен хит в лицето на "Паника". "Феноменален" също още я храни доста добре. И да ми казваш, че от години не била нищо... 

Сори:

Такъв е живота, приеми го. :girl_hospital: :doctor:

Категорично тук има написани само факти, за което поздравления.

Просто е абсурдно тук да публикуваме реални, отчетени гледания и някакви нестабилни особи да почват да нервничат, други да злобеят, защото фактите не им харесвали.

Ами пренесете се да живеете в друга реалност или си оправете лабавите нерви.

Определени хора постоянно говорят за болка, за счупени психики, натъртват чак, не спират да повтарят Галя колко била западнала. Ами това тяхното си е направо диагноза.

Аз не виждам НИКОЙ от Галенови да е тръгнал да се оплаква защо еди-кой си бил публикувал цифрите на "Пиян", "Изтрезняваш ли" или която и да не нейна песен. Приемаме нещата такива, каквито са.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%

Преслава със седма безапелационна победа

Преслава остава твърдо на върха в попфолка с актуалния си сингъл „Пиян“, който за седми път оглавява най-престижната класация за попфолк – 50-те Най… Песента отново е фаворит за читателите на Signal.bg, според техния вот.

На втора позиция и тази седмица се нарежда Галена с парчето „Паника“.

Без промяна е и третото място, което е отредено за дуетния сингъл на Фики и Цветелина Янева „Не ме оставяй“.

https://signal.bg/chart/50-те-най-15-09-2019/ 

Райна, която излезна в четвъртък е на 6-то. Май си имаме друг фаворит за победа другата седмица! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...