Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Runevski каза:

Я, и на гостите от рождения ден е подарила дискове.. От Понеделник направи 5 тиража сигурно.. и ги раздава за ден 🙄

10 тиража се разграбиха, албумът вече е Диамантен.

инфо: самата Преслава

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

10 тиража се разграбиха, албумът вече е Диамантен.

инфо: самата Преслава

Половината от тиража е намерен в сметище около Димитровград коментират очевидци.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

10 тиража се разграбиха, албумът вече е Диамантен.

инфо: самата Преслава

Щом и на личния празник на детето си, на който то трябва да е центъра на внимание, Преси не пропуска да обърне прожекторите към себе си и си мисли, че прави промоция.. Но като няма какво да ги прави тия дискове.. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Половината от тиража е намерен в сметище около Димитровград коментират очевидци.

Чух и аз за това - някакви клошари са очевидците, подбутвали го с крак, викали "М той пълен с флопове, за ко ми е?"  :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Runevski каза:

Рени си получи бебетата преди повече от десетилетие, нещо не се получи. 

Ти не знаеш ли, че всички завиждат на Преслава? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Runevski каза:

Щом и на личния празник на детето си, на който то трябва да е центъра на внимание, Преси не пропуска да обърне прожекторите към себе си и си мисли, че прави промоция.. Но като няма какво да ги прави тия дискове.. 

:1000(29)::1000(29):

Винаги съм се възхищавал на близнашкия ти интелект. :thumbup:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Wow, Емилия явно е имала нов голям концерт след този в Гълъбово, сега в Сливен, препълнено. Направила е истински фурор, остави дуетите как се пеят, ясно е че те са хитовете на годината, как се дерат обаче на "Обичай ме", "Да бях от гадните", почти всичко е на живо, най-сетне и дуетите. Взривила е с "Не виждам", "Завинаги", народни песни, колко тагвания има и колко сторита на изпълненията от феновете. Наистина не е имала никога толкова силни изяви, такава година. Евала, че е умна и налага песните от последните пет години супер много. "Ето ме" и "Само тебе искам" също се пееха много, въпреки че явно с тях й е трудно, защото са на плейбек. Добавяме и "Калифорния", "Специално за всяка", дуетите със Стораро и Емрах, старите вечни, то тя неслучайно е канена по големи концерти напоследък, има програма за часове и то с все големи хитове. Много съм доволен, ама много!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Пее на родния си език :)

Не е вярно! Леля Янка е чиста българка, родом от Каварна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ама то и на Цура е крадена от песен на Флори и дори не си е направила труда да си я плати, а е миналата на тънко с подобна от Ганев. 

Иначе не съм забелязвал сръбски кавъри на бг парчета да стават популярни тук. Примери? Но съм забелязал друга тенденция. След бг кавър на нещо чуждо, което може да не е било популярно преди това, задължително след кавъра започва да се върти и пуска... 

Въртяха се по дискотеките сръбските кавъри по Костини песни на Андра и Галена. И На Маями.

преди 1 час , Runevski каза:

Кралица, знае как да не остави хората равнодушни. А не да остане с 10К гледания като последните клипове на Есил Дюран, Луна, Сашка и т.н., при които я слагате. 

Как може да споменаваш името Лунино, редом с тези простосмъртни!!!! Виж гледанията на Президент и Леко. Сигурно и новата й ще дръпне. И минус двеста гледания да направи, пак е повече от всички други!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е в Рим. Кога смята да изпрати дисковете? Ако не изпрати диска на Галена ще я обвиним, че лъже хората и не си спазва обещанията. Да го надпише с хубаво пожелание, а не да си отбие номера. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Slavi каза:

@Runevski

Поздрав с нещо любимо на Рени

 

Представи си ако Пресли му направи кавър:laughing:

Тази песен е и моя любима. Мисля че е на Илия Загоров. А текста е просто убиец. Още една прекрасна балада от този албум е и тази, но може да си я пропуснал: 

А Преси няма как да я кавърдиса, защото не се пее за джин и скоч, а за вик и зов, ако ме разбираш. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Ако си слушал Андреа и Галена, това е нормално.

 

Точно тях слушах + Татяна и Юнона 🤣 но музиката ме кефи

На една фр и пуснах Просто шоу като излезе щото ме зариби много, а тя ми вика "как крещи тая, сменяй песента бързо, как може да слушаш тва"

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

Преслава е в Рим. Кога смята да изпрати дисковете? Ако не изпрати диска на Галена ще я обвиним, че лъже хората и не си спазва обещанията. Да го надпише с хубаво пожелание, а не да си отбие номера. 

На Галена с кеф 😂

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Runevski каза:

Тази песен е и моя любима. Мисля че е на Илия Загоров. А текста е просто убиец. Още една прекрасна балада от този албум е и тази, но може да си я пропуснал: 

А Преси няма как да я кавърдиса, защото не се пее за джин и скоч, а за вик и зов, ако ме разбираш. 

Знам я разбира се. Рени правеше страхотни песни в Пайнер. Дори и първия и албум след Пайнер е жесток. Този трак напомня естрадния стил. 

Обожавам и това. Мисля, че беше от албума Влюбих се опасно. 

 

 

Иначе и Пресли не винаги е пяла само за алкохол, но явно така оцелява днес сред жестоката конкуренция. Алкохолна кралица😆

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Runevski каза:

 

А Преси няма как да я кавърдиса, защото не се пее за джин и скоч, а за вик и зов, ако ме разбираш. 

Преси ще направи кавър на "Искам бебе", като навърши 50-тия юбилей. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...