Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Че песента не е никакъв хит. Зашумя се мааалко по Даниела като ново име и има много дето й се подмазват. Агитирала е и те са харесали коментарът. На Цура и Фики е 5 пъти по-голям хит от "Бомба".

Само защото е пуснала агитация в сторито си, не означава, че песента не се харесва и гласовете не са реални. Дори големи имена като Галена и Преслава използват профилите си за такива цели. 

На Цура и Фики е по-голям хит, но аз ще се радвам на успех за "Бомба". Трябва да се дава шанс и на новите да се наложат. Пък и  песента си е хубава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Махни го това джудже! Виж какви пиченца има тук: Денис, а и още 1/2 сладкишчета има. Жалко, че не няма да се класираш, но ти и за Гейлин си от грешната страна. Мисълта ми е, поне плакни по нещо дето си струва. Тая силиконка е бетер баба ти. 

 

Ааа, може пък да се класирам, не говори така убедено. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Ааа, може пък да се класирам, не говори така убедено. 😁

 

 

Е то с хубав пенис колан може и да прокопсаш, но сега трябва да проверим допълнителните му вкусове. Тоя свят всичко е видял, само да внимаваме да не свършиш ти с Ивана, аз със Стояна или обратното. Че за мерак мера нема, но знаеш и другата поговорка: не си слагай задника там дето другите си държат... нали какво Галин обича. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Нека ражда деца, щом има нервите и търпението да ги отглежда.

Те вече са големи някои, ще отглеждат по-малките. Хитра е 😂 Ще ги фичне да се отчуват едни други.

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Не е нормално от всеки който срещнеш да надуваш корема егати - хората са измислили достатъчно начини за предотвратяване на бременност. Калито явно се чувства длъжна да си има по едно чаве от всеки,  като сувенир. :lol:

Мисли за старините си. Пенсия едва ли ще хване с кръчмарство в България. От 4 деца и мъже все някой ще я хрантути.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то с хубав пенис колан може и да прокопсаш, но сега трябва да проверим допълнителните му вкусове. Тоя свят всичко е видял, само да внимаваме да се свършиш ти с Ивана, аз със Стояна или обратното. Че за мерак мера нема, но знаеш и другата поговорка: не си слагай задника там дето другите си държат... нали какво Галин обича. 

А не, Ивана и Стояна не може да бъдат разделени така лесно. Жени които си помагат за смяната на сутиените са неразделими. Пък и не са мой тип, дъртички са ми. Ако ще налитам на жена искам нещо по-крехко. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

А не, Ивана и Стояна не може да бъдат разделени така лесно. Жени които си помагат за смяната на сутиените са неразделими. Пък и не са мой тип, дъртички са ми. Ако ще налитам на жена искам нещо по-крехко. 

 

Пожелавам ти Яница.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Те вече са големи някои, ще отглеждат по-малките. Хитра е 😂 Ще ги фичне да се отчуват едни други.

Мисли за старините си. Пенсия едва ли ще хване с кръчмарство в България. От 4 деца и мъже все някой ще я хрантути.

Тя само от детски надбавки и майчинства се е видяла под пари. :lol: Някой да я рекетира!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

А не, Ивана и Стояна не може да бъдат разделени така лесно. Жени които си помагат за смяната на сутиените са неразделими. Пък и не са мой тип, дъртички са ми. Ако ще налитам на жена искам нещо по-крехко. 

 

Стояна носи ли сутиен изобщо? Само с чорапи ги пълни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя само от детски надбавки и майчинства се е видяла под пари. :lol: Някой да я рекетира!

Не беше ли станала някаква драма с единия й син, трева ли го бяха хванали да пуши. Нещо фучеше феКалито пак 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Виж, на Яница няма да и откажа. Може да си поиграем с лампата, но нищо повече. 

 

Палава е. Май й е проядено лицето, но е стръвница и компенсира. На Президентката ще откажеш ли? 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не беше ли станала някаква драма с единия й син, трева ли го бяха хванали да пуши. Нещо фучеше феКалито пак 😅

Не съм чул, възможно е, щото най-големия й син е 19 години. Тамън е спряла да взима надбавки за него иии е побързала да надуе търбуха пак. Как ще изпуска тя държавни помощи? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Стояна носи ли сутиен изобщо? Само с чорапи ги пълни.

:1000(29)::1000(29):

С чорапите на Ивана. Толкова я обича, че иска да държи част от нея до себе си и да усеща аромата й.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Палава е. Май й е проядено лицето, но е стръвница и компенсира. 

Проядено лице, проядена шунда...

Аз, като имах пъпки и на оная работа съм имал. :bag:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Палава е. Май й е проядено лицето, но е стръвница и компенсира. На Президентката ще откажеш ли? 😂

И Луна е дъртугер, но пък е Президент. А на Президента не се отказва. Пък и сутринта ще ми направи баница. 

Яница е взаимствала от Марс за фейса си, ти какво искаш... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

:1000(29)::1000(29):

С чорапите на Ивана. Толкова я обича, че иска да държи част от нея до себе си и да усеща аромата й.

 

:D :D :D 

Преслава - Да вари картоф :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Проядено лице, проядена шунда...

Аз, като имах пъпки и на оная работа съм имал. :bag:

Благодаря за откровението.

преди 7 минути, Stela каза:

И Луна е дъртугер, но пък е Президент. А на Президента не се отказва. Пък и сутринта ще ми направи баница. 

Яница е взаимствала от Марс за фейса си, ти какво искаш... 

Яница-баница. По-добре Марс, отколкото някоя болест от Венера 😅

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20190917-191051-You-Tube.jpg

 

После как няма да има гледания.🗽

Просто много хора, които слушат едната, слушат и другата. Затова и ютуб предлага Сен Тропе като следваща. Смешно е подобни неща да се взимат като причина. Сен тропе е доказан мегахит, който не е излизал от дискотеките почти десетилетие, с кавъри на в целия Балкански полуостров, участие в 3 чужди формата на Капките. Чалгата в бг такъв хит няма да види. Няма нищо случайно в предложенията на ютуб под дадена песен, както често се изкарва тук. Щом една песен се показва, значи има интерес към нея. Има си алгоритми. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почерпете се с един ICONIC мегахит, който отключва невероятни моменти от първите си акорди ...

 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тая чува ли се какви ги говори бе господи мили. Бе няма ли кой да й бие един задвартник на тая и да я изхвърли от ефира вовеки бе.... Е няма толкова стерилна водеща и тъпо парче. 

От 5то на 3то СЛИЗА Паника на Галена. А подгласник на хит номер едно е дуета на ГАЛЕНА и Фики -"Не ме оставяй". Най-новата песен на Преслава - "Пиян". 

 

40-та минута: 

 

Ужас просто. Вземи се гръмни бе жена, не водиш Море от любов..... Бахти как ме нервира тая чума мръсна! 

  • Haha 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

 

ianica-vtreshti-s-vanshen-vid-fotoshopat-opredeleno-spasiava-zritelite-ot-infarkti-1.jpg.bddc363f847db47cd7e5b1b3dfa1c0e6.jpg

Защо я обработвате че да изглежда зле? Лявата снимка е без фотошоп, дясната е манипулирана!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ANGEL каза:

Ма тая чува ли се какви ги говори бе господи мили. Бе няма ли кой да й бие един задвартник на тая и да я изхвърли от ефира вовеки бе.... Е няма толкова стерилна водеща и тъпо парче. 

От 5то на 3то СЛИЗА Паника на Галена. А подгласник на хит номер едно е дуета на ГАЛЕНА и Фики -"Не ме оставяй". Най-новата песен на Преслава - "Пиян". 

 

40-та минута: 

 

Ужас просто. Вземи се гръмни бе жена, не водиш Море от любов..... Бахти как ме нервира тая чума мръсна! 

И все още нарича Галена - гАлена. Кой през 2019 година я нарича още така, ма дъртак? 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, такива абсурдни клиширани локуми дъвче тая водеща. Феновете на Преслава били опиянени от любов по новата й песен. Все едно чета списание Нов Фолк от 2000 година. Сценаристът е преял със захарен памук. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...