Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всички на крака! Всички! Всички! Ооо! Как го прави! Как ги вдига! Как го прави! Как ги вдига! Тук-там! Тук-там! Бягайте, крачета! Бягайте, крачета! Давай да гласуваме, без да се надуваме! Айде, Сашко!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Луна направи разбивация, която феновете на Роксана искаха... Евала, като я чух по Планета се зачудих, коя е тая яка песен.. Браво!
 
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

@-A., @GSA надуваме ли хита от бг до мк?🥰

 

Слушаме я всеки ден по няколко пъти!

За 7 дни скандализира с +775к. Дори ''Зле те чувам'' не вървеше така.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.09.2019 г. от 15:04, Cally-Pressyfan' каза:

По-притеснителното е, че и четирите деца са от различни бащи. Пълно курве.

Ама пък си ги подбира и визуално. Поне предишния съм виждал, вчера ги видях и с настоящия. И са и по-младички от нея. Не е хич тъпа 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

Ама пък си ги подбира и визуално. Поне предишния съм виждал, вчера ги видях и с настоящия. И са и по-младички от нея. Не е хич тъпа 😂

Какво значи курве ? Всички се ебат с по хиляда мъже, щом е решила да ражда и може да си ги гледа това е похвално. Другите само мидите си отварят, полза друга нема. Понякога звучиш Калински като лелчок от тия баш провинциалните 50+. Разчупи го тва мислене, както пее Ивана в кой век живееш ???????

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Кали има повече деца отколкото албуми. Истинска кралица на родилките! 

На Кали втория й албум "Путка си ми дала, мале, раждам ги" е  четворен диск с народни песни, така че сори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, VulkoIsTheBest каза:

На Кали втория й албум "Путка си ми дала, мале, раждам ги" е  четворен диск с народни песни, така че сори...

По - скоро пичка си ми дала, затва раждам ги като съм се клецала. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , dan!el каза:

Ама пък си ги подбира и визуално. Поне предишния съм виждал, вчера ги видях и с настоящия. И са и по-младички от нея. Не е хич тъпа 😂

Има ли корем? 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, stereoto_ каза:

Има ли корем? 

Не ми направи впечатление. Не обичам и да оглеждам хората де, а те бяха доста време около мен, но не разбрах, че е бременна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Боже, тя срича, докато говори! И най-красивата на света да е, тя преди всичко е бавна.

 

Е страхотна е! Направо смаза тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето как разни сайтове пишат фалшиви новини. Ариа в Автограф каза, че никога не е казвала, че иска да бъде новата Преслава и че няма да подражава на когото и да било. Как може сайтовете да си измислят.

Ариа ще има дебютен албум-подготвя дует, балада и самостоятелна песен от албански композитор. Подготвя и народна песен. Иска да изгради свой стил и име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

И ето как разни сайтове пишат фалшиви новини. Ариа в Автограф каза, че никога не е казвала, че иска да бъде новата Преслава и че няма да подражава на когото и да било. Как може сайтовете да си измислят.

Ариа ще има дебютен албум-подготвя дует, балада и самостоятелна песен от албански композитор. Подготвя и народна песен. Иска да изгради свой стил и име.

Преса я плюеш като за последно, ама викаш Ариа е друго нещо, а? Добре че си ти, та да гледаш интервютата на такива неадекватни създания и да не остане Галя без работа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Преса я плюеш като за последно, ама викаш Ариа е друго нещо, а? Добре че си ти, та да гледаш интервютата на такива неадекватни създания и да не остане Галя без работа.

Емоционални наслагвания, братле. Хора сме, в много ситуации действаме според емоциите, а не разума. 

Аз дори не знам коя е тази Ариа, нещо подозирам да не е една жена, която имаше фийт с Емануела и сега да е с нов псевдоним.

Нещо, което искам да споделя по друг въпрос е, че май предпочитам госпожа Коя, Жулиета Светланова, пред госпожица Малката. Пайнер сякаш смениха едната за другата и сега насочиха ресурсите за налагане към втората. 

Пайнер, ако ще е така, си искаме обратно Коя!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Емоционални наслагвания, братле. Хора сме, в много ситуации действаме според емоциите, а не разума. 

Аз дори не знам коя е тази Ариа, нещо подозирам да не е една жена, която имаше фийт с Емануела и сега да е с нов псевдоним.

Нещо, което искам да споделя по друг въпрос е, че май предпочитам госпожа Коя, Жулиета Светланова, пред госпожица Малката. Пайнер сякаш смениха едната за другата и сега насочиха ресурсите за налагане към втората. 

Пайнер, ако ще е така, си искаме обратно Коя!

Абсолютно е така. Нахакани песни, имидж, всичко на "Малката" е по калъпа на Джулия. Убеден съм, че ако не се бяха скарали с Пашев, тия песни щяха да са за Жула. Сега като се и ожени съвсем си подписа смъртната чалга присъда си мисля. По ирония на съдбата бившият й Фики също западна точно след като се задоми. Иначе и аз предпочитам Джулия пред "Малката" която се изгарви сама със себе си и ме е яд да я гледам в какво се превърна след "Ара".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gerganafen каза:

Абсолютно е така. Нахакани песни, имидж, всичко на "Малката" е по калъпа на Джулия. Убеден съм, че ако не се бяха скарали с Пашев, тия песни щяха да са за Жула. Сега като се и ожени съвсем си подписа смъртната чалга присъда си мисля. По ирония на съдбата бившият й Фики също западна точно след като се задоми. Иначе и аз предпочитам Джулия пред "Малката" която се изгарви сама със себе си и ме е яд да я гледам в какво се превърна след "Ара".

За щастие Гръм флопна. Иначе първата и беше добра. Изкефих се на успеха и, но вече е банална. Иначе надявам се, че занапред във времето ще я видим в различна от сегашната светлина. Коя ми беше по анти. Но не е късно Малката да опротивее повече

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

За щастие Гръм флопна. Иначе първата и беше добра. Изкефих се на успеха и, но вече е банална. Иначе надявам се, че занапред във времето ще я видим в различна от сегашната светлина. Коя ми беше по анти. Но не е късно Малката да опротивее повече

На Коя повече й отива да се прави на надъхана според мен и като жена откривам повече магия в нея. Малката е нежна хубавелка, но няма присъствието на чернокоса гарванска кучка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

На Коя повече й отива да се прави на надъхана според мен и като жена откривам повече магия в нея. Малката е нежна хубавелка, но няма присъствието на чернокоса гарванска кучка.

Като цяло и на двете не им идва отвътре и прекалено се вживяват. И двете са застаряващи. Но, да, Ванеса е по сладурска. Гласово ми допада повече Малката, но и двете нежса нещо впечатляващо и напомнят други гласове. Коя бие малко на Галена, а Малката на Емилия. 

Коя от двете виждаш с по голям шанс да се нареди до по големите. Впредвид, че на Малката и се получи с първата песен, а на Коя след 2 години дуети и фийтове с кой ли не... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Като цяло и на двете не им идва отвътре и прекалено се вживяват. И двете са застаряващи. Но, да, Ванеса е по сладурска. Гласово ми допада повече Малката, но и двете нежса нещо впечатляващо и напомнят други гласове. Коя бие малко на Галена, а Малката на Емилия. 

Коя от двете виждаш с по голям шанс да се нареди до по големите. Впредвид, че на Малката и се получи с първата песен, а на Коя след 2 години дуети и фийтове с кой ли не... 

Аз направо не мога да понасям новото амплоа на Малката. От лирична и нежна - някаква простачка-Робокоп.

Коя? сме я базикали. Тя също дразнеше, но съм й харесвал няколко песни и за мен лично има по-обаятелно присъствие.

Не знам дали изобщо ще продължат да залагат на Джулия, виж, че от известно време са я отебали. Бих заложил на нея по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...