Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Western каза:

Майко тая песен еее 😍😍😍😍

 

За професията на Добрев в Дубай може да мечтаят такива като теб мило, аз отдавна се извисих духовно и мечтая за по-важни неща, като това да ти махнат правата❤️

"Никога, докато съм жива"

-Емили Башур, специално за всяка 2016.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Този пак Галена му в главата. Донатела има предвид песента на Теда, тотално обладан си.

Не думай. Аз пък си въобразих, че има предвид да плюе Преса. Което явно може, но да се критикува кючекинята не е позволено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Леле... Димана верно била гримьорка :roll1:

Чак и страница си направила. Защо така се отказа от музикална кариера, имаше яки неща. 

Много любима песен... ❤️

Защото не й се получава. И какво смешно има толкова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Не думай. Аз пък си въобразих, че има предвид да плюе Преса. Което явно може, но да се критикува кючекинята не е позволено.

Много ги мислиш нещата. Правеше се съпоставка между двата най-големи хита на лятото. Галена беше въвряна в диалога от теб. Изпила ти е душицата. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Защото не й се получава. И какво смешно има толкова?

Ми да плача ли? Стана ми забавно.... Не може всички да сме намръщени ;)

То на много други не им се получава, но не се отказват и правят опити.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Да. Това е един от първите им гафове когато почнаха да ги качват там.

Ох да. И на "Пантера" са качили демо.

Иначе и аз съм на мнение, че Димана си беше за отказване. Примера й трябва да го последват поне още 10 имена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Иначе и аз съм на мнение, че Димана си беше за отказване. Примера й трябва да го последват поне още 10 имена.

Не мисля, че се е отказала.

Някои просто си направиха това заключение, понеже имала профил dimana_makeup в инстаграм. Той и другият й dimana_music си стои и е активен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димана в каталога на “Пайнер” е като пържените яйца в менюто по ресторантите - на никого не му трябват, но е хубаво да ги има. Нека стои жената! Пайнера да я вземе за фирмена гримьорка и да й отвори малко студио до мазето в което снимат клипове, а в свободното време може да хваща и паяжините вътре. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Димана е учителка по музика в Пловдив. В допълнение е и гримьорка.

Поне си изкарва доходите с честен труд, а не проституира като повечето й колежки.

Всички ги чака това. Никоя няма да изкара като чалга певица докато навърши пенсионна възраст все пак.

  • Like 4
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Че откога да си даваш органа под наем за пари не е честно? Стига обижда! 

Нарича се оптимизация на физическият капитал, мило!  Иначе само аз ли го мисля, или баба Травеститка оплешивява. Що не си тури некой й друг косъм, че е останала с 2/3 ? Бате тва е поне 5 пръста чело, заклевам се!

48427445_2025097164210620_51470389043013

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Нарича се оптимизация на физическият капитал, мило!  Иначе само аз ли го мисля, или баба Травеститка оплешивява. Що не си тури некой й друг косъм, че е останала с 2/3 ? Бате тва е поне 5 пръста чело, заклевам се!

48427445_2025097164210620_51470389043013

Доста грозно остарява. Прилича ми на пришалец... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато излезе "Паника" на Галена, казаха, че я е пяла на живо! Много ми е интереано да я чуя... Защото викането върху песента.... Съжалявам, за мен, не е пеене.... Попаднах на клипове от участията и'... И ми стана интересно... Не искам да обидя никой!  🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Slavi каза:

Доста грозно остарява. Прилича ми на пришалец... 

Като влезе в менопаузата и почнат да я бият горещите вълни не ми се мисли. Хем ще се сбабичоса, хем с нейния крив и опърничав характер ще стане съвсем нетърпима.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Доста грозно остарява. Прилича ми на пришалец... 

Нормално оплешивяваща жена, има големи устни (силиконки), малък нос. Много грозно стои. Можеше да вземе малко от този на Преслава, но промоцията свърши.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Нарича се оптимизация на физическият капитал, мило!  Иначе само аз ли го мисля, или баба Травеститка оплешивява. Що не си тури некой й друг косъм, че е останала с 2/3 ? Бате тва е поне 5 пръста чело, заклевам се!

48427445_2025097164210620_51470389043013

Не е плешива, просто косата й е мазна и от блажното губи обем. :1000(29): 

На тази снимка е ужасна. С тази тънка шия главата й е като набучена.... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Stela каза:

Ми да плача ли? Стана ми забавно.... Не може всички да сме намръщени ;)

То на много други не им се получава, но не се отказват и правят опити.

Когато нещо с години не става, а ти продължаваш да упорстваш, това е признак на глупост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, през изминалата седмица в Београд се проведе Music Week Festival, с егати избухващата програма и изпълнители. Всеки ден програма с по 5-6 изпълнителя започваща в 20часа и завършваща около 1-2 през нощта. Действието се развива на стадион USCE (Един от най-големите) през цялата седмица, като в неделя закриваха най-големите в момента звезди - Maya Berovic, Coby, Jala Brat, Buba Corelli, Katarina Grujic и др. 

Katarina Grijic е била с ебаси интрото.

Maya Berovic е била с ебати шоуто. Спускала се е по въже от някаква кула за осветление и озвучаване. Все още няма много клипчета по тубата, но ако проявявате интерес може да потърсите и да видите. 

 

Пращам ви част от микса на Senidah и един от най-големите хитове в момента в Сърбия. Пращам го за да видите колко пари са вкарани само в сцената. На това клипче се вижда най-добре. 

 

 

Обърнете внимание колко подкрепяни са сръбските и хърватските изпълнители. Как няма вражда между компании, фирми и телевизии. За подобен тип мероприятие, концерт, отношение изпълнител-публика можем само да мечтаем. 

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, ANGEL каза:

Междудругото, през изминалата седмица в Београд се проведе Music Week Festival, с егати избухващата програма и изпълнители. Всеки ден програма с по 5-6 изпълнителя започваща в 20часа и завършваща около 1-2 през нощта. Действието се развива на стадион USCE (Един от най-големите) през цялата седмица, като в неделя закриваха най-големите в момента звезди - Maya Berovic, Coby, Jala Brat, Buba Corelli, Katarina Grujic и др. 

Katarina Grijic е била с ебаси интрото.

Maya Berovic е била с ебати шоуто. Спускала се е по въже от някаква кула за осветление и озвучаване. Все още няма много клипчета по тубата, но ако проявявате интерес може да потърсите и да видите. 

 

Пращам ви част от микса на Senidah и един от най-големите хитове в момента в Сърбия. Пращам го за да видите колко пари са вкарани само в сцената. На това клипче се вижда най-добре. 

 

 

Обърнете внимание колко подкрепяни са сръбските и хърватските изпълнители. Как няма вражда между компании, фирми и телевизии. За подобен тип мероприятие, концерт, отношение изпълнител-публика можем само да мечтаем. 

И всичко това - напълно безпатно с техното приложение за билети, с изключение на ВИП сектора, с all you can drink програма за вечерта. Събраха 80 хил. хора.

После Камелия да ми обяснява, че чалгата пропадала заради някъв безплатен концерт във Видин...

П. С. Що сега не мога да прехвърлям страниците в сайта нормално, всеки път ми изскача реклама, докато не рефрешна?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , retr0 каза:

Че откога да си даваш органа под наем за пари не е честно? Стига обижда! 

Been there, done that. Ама е до време. Луди, млади години- айде простимо е. Ама като помъдрееш не върви. Оправдавам го само, ако  човек би си легнал с клиента дори и да няма заплащане. Иначе е престъпление срещу духа и тялото. :/

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Нарича се оптимизация на физическият капитал, мило!  Иначе само аз ли го мисля, или баба Травеститка оплешивява. Що не си тури некой й друг косъм, че е останала с 2/3 ? Бате тва е поне 5 пръста чело, заклевам се!

48427445_2025097164210620_51470389043013

Това ли е любовникът й, за който говореше в Инстаграм? :ДД

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...