Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Ай, стига измишльотини, че Емануела имала спад! Таратанци! 

Всички чалгарки, изключая галена, Преслава, Алисия, Анелия, Теда и Камелия си мечтаят да имат успехите на Ема - фенски, клубни и пр. Тъпите гледания си ги набутайте нейде, дърпайте!

 

Ама разбира се, че има спад. Тя и Камелия едва връзва двата края, щото пусна един хит миналия октомври, и чака цяла година да пусне още един, направо жива да я ожалиш. И Галена разбира се има флоп, нищо, че има повече гледания от хита на няква безДАРница, ако беше със същите на Пепа човек, лакът краден нос щеше да е хитЯ на мегадесетилетието или нещо от сорта. 

Изобщо, да дърпат и тва е!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Андреа има около 10 нови песни записани. Просто не е решила коя да пусне. 

Бе като гледам, цял албум е решил да пуска човека, ама не виждам що ни пускаш новини за Андреа Бочели в поп-фолк темата ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Бе като гледам, цял албум е решил да пуска човека, ама не виждам що ни пускаш новини за Андреа Бочели в поп-фолк темата ... 

Андреа е отговаряла на въпроси в инстаграм и на един от въпросте е писала, че има около 10 записани песни, но не знае коя да пусне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Vancho каза:

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

 

Как ще е флоп "Паника"...

Това прием на флоп ли е? Може да не е на нивото на Феноменален, но си е достатъчно голям сезонен хит.  Гледанията общо от три клипчета са почти 8М.

https://streamable.com/qimbv

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, asylum каза:

Ай, стига измишльотини, че Емануела имала спад! Таратанци! 

Всички чалгарки, изключая галена, Преслава, Алисия, Анелия, Теда и Камелия си мечтаят да имат успехите на Ема - фенски, клубни и пр. Тъпите гледания си ги набутайте нейде, дърпайте!

 

За всички е очеваден спада от към големи хитове при Емануела. Участия има. Но тя и Деса има. И то повече от на Ломска например. Това не значи, че няма спад. Новите песни и на двете са масово непопулярни. И ако на Деса е само Вторник беше, при Емица е 5ти пореден флоп. Иначе Анелия, Емануела и Деса е ясно, че обират отказаните участия на Прес и Галош. Ако въпросните не отказваха заради семейство, деца и други приумици, Анелия, Емануела и Деса щяха да са със значително по малко. 

 

А и на всички във форума е ясно, че любимки ти стават най пропадналите и залязлите. Не случайно чак сега припозна Емануела като фаворитка, а не в годините, в които наистина беше фактор. Аре дърпай и си слушай нехитовете там🤭

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

Паника е далеч от флоп. Да, не е някакъв тотален хит, но се пуска и се знае от някакъв таргет. 

Иначе не може да се сравнява с Дарби със сигурност. Радиа, национален ефир, турнета... Доста по популярна е. Странно, чв така бързо заби като гледания... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле Рокса къв хит изкара, майна, не е истина. Браво, българска мангалке, браво, чернушо!

Оле а кюпекът Камелия, кво стаа ве? Нещооо, нещо Емнауела с нейния сочен за уж флоп хитак почна да прави повече от нея, хихихиихи.

Камелия вън от ТОП 20 за вчера, хората най-накрая се светнаха колко й е тъпа песента и, че им пробутва от нейните дългоопашати, но глупави чипровски номера. Вън, Камелио, вън, докато не започнеш да уважаваш публиката си и да спреш да се мислиш за чок хитра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

За всички е очеваден спада от към големи хитове при Емануела. Участия има. Но тя и Деса има. И то повече от на Ломска например. Това не значи, че няма спад. Новите песни и на двете са масово непопулярни. И ако на Деса е само Вторник беше, при Емица е 5ти пореден флоп. Иначе Анелия, Емануела и Деса е ясно, че обират отказаните участия на Прес и Галош. Ако въпросните не отказваха заради семейство, деца и други приумици, Анелия, Емануела и Деса щяха да са със значително по малко. 

 

А и на всички във форума е ясно, че любимки ти стават най пропадналите и залязлите. Не случайно чак сега припозна Емануела като фаворитка, а не в годините, в които наистина беше фактор. Аре дърпай и си слушай нехитовете там🤭

Кои са флоповете на Ема - всичко звучи в дискотеките, хората пият и се разбиват. На Деса флопът къде звучи? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

Усещам, че яко е почнала да те пере съчмата. AGAIN.

Ти първо се виж какви ги пишеш - ФЛОП като Паника?? Това е в топ 3 на хитовете от последните 5 месеца и има към 8 милиона, не 6.

Сума ти клипчета с бурни реакции сме гледали не само от участия.

Ако постът ти изобщо пледира за някаква безпристрасност, мисията е неуспешна. Личи си тенденциозността на изказа ти и самия коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Кои са флоповете на Ема - всичко звучи в дискотеките, хората пият и се разбиват. На Деса флопът къде звучи? 

Явно не си излизал по клубове отдавна... 2018 беше така, да... 

Самия аз имам 4 излизания тази година, но освен дуета с Илиян и Нотариално заверен не съм чул нищо друго нейно. Не може да се мери нито с Ломска, нито с Преса и с Галош, нито с Анелия или Алисия, Коце, Стораро, Азис и т.н. На Деса флопа също не съм го чувал. Нямал съм претенции, но поне тя е с един флоп, а не с 5 поредни... 

Доста фенове на Галена и Преслава също отчетоха, че в клубовете се усеща осезаемо резкия спад на Емануела. Няма да ги назовавам поименно. Но поне 5-6 човека последните месеци го отчетоха и те не са хейтъри като мен например. 

 

Единствено от към брой участия и брой хора по тези участия за сега не се усеща спада. Но и там няма да е за дълго. То е ясно... 

 

Получава си заслуженото лека по лека - затирена в ъгъла, слушайки я такива като теб дето слушат най големите утайки в чалгата

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Явно не си излизал по клубове отдавна... 2018 беше така, да... 

Самия аз имам 4 излизания тази година, но освен дуета с Илиян и Нотариално заверен не съм чул нищо друго нейно. Не може да се мери нито с Ломска, нито с Преса и с Галош, нито с Анелия или Алисия, Коце, Стораро, Азис и т.н. На Деса флопа също не съм го чувал. Нямал съм претенции, но поне тя е с един флоп, а не с 5 поредни... 

Доста фенове на Галена и Преслава също отчетоха, че в клубовете се усеща осезаемо резкия спад на Емануела. Няма да ги назовавам поименно. Но поне 5-6 човека последните месеци го отчетоха и те не са хейтъри като мен например. 

 

Единствено от към брой участия и брой хора по тези участия за сега не се усеща спада. Но и там няма да е за дълго. То е ясно... 

 

Получава си заслуженото лека по лека - затирена в ъгъла, слушайки я такива като теб дето слушат най големите утайки в чалгата

 

 

Бляблябля, прочетох първите 3 реда.

Направи така даже още звучи. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Бляблябля, прочетох първите 3 реда.

Направи така даже още звучи. 

Пак ползваш изтъркани форумски лафове. Подобно и на певиците, започваш да ги ползваш/слушаш, когато изветреят. 

Направи така не е флоп, да. Не е и тотален хит, но си е имала някакъв успех и я пускаха. То и с Илиян в този ред на мисли не е тотален флоп, но е далеч от хитовете и преди това. Хитове лато Пиян, Добре ли си и Тръгвай си още звучат по 2 пъти, а ти се радваш, че пуснали Направи така след 5 сутринта... 🤣 

Моля те излез на дискотека. Ама не на участие на Адриана или Клеа. Ще ти се изприщят ушите от Преслава и Азис. Камо ли се научуш да слушаш истински хитове, че е трагична ситуацията при теб. 

Не ми отговаряй, няма и какво да кажеш очевидно още от предния пост.. 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

Паника главния начин да я чуеш е в интернет. Планета никой не гледа, и да гледа - са с някаква безумна програма, от радиата само Веселина въртят Пайнерки, кафета и барове да пускат чалга няма. Дарби гърми отвсякъде цяло лято и хората нямат потребност да си я пуснат вкъщи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Пак ползваш изтъркани форумски лафове. Подобно и на певиците, започваш да ги ползваш/слушаш, когато изветреят. 

Направи така не е флоп, да. Не е и тотален хит, но си е имала някакъв успех и я пускаха. То и с Илиян в този ред на мисли не е тотален флоп, но е далеч от хитовете и преди това. Хитове лато Пиян, Добре ли си и Тръгвай си още звучат по 2 пъти, а ти се радваш, че пуснали Направи така след 5 сутринта... 🤣 

Моля те излез на дискотека. Ама не на участие на Адриана или Клеа. Ще ти се изприщят ушите от Преслава и Азис. Камо ли се научуш да слушаш истински хитове, че е трагична ситуацията при теб. 

Не ми отговаряй, няма и какво да кажеш очевидно още от предния пост.. 

 

 

Прочетох първия абзац - кой лаф е изтъркан? 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Прочетох първия абзац - кой лаф е изтъркан? 

 

Ще четеш храницата, която поемаш докато се задръстиш... 

 

Нещастницата е паднала на 20ка дневни. Умирам от кеф просто🤣

Поне 2 милиона ще ги мине. Пускат я у вас... Значи е хит 😆

Screenshot_20191015_150846_com.android.chrome.jpg

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Мачка с клип! 

 

 

Оо Сианчето е там. Трябваше да и напишат името поне като фийт. 

Уникален клип. Ей това е мазно, коетос кеф да слушаш. Анелия ги разби този път. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Поръчала си я е, много ясно.  Или е казала, че е певица и са й намерили тая песен. Все тая. Знаем ги тия номера. 

Абе изрод е бе. Да си остане в Дубай да се невърне тука. Е и чавето да си земе натам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Senhor каза:

Паника главния начин да я чуеш е в интернет. Планета никой не гледа, и да гледа - са с някаква безумна програма, от радиата само Веселина въртят Пайнерки, кафета и барове да пускат чалга няма. Дарби гърми отвсякъде цяло лято и хората нямат потребност да си я пуснат вкъщи.

Прав си. И въпреки това гледанията ми се струват малко. Още повече, че Дарби е песен, която ще се пее и на следващото турне на колата, а Паниката никой няма да я помни след година.  

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Мачка с клип! 

 

 

:roll1::roll1:

 

Пукало й НА, дремело й НА.. :roll1:

Първо, че затвърждава мнението, че все повече погрознява, а песента е мега тъпата.

Въобще положението в тази държава става все по-забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Прав си. И въпреки това гледанията ми се струват малко. Още повече, че Дарби е песен, която ще се пее и на следващото турне на колата, а Паниката никой няма да я помни след година.  

Просто в чалгата купуват. Например изрода Преслава, или Галена имат по 13+ милиона, а песните им звучат основно в клубовете. Никъде не звучи нищо на тях - нито от някоя кола, нито през деня по баровете, нито по телевизиите. Дарби е толкова противна песен, но и умрелите са я чували, то не беше от коли, радиа, телевизии. Седнеш на обяд - чуеш я. Печеш си гъзо на морето - тя звучи, излишно е да казвам, че на турнето помете всичко. нереално е тя да има 5 милиона, а Паника/Пиян по 10 дето никой не ги слуша извън дискотеката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...