Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, SG каза:

Тези по-скоро към зимата клонят. Есента ще остане тотал щета, както изглежда. Просто защото не пускат песни.

Принципно да,а преди по това време на годината излизаха мегахитовете като Хабиби,Шушана и тн.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

И се бута при Коце. 

И на кого ли още не. В Бар Рио сяда в скутове на старци. 

преди 11 минути, SG каза:

Към всички тези бих добавил и Въртележката, а също и малки хитове като Просяци, Позна ли ме, Оп-оп, Много съм добра и т.н. Коренно различна е ситуацията днес, когато, изключвайки Роксана, най-гледаното ново нещо в канала на Пайнер от началото на септември насам е 1.9 милиона.:helpsmilie:

Добре, че е албума на Преслава в нейния канал, да спасява леко положението.

Какви са тези заглавия!? 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това популярно ли е? В смисъл потребители на Айфон ли имат достъп, свалят се песни или се стриймват? Имаш ли идея за какви цифри говорим, не ми е ясна там хавата.

Използва се от потребители и на айфон и на андроид, за съжаление цифрите са скрити, но не са малки. Щом има цял чарт за България значи се използва. Принципно държавите в които не се ползва активно услугата дори нямат своя класация. 
Имайки предвид новите планове на телекомите в България, които вече включват безплатни МБ специално за Apple Music в плановете си, ще става все по-популярно. А вече има отстъпка и за Българските студенти и така струва само 4 лева на месец, което за достъп до цялата музика в света е нищо... 2 евро. 
Цените са съобразени специално за България, за другите европейски държави си е по-скъпо.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Тези по-скоро към зимата клонят. Есента ще остане тотал щета, както изглежда. Просто защото не пускат песни.

Бавната имаше прекрасна възможност да се открои с нещо добро, а пусна неслушаема простотия. Даже се учудвам, че в третия ден все още прави над 140К. Което все пак доказва, че е намазала от липсата на конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Използва се от потребители и на айфон и на андроид, за съжаление цифрите са скрити, но не са малки. Щом има цял чарт за България значи се използва. Принципно държавите в които не се ползва активно услугата дори нямат своя класация. 
Имайки предвид новите планове на телекомите в България, които вече включват безплатни МБ специално за Apple Music в плановете си, ще става все по-популярно. 

Understand, understand. На база наблюденията ти над класацията от днес, аз гордо обявявам Паника за по-останала във времето от Пиян. :lol::lol:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@retr0 Дай мнение за на Рокси хитя.

Аз първия път, като чух началните акорди си викам "Оо, Роксо, ние искаме резачки, ти тука ще увиваш...". Изслушах я докрай и си мисля - Абее, има нещо грабващо. После обаче видях в каква лавина се превръща песента и й дадох още шанс. Много истински текст и зарибява самата мелодия. Доволен съм определено.

Не харесвам Роксана по принцип, обаче когато някой изкара успешно парче и качествено, много се кефя да го стимулирам. Ще й правя муски за все по-голям успех, трябват ни и изненади в този живот, не може само двете едни и същи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна е на Роксана песента,не знам защо всички са луднали по нея. Може би защото отдавна не е имало балада в чалгата,но все пак май Шулевна ще се окаже права,че балада=боклук.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

@Slavi, @Kriminal, след Магистрала 2019 да очакваме ли и Яланджъ дюня 2020? ❤️ Искам Хабиби да се върне и да излизат на концерти с Галена и Амет отново! 

 

О да! Арабам вар турбо дизел гезерим гюзел, гюзел!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така да се ядосвам на Ана за тая "Забранявам си"! Най-голямата грешка на Анелия, че не я клипира. Не знам и тя с кой акъл пренебрегна тази разкошна песен. Веднага след "Не ме принуждавай" и "Добрата, лошата" трябваше и нея да снима. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Използва се от потребители и на айфон и на андроид, за съжаление цифрите са скрити, но не са малки. Щом има цял чарт за България значи се използва. Принципно държавите в които не се ползва активно услугата дори нямат своя класация. 
Имайки предвид новите планове на телекомите в България, които вече включват безплатни МБ специално за Apple Music в плановете си, ще става все по-популярно. А вече има отстъпка и за Българските студенти и така струва само 4 лева на месец, което за достъп до цялата музика в света е нищо... 2 евро. 
Цените са съобразени специално за България, за другите европейски държави си е по-скъпо.

Използва се предимно от потребители на айфон. 

Така и така сме почнали да гледаме класациите на стрийминг платформите, сега проверих топ 100 на Deezer за България. В топ 10 единствените бг песни са ... Пиян и Не те забравям. Каква изненада. :1000(29):

http://prikachi.com/images.php?images/665/9671665S.jpg

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А в най-слушаната такава платформа в Бг- Spotify- Пиян на 19 място (най-слушаната от всички Бг песни, а е на 3 месеца), Паника на 31, Не те забравям на 44. Пак тия двете беее...:girl_cry2:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Имаха два огромни хита в лицето на "Да гори" и "Грешка беше", по-късно Галена се отчете с "Феноменален", а Джена с "Яко ми е". На Деса и Фики дуета обра и той средни овации. Отделно от Пайнер гърмяха "Името ти" и "Шефката". Съвсем друго беше усещането в попфолка.

Сега имаме една Роксана + Аре, дърпай и лирик простотиите на Преслава, които кретат там с някви уж гледания. Забележи, че Паника и Пиян на 100 месеца все още са по върховете на класациите.

Btw мачкат с гледания и през 2019!

 Феноменален +11.1М

Яко ми е +9.5M

Да гори в любов +7.0М

Грешка беше +6.4М

Въртележката +6.4М

 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

А в най-слушаната такава платформа в Бг- Spotify- Пиян на 19 място (най-слушаната от всички Бг песни, а е на 3 месеца), Паника на 31, Не те забравям на 44. Пак тия двете беее...:girl_cry2:

Само това ли са чалгите в класацията?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Само това ли са чалгите в класацията?

Да. И поп-рап песните не са много повече, главно разни на Ицо Хазарта.

Имам наблюдения, че българската музика като цяло е в голяма криза напоследък, не само единия жанр. За сметка на това интереса ни към световната е огромен, явно сега сме в такава ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Да. И поп-рап песните не са много повече, главно разни на Ицо Хазарта.

Имам наблюдения, че българската музика като цяло е в голяма криза напоследък, не само единия жанр. За сметка на това интереса ни към световната е огромен, явно сега сме в такава ера.

Чалгите в Deezer са доста повече:

#6 Пиян, #9 Не те забравям, #14 Добре ли си, #26 Паника, #33 Между гърдите, #39 Гъзарка, #49 Време е, #52 Кома, #54 Не ме оставяй, #55 Тръгвай си, #56 Акула, #57 Болка моя, #61 Шампионка, #66 Много луд, #67 Боже мой, #70 Пръскам хонорари, #72 Яка е жена ти, #73 Крадец на време, #75 Шампион, #76 Трябваш ми, #81 Изтрезняваш ли, #83 Най-боли ме, #84 Я се успокой, #86 Bogovi zemljom hode:roll1:#88 Мамиш, #90 Няма да ми мине

Явно доста чалгари ползват Deezer. :1000(29):

В класацията са Дарби, няколко песни на Ицо Хазарта, Да или не и новата на Тита.

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Vancho каза:

Чалгите в Deezer са доста повече:

#6 Пиян, #9 Не те забравям, #14 Добре ли си, #26 Паника, #33 Между гърдите, #39 Гъзарка, #49 Време е, #52 Кома, #54 Не ме оставяй, #55 Тръгвай си, #56 Акула, #57 Болка моя, #61 Шампионка, #66 Много луд, #67 Боже мой, #70 Пръскам хонорари, #72 Яка е жена ти, #73 Крадец на време, #75 Шампион, #76 Трябваш ми, #81 Изтрезняваш ли, #83 Най-боли ме, #84 Я се успокой, #86 Bogovi zemljom hode:roll1:#88 Мамиш, #90 Няма да ми мине

Явно доста чалгари ползват Deezer. :1000(29):

В класацията са Дарби, няколко песни на Ицо Хазарта, Да или не и новата на Тита.

Реално и тук песните в Топ 50 не са много- само 7. Но да, голяма изненада е, че в Deezer явно се слуша повече чалга.:1000(29):

преди 8 минути, Willy каза:

received-737124970136377.jpg

 

И двете са харесали даже!😂🥰

Страхотни са. Стига вече с тия спорове, и двете са кралици.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

А в най-слушаната такава платформа в Бг- Spotify- Пиян на 19 място (най-слушаната от всички Бг песни, а е на 3 месеца), Паника на 31, Не те забравям на 44. Пак тия двете беее...:girl_cry2:

Според официалния сайт на Спотифай за миналата седмица "Пиян" е на 11-то с 12.8К, "Паника" на 23-то място с 10.2К. Нищожна разлика, но то и като цяло цифрите са нищожни.

 

Не те забравям - 9100

Болка моя - 7300

Добре ли си - 7100

Аре, дърпай - 6500

Изтрезняваш ли - 6300

Дарби - Дара 6200 :3fdb8960598fa63e:

Акула - 5500

Това е по-интересното в ТОП 100, което виждам на пръв поглед

https://spotifycharts.com/regional/bg/weekly/latest

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Btw мачкат с гледания и през 2019!

 Феноменален +11.1М

Яко ми е +9.5M

Да гори в любов +7.0М

Грешка беше +6.4М

Въртележката +6.4М

 

Знам, но сегашното положение не се търпи! Направо изпитвам носталгия по края на лятото и есен 2018. :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото чалга десетилетие 2010 - 2019 беше подвластно на спора Преслава/Галена.

Представете си каква липса на нови имена има. Оттам и липсата на хитове.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Цялото чалга десетилетие 2010 - 2019 беше подвластно на спора Преслава/Галена.

Представете си каква липса на нови имена има. Оттам и липсата на хитове.

2013, 2014, 2015 и 2016 нашата е била много зле. Не знам какви спорове са се водили тук. Аз бях страшно разочарован от нея и почти не слушах чалга. 

2019-та определено й е най-силната година през това десетилетие. Ти какво мислиш?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...