Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 53 минути, Vancho каза:

2013, 2014, 2015 и 2016 нашата е била много зле. Не знам какви спорове са се водили тук. Аз бях страшно разочарован от нея и почти не слушах чалга. 

2019-та определено й е най-силната година през това десетилетие. Ти какво мислиш?

Да, така е, но спорове пак имаше заради наградите на Планета, на които взимаше Песен на годината и Певица на годината, в години които очевидно не са били нейните.

Иначе не е била чак много зле. Във всяка една от тези години е имала по един голям хит и по един-два сезонни хита. Просто Галена тогава изкарваше едни от емблематичните си песни в кариерата и властваше осезаемо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осезаемо една от любимите ми песни на Пенче и един от големите хитове на лято '16. Дълги седмици сравнявахме гледанията й с тези на "Пей сърце", имаше драмиии.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Според официалния сайт на Спотифай за миналата седмица "Пиян" е на 11-то с 12.8К, "Паника" на 23-то място с 10.2К. Нищожна разлика, но то и като цяло цифрите са нищожни.

 

Не те забравям - 9100

Болка моя - 7300

Добре ли си - 7100

Аре, дърпай - 6500

Изтрезняваш ли - 6300

Дарби - Дара 6200 :3fdb8960598fa63e:

Акула - 5500

Това е по-интересното в ТОП 100, което виждам на пръв поглед

https://spotifycharts.com/regional/bg/weekly/latest

 

Какви цифри правим за световните песни, а на нашите идвам 11-12k на най-слушаното... Да, западната музика определено властва у нас...:1000(29):

преди 1 час, Vancho каза:

2013, 2014, 2015 и 2016 нашата е била много зле. Не знам какви спорове са се водили тук. Аз бях страшно разочарован от нея и почти не слушах чалга. 

2019-та определено й е най-силната година през това десетилетие. Ти какво мислиш?

За мен 2014 й е най-силната от десетилетието. Колкото и зле да е била издаде един от най-големите хитове в него. МСМ е в пъти по-успешна песен от тазгодишните в жанра изобщо. А и към края участваше във все още най-слушаното парче в канала на Планета.

Просто жанра тогава още беше сила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Чалгите в Deezer са доста повече:

#86 Bogovi zemljom hode:roll1:

Интересно ми е как стана това, имайки предвид малките гледания и факта че песента е от преди повече от 1 година

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Kriminal каза:

Интересно ми е как стана това, имайки предвид малките гледания и факта че песента е от преди повече от 1 година

Простата причина че хората слушат новия албум на Преслава, а тя е включена в него.

След малко дуета на Емрах и Тони Стораро - На твое място.

Заради него отмениха премиерата на нов дебют - Ивета Костова.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плачете, припомняйки си уникалните песни, появили се през октомври 2007 г.

- Сиана - Защо
- Димана - Невъзможно
- Анелия - Единствен ти
- Джена - Химия
- Преслава - Моят нов любовник
- Райна - Двама
- Магда - Пусни ме
- Полина - Не си отивай
- Андреа - Красива лъжа
- Вероника - Адреналин
- Мария - Изпепелена

Вижте какво е било само в рамките на месец, а сега .. :( 

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е пръснала снощи в Колодрума,Пловдив. На предизборна кампания е пяла там. Залата е била пълна. А “Паника” и на голяма сцена има супер прием и се пее от всички. После ще кача клипчета. Жалко,че успях да запазя само на част от “Паника” и “Добре ли си” . Късно видях сторитата.
Очаквам да пръсне пак там и на концерта на Планета, ако присъства. 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Senhor каза:

Е как бе, според форумните философи Паника е ПРОВАЛ

Никой не е казал, че е провал. Но не е и хитът на лятото, нито сме изпадали в Паника от появата й. Занапред не се изхвърляйте преди премиера, че ставате за смях.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, petya1 каза:

Галена е пръснала снощи в Колодрума,Пловдив. На предизборна кампания е пяла там. Залата е била пълна. А “Паника” и на голяма сцена има супер прием и се пее от всички. После ще кача клипчета. Жалко,че успях да запазя само на част от “Паника” и “Добре ли си” . Късно видях сторитата.
Очаквам да пръсне пак там и на концерта на Планета, ако присъства. 

За коя партия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Vancho каза:

Използва се предимно от потребители на айфон. 

Така и така сме почнали да гледаме класациите на стрийминг платформите, сега проверих топ 100 на Deezer за България. В топ 10 единствените бг песни са ... Пиян и Не те забравям. Каква изненада. :1000(29):

http://prikachi.com/images.php?images/665/9671665S.jpg

Ами нещата се припокриват с ютуб общо взето. Хитовете на есента. Очакваме и дуета с Галин, за да бъде Преслава с трите най големи хита на есен 2019. Направо чупи бариери, мачка териери! 

преди 23 минути, Senhor каза:

Е как бе, според форумните философи Паника е ПРОВАЛ

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Плачете, припомняйки си уникалните песни, появили се през октомври 2007 г.

- Сиана - Защо
- Димана - Невъзможно
- Анелия - Единствен ти
- Джена - Химия
- Преслава - Моят нов любовник
- Райна - Двама
- Магда - Пусни ме
- Полина - Не си отивай
- Андреа - Красива лъжа
- Вероника - Адреналин
- Мария - Изпепелена

Вижте какво е било само в рамките на месец, а сега .. :( 

Направо са жалки. Хубави песни, да, но нищо не се помни от тях. Моят нов любовник и Единствен ти бяха хитове някалви, но точно тогава беше възхода на Фен Тв. А в следващите години съвсем ги разбиха от към хитове. Дори треторазрядните правиха по големи хитове от пайнерките в онзи период... 

 

@Senhorаз не мисля, че има някой за който Паника да е флоп. Просто е далеч от успеха на Пиян или на предната на Галена с Китич. А и при липсата на други хитове, то успеха и е повече от приличен. 

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се рови да търся, но на един потребител това му бяха точните думи. Но дори и да не е, виждаме, че това е втория най-голям хит на лятото след Пиян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не е казал, че е провал. Но не е и хитът на лятото, нито сме изпадали в Паника от появата й. Занапред не се изхвърляйте преди премиера, че ставате за смях.

Аз такова нещо не съм казвал, не ме причислявай към изхвърлянията на Галенови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan', сравни изброените от теб с:

Бони и Шевчет Магия

Джина Стоева Докога

Джина Стоева 100 жени

Теодора Смешна цена

Теодора Гаси тока

Софи Маринова Остани

Пепа и Кости Най добрия

Виолета Зона за любов

ДесиСлава Някой ден(разви се 2007)

Бони Всичко с теб

Азис Едно ми

Румина жестоко

 

Гаранция, че пропускам нещо, но най малкия хит от тези е по голям от посочените от теб. 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Не ми се рови да търся, но на един потребител това му бяха точните думи. Но дори и да не е, виждаме, че това е втория най-голям хит на лятото след Пиян.

Имаше 1-2 индивида, да. 

Не бих казал, че Паника е по голям хит от Кома, която е и с повече гледания и с повече ротация по клубовете. И Най боли ме на Ломска е една идея по успешна. Тръгвай си излезе в началото на лятото, така че и тя се води за лятна. След Пиян не е, но в топ 5 със сигурност. И тъй като и Пиян и Паника изшязоха в втората част от лятото, продължават да се развиват и есента. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм в България за да имам наблюдения, но от това което виждам по сторита и други клипове "Най-боли ме" определено ги мачка и двете по дискотеките, но извън тях като цяло "Пиян" и "Паника" са топ 2 на лятото. 2016 обаче и двете нямаше да са и в топ 5.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не е казал, че е провал. Но не е и хитът на лятото, нито сме изпадали в Паника от появата й. Занапред не се изхвърляйте преди премиера, че ставате за смях.

Vancho каза, че е провал и повдигна въпроса, че имала купени гледания. Дарби била мегахит, а имала по-малко. Вижда се, че и в Спотифай Галена е по-предпочитана от Дара.

Иначе се радвам, че Галена е създала очаквания в теб непременно всяка издадена от нея песен да е хита на дадения сезон и да мачка любимката ти. Шоубизнесът обаче не работи винаги така, всеки има по-слаби моменти. А в случая дори не може да се говори за слаб момент. Песента ще направи 10 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

О да, забравих Кома!! Просто защото като излезе я спрях на 1ва мин. И тя е в битката за хит на лятото.

Тя всъщност все още ли има повече от "Пиян"? :D Помня, че лятото официално завърши с "Кома" като най-гледана песен. Спокойно можем да заключим, че Преси пропусна първото място и този път, ако искаме да сме долни мастии, каквито ежедневно ни подтикват да бъдем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не съм в България за да имам наблюдения, но от това което виждам по сторита и други клипове "Най-боли ме" определено ги мачка и двете по дискотеките, но извън тях като цяло "Пиян" и "Паника" са топ 2 на лятото. 2016 обаче и двете нямаше да са и в топ 5.

Не мисля, че Пиян отстъпва на Най боли ме по клубен прием и интерес. Това във форума се прокрадва от хейтъри на Преса само и самп да не е тя с хита на лятото. Но е по всички показатели. Дано излезе онази диджейска класация на Фолк Плюс, въпреки че я пуснаха само няколко пъти, а беше доста интересна и достоверна. 

И Тръгвай си не отстъпва на Пиян. Едно от най въртяните парчета за 2019. Че и мегахит сред пуберите, с което никоя не може да се похвали. Не знам дали видя, но писах гледанията и за последния месец във връзка със съмнението ти, че вече не трупала гледания. 1,5 мил. не е никак зле. В момента толкояа трупат нови песни за по месец. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

О да, забравих Кома!! Просто защото като излезе я спрях на 1ва мин. И тя е в битката за хит на лятото.

Ужасна е. Като всички кючеци на Стораро, но на дискотека между другото яко влиза. 

Толкова е търсена в тубата, че ютуб и направил топик клип. Но Тонката почти всяка година има по един мега хитов кючек. Трябваше Галена да се включи в Шефката, за да почне да се отчита този факт. 

 

Screenshot_20191018_202331_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...