Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, GSA каза:

Кефи ме, че се е надъхала да съчетава силни текстове с по-дискотечно звучене, за да гони все пак хит. Дано със следващата и се получи още по-добре!

 

Има стеашни тракове в тази стилистика. 

Култова е фразата : Маскста ми стана втора кожа и ми е добре. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

 

Точно този от снимката не е този влогър. Този от снимката участваше в София ден и нощ и 5678 на Галин и Емануела.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

То само заради това няма никакъв успех в Сърбия. Страшно лицемерче е Миле, както и останалите сръбски изпълнители.😂 Като е в Бг се мазни и на Галена и на Сашка за някое друго концертче или участие в Калояновата. То според мен и не трябва много да я засяга. Води се престиж да имаш дует с легенда, пък и претендент за хит на годината е.

 

Screenshot-20191020-101058-Chrome.jpg

Така любимо ми е!😜

 

Ами реално за него 17 милиона са повече от добре. Далеч от големите му хитове, но по добре от голяма част от продукцията му. 

Иначе Добре ли си е паднала под Гн директоре. Ако тази песен беше стартирала с гледанията, които правят топ пайнерките, щеше да гони вече 20 милиона. Най добрите позиции има за 2019.

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказва се, че Андеа освен за автор на музиката на Искам искам се е представила за режисьор и продуцент. Кефи ме как няма скрупули и  въображението и работи на макс:clap:

Screenshot_20191020_121023_com.google.android.youtube.jpg

  • Haha 3
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Оказва се, че Андеа освен за автор на музиката на Искам искам се е представила за режисьор и продуцент. Кефи ме как няма скрупули и  въображението и работи на макс:clap:

Screenshot_20191020_121023_com.google.android.youtube.jpg

Автор-изпълнителка!

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Кефи ме, че се е надъхала да съчетава силни текстове с по-дискотечно звучене, за да гони все пак хит. Дано със следващата и се получи още по-добре!

 

Страхотна песен! Като от латиноамерикански сериал.😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Гледахме ли последния лайв и сторитата на Преслава? Едва ли някой още има съмнения, че "Водка с утеха" е вечна. 

 

 

Че кой изобщо би имал съмнения. Дори на последния концерт умрялата публика в арена армеец я изпълни акапелно. 

Една от класиките на Преса. В топ 5 със сигурност! 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Още малко и ще чукне 8-мия милион! До края на 2019-та дали ще удари 10млн.?

Прави средно по около 100к на седмица, а остават 10 седмици до края на годината. Демек не ама до 9 може да стигне, зависи дали ще падне или качи.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под П И Я Н: 

За 3 месеца 10М гледания! Нямаш минаване Преслава! Галена по-добре да стяга екипа да снима на луната! 
 
Kisses!
 
С тази скорост не е далеч от това да мине единствената гордост на Галеч за тази година – "Как си ти, добре ли си кажи?" Не, не съм, отрони през сълзи Галем
  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Коментар под П И Я Н: 

За 3 месеца 10М гледания! Нямаш минаване Преслава! Галена по-добре да стяга екипа да снима на луната! 
 
Kisses!
 
С тази скорост не е далеч от това да мине единствената гордост на Галеч за тази година – "Как си ти, добре ли си кажи?" Не, не съм, отрони през сълзи Галем

ezgif-5-384d3c2cc706.gif

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Коментар под П И Я Н: 

За 3 месеца 10М гледания! Нямаш минаване Преслава! Галена по-добре да стяга екипа да снима на луната! 
 
Kisses!
 
С тази скорост не е далеч от това да мине единствената гордост на Галеч за тази година – "Как си ти, добре ли си кажи?" Не, не съм, отрони през сълзи Галем

:1000(29)::1000(29):

Колко впечатляващо! 

Такива коментари със суперлативи мога да ти намеря и под клиповете на Галена, както и на всяка друга. 

"Пиян" - 10 милиона от официалния + фен клипчета = 11 милиона.

"Добре ли си" - 13 милиона от официалния + фен клипчета  = 16,6 милиона. 

Успех! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

:1000(29)::1000(29):

Колко впечатляващо! 

Такива коментари със суперлативи мога да ти намеря и под клиповете на Галена, както и на всяка друга. 

"Пиян" - 10 милиона от официалния + фен клипчета = 11 милиона.

"Добре ли си" - 13 милиона от официалния + фен клипчета  = 16,6 милиона. 

Успех! 😘

На мен в какво успех? Ако е в живот и обучение - мерси, да ти се връща! 💋

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

На мен в какво успех? Ако е в живот и обучение - мерси, да ти се връща! 💋

 

Защо се правиш на ударен като ясно си личи в какво да е този успех? :1000(29):

Песните от новия албум коя ще минат, там какво мислиш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Защо се правиш на ударен като ясно си личи в какво да е този успех? :1000(29):

Песните от новия албум коя ще минат, там какво мислиш? 

Песните на Галена без клипове и тв версии ги минаха вече, а чакай... тя няма такива, защото се страхува от провал😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Защо се правиш на ударен като ясно си личи в какво да е този успех? :1000(29):

Песните от новия албум коя ще минат, там какво мислиш? 

Миличка, аз говорех за официалния канал на Планета, не зная за фен клипчета, евала на Добре ли си в такъв случаи, че има доста от тях.

Ще бъда честен както винаги и ще заявя, че дори аз не ги слушам тези песни, слушам само Пиян, тук беше посочено, че Не те забравям е минала май Вторник беше, което е някакъв успех за тях все пак. Но я съветвам да не се занимава изобщо с тези песни да им прави клип. Който си купи албума да си ги слуша и това е, не мисля, че заслужават повече внимание.

А за дуета с Галин също да кажа предварително мнение - според мен няма да бъде хит, не и голям такъв, а някаква популярна песен само, ама да видим.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Песните на Галена без клипове и тв версии ги минаха вече, а чакай... тя няма такива, защото се страхува от провал😂

Няма такива защото не я мързи да работи и не е стисната като Преслава. Как си представяш Преса да се беше изръсила за 5 нови клипа при положение, че дори за тв версиите не се постара и не вложи почти нищо. Само си разпиля гледанията. Поне този факт не отричай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Миличка, аз говорех за официалния канал на Планета, не зная за фен клипчета, евала на Добре ли си в такъв случаи, че има доста от тях.

Ще бъда честен както винаги и ще заявя, че дори аз не ги слушам тези песни, слушам само Пиян, тук беше посочено, че Не те забравям е минала май Вторник беше, което е някакъв успех за тях все пак. Но я съветвам да не се занимава изобщо с тези песни да им прави клип. Който си купи албума да си ги слуша и това е, не мисля, че заслужават повече внимание.

А за дуета с Галин също да кажа предварително мнение - според мен няма да бъде хит, не и голям такъв, а някаква популярна песен само, ама да видим.

Ти говориш за канала на Планета, но "Добре ли си" има почти 4 милиона от странични клипчета и не е редно да ги пренебрегнем. Както и тези на "Пиян" макар да са по-малко.

"Не те забравям" ми харесва най-малко от новите и нямам наблюдения за нея, но останалите много бързо дръпнаха назад. Може би самата концепция на Преслава за пускането им не беше много правилна и сама си ги прецака. Според мен не ги е и правила да са някакви хитове, просто си запълни албума с тях.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...